RADIOSITE Fórum

  • Tisza-tó Rádió - Tiszafüred, Abádszalók

 #129527  Szerző: zoo
 
mihalylovics írta:
lalu84 írta:Elég jó ,nincsennek durva hang ingadozások az Fm-et illetőleg ,mostis azt hallgatom. A vételkörzet kb 30 km-es körzetre szóródik ami nagyjábol megeggyezik a karcagi aktív lefedetségével bár Füreden jobban jön az aktív kocsiban mint Karcagon a Tisza-tó.
Hallgass bele az online adásba, ott már nem olyan ingadozásmentes a dolog :)
A szignálok még mindig ordítanak online, majd lefordultam a székről.
 #123582  Szerző: mihalylovics
 
lalu84 írta:Elég jó ,nincsennek durva hang ingadozások az Fm-et illetőleg ,mostis azt hallgatom. A vételkörzet kb 30 km-es körzetre szóródik ami nagyjábol megeggyezik a karcagi aktív lefedetségével bár Füreden jobban jön az aktív kocsiban mint Karcagon a Tisza-tó.
Hallgass bele az online adásba, ott már nem olyan ingadozásmentes a dolog :)
 #123581  Szerző: lalu84
 
Elég jó ,nincsennek durva hang ingadozások az Fm-et illetőleg ,mostis azt hallgatom. A vételkörzet kb 30 km-es körzetre szóródik ami nagyjábol megeggyezik a karcagi aktív lefedetségével bár Füreden jobban jön az aktív kocsiban mint Karcagon a Tisza-tó.
 #123502  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta:
mihalylovics írta:Ilyen hangerőingadozásokat még nem hallottam... A szignálok permanensen ordítanak, a mikrofon(ok) hangereje picit halkabb, de nagyjából állandó, a zenék hangereje is többnyire kb. azonos a mikrofonéval, de nem állandó. Egyik-másik zene olyan halk, hogy szinte alig hallható. Legalábbis a netes adáson így van, URH-n nem próbáltam, picit messze van tőlem :)
Kis péz",kis rádió :yes:
Egyáltalán nem tűnik gagyisztikusnak maga a rádió, ezt a hibát kivéve. Sőt, még kicsinek sem mondanám, mármint vételkörzetét illetőleg (ha jól tudom).