RADIOSITE Fórum

  • Tisza-tó Rádió - Tiszafüred, Abádszalók

 #123499  Szerző: noartist
 
mihalylovics írta:Ilyen hangerőingadozásokat még nem hallottam... A szignálok permanensen ordítanak, a mikrofon(ok) hangereje picit halkabb, de nagyjából állandó, a zenék hangereje is többnyire kb. azonos a mikrofonéval, de nem állandó. Egyik-másik zene olyan halk, hogy szinte alig hallható. Legalábbis a netes adáson így van, URH-n nem próbáltam, picit messze van tőlem :)
Kis péz",kis rádió :yes:
 #123498  Szerző: mihalylovics
 
Ilyen hangerőingadozásokat még nem hallottam... A szignálok permanensen ordítanak, a mikrofon(ok) hangereje picit halkabb, de nagyjából állandó, a zenék hangereje is többnyire kb. azonos a mikrofonéval, de nem állandó. Egyik-másik zene olyan halk, hogy szinte alig hallható. Legalábbis a netes adáson így van, URH-n nem próbáltam, picit messze van tőlem :)
 #122946  Szerző: Snake
 
LuciFerko írta:
Snake írta:Pont ma jártam arra, hallottam, meglepődtem, h miez. Jó kedvem nem lett tőle, maradjunk annyiban.
Milyen értelemben?
"igényes zenét hallottam"
 #122943  Szerző: LuciFerko
 
Snake írta:Pont ma jártam arra, hallottam, meglepődtem, h miez. Jó kedvem nem lett tőle, maradjunk annyiban.
Milyen értelemben?
 #122941  Szerző: Snake
 
Pont ma jártam arra, hallottam, meglepődtem, h miez. Jó kedvem nem lett tőle, maradjunk annyiban.