RADIOSITE Fórum

  • Földvár Rádió - Dunaföldvár - 97.4 MHz

 #110630  Szerző: Roger
 
Dani04 írta:
LuciFerko írta:Ennek van vajon valami köze az El-Do-hoz?
http://durrfmradio.wix.com/durr-fm-weboldal

A zenék eléggé "eldósak".
Szerintem semmi köze!
Viszont megindult a rádió bomlása.... Most olvastam, már néhány embertől megváltak a múlt héten. Ma belefülelve csak automata robot megy. Időzített reklámok, hírek és 2012-es riportok ismétlései zenénként.
Néhány emberkével beszéltem és állítólag mindenki arról beszél 17 év után vége....
Elég elkeserítő...hallgattam sokat a 2000-res évek elején még "fénykorában"...amikor még többek között Zorro, Fekete Gábor, Juhász Évi, Hagymási Melinda...alkották a stábot...Tényleg csak zene/hírek/reklám és előre felvett elemek mennek... :( egy korszak, újabb vége...
 #110592  Szerző: Dani04
 
LuciFerko írta:Ennek van vajon valami köze az El-Do-hoz?
http://durrfmradio.wix.com/durr-fm-weboldal

A zenék eléggé "eldósak".
Szerintem semmi köze!
Viszont megindult a rádió bomlása.... Most olvastam, már néhány embertől megváltak a múlt héten. Ma belefülelve csak automata robot megy. Időzített reklámok, hírek és 2012-es riportok ismétlései zenénként.
Néhány emberkével beszéltem és állítólag mindenki arról beszél 17 év után vége....
 #110352  Szerző: Roger
 
Dani04 írta:
Roger írta:
Dani04 írta:...mivel a pályázatot felfüggesztették valamiért, ezért még ideiglenes engedélyt sem kérhetnek, mert nincs folyamatban érvényes pályáztatás...
Maga az EL-DO miatt szünetel a pályáztatás:

"A Médiatanács – tekintettel arra, hogy az EL-DO Rádió Kft. a Médiatanács 2102/2012. (XI. 28.) számú végzésének bírósági felülvizsgálata iránti kérelmet nyújtott be – az Mttv. 58. § (2) bekezdése alapján a Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jogerős döntéséig felfüggeszti a Dunaújváros 93,1 MHz helyi rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására megindított pályázati eljárást."
Vagyis nem kérhet még ideiglenest sem.
Nem tudom konkrétan mikor jár le az engedély...de ha tényleg április elején off...akkor addig még TALÁN születhet jogerős döntés...
 #110344  Szerző: Dani04
 
Roger írta:
Dani04 írta:...mivel a pályázatot felfüggesztették valamiért, ezért még ideiglenes engedélyt sem kérhetnek, mert nincs folyamatban érvényes pályáztatás...
Maga az EL-DO miatt szünetel a pályáztatás:

"A Médiatanács – tekintettel arra, hogy az EL-DO Rádió Kft. a Médiatanács 2102/2012. (XI. 28.) számú végzésének bírósági felülvizsgálata iránti kérelmet nyújtott be – az Mttv. 58. § (2) bekezdése alapján a Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jogerős döntéséig felfüggeszti a Dunaújváros 93,1 MHz helyi rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására megindított pályázati eljárást."
Vagyis nem kérhet még ideiglenest sem.
 #110250  Szerző: Roger
 
Dani04 írta:...mivel a pályázatot felfüggesztették valamiért, ezért még ideiglenes engedélyt sem kérhetnek, mert nincs folyamatban érvényes pályáztatás...
Maga az EL-DO miatt szünetel a pályáztatás:

"A Médiatanács – tekintettel arra, hogy az EL-DO Rádió Kft. a Médiatanács 2102/2012. (XI. 28.) számú végzésének bírósági felülvizsgálata iránti kérelmet nyújtott be – az Mttv. 58. § (2) bekezdése alapján a Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság jogerős döntéséig felfüggeszti a Dunaújváros 93,1 MHz helyi rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására megindított pályázati eljárást."
 #110217  Szerző: Dani04
 
Üzletileg semmi értelme nincs a 97.4-nek! Ott még lehet van 3 év, de egy Dunaújvárosi frekvencia nélkül semmit nem ér, hiszen földvár olyan pici, hogy azért nem érdemes fenntartani egy stábot. Ráadásul ha netán egy új rádiónak szánják a 93.1-et, akkor meg végképp nem érdemes vacakolnia a tulajnak! 18 év után valaki elviszi a 93.1-et, akkor ő lesz a nagy befutó és nincs esélye arra, hogy majd onnan labdába rúg.

Gondolj bele: Valaki csinálja a 93.1-et és az azzal érvel, hogy ő van az EL-DO helyén és magyarázhatja a bizonyítványát az EL-DO!
Akkor jár talán a legjobban, ha eladja az új rádiónak vagy valamelyik egyháznak, ők szeretnek vásárolni.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19