RADIOSITE Fórum

  • All In PartyRadio

 #116188  Szerző: kukac
 
Jani98 írta:A telefonon(Huawei Ideos x5 pro) Android 4.0.3 ICS van,a Galaxy S3-on szerintem 4.1 Jelly Bean.
A zenés dologban igazad van.Erre igazából ezt tudnám csak mondani: "A ...r is lehet finom,100millió légy nem tévedhet."
Ezt még itt írta valaki korábban.
Nem ezen fog elbukni a dolog,ettől még nem pártolok el.Szimplán zavar ez a "magyar zenei ipar 2013" felfogása az embereknek.
asszem én mondtam ilyet. nem tudsz olyan átlagos célcsoportot ahol a majka jól tesztelne, akinek meg az jön be abból a rétegből meg a rádió nem fog megélni...
lakodalmas rockot se játszunk, pedig sokan szeretik...
minél jobban szélesedik a zenei paletta stílusválasztéka, annál több hallgató fog eltekerni. ez egy ilyen bicikli, nem lehet mindenkinek megfelelni és a zenei szerkesztés nem lehet felülete a kísérletezgetésnek, az ismeretlen jatagán előadók próbálgatásának, a kizárólag rétegműfajban utazó jutyúb-huszároknak és még sorolhatnám, de ha valaki ezt másként gondolja, lelke rajta, nem az én pénzem megy el vele hanem a tulajdonosé.
 #116186  Szerző: noartist
 
molnarb írta:HQ vagy LQ módban lép ki?
Mindkettőnél előfordul.
ByeAlex :wailing: :wailing: :wailing:
 #116174  Szerző: molnarb
 
HQ vagy LQ módban lép ki?
 #116166  Szerző: noartist
 
A telefonon(Huawei Ideos x5 pro) Android 4.0.3 ICS van,a Galaxy S3-on szerintem 4.1 Jelly Bean.
A zenés dologban igazad van.Erre igazából ezt tudnám csak mondani: "A ...r is lehet finom,100millió légy nem tévedhet."
Ezt még itt írta valaki korábban.
Nem ezen fog elbukni a dolog,ettől még nem pártolok el.Szimplán zavar ez a "magyar zenei ipar 2013" felfogása az embereknek.
 #116164  Szerző: molnarb
 
Először is.... kellene az Android verziószámod, ahol jelentkezik ez a hiba... másik fontos kérdés, hogy LQ vagy HQ módban van az APP amikor ez történik? Ezt a kérdést a fejlesztő intézte hozzám én meg akkor most tovább.

Ami pedig a Majkás dolgot illeti:
Számtalan olyan zene van (akár nálunk is), ami hasonló reakciót vált ki belőlem, mint Majka belőled. Nehezen emészthető biztosan, de akár sajnálatosan, akár nem, de az a meglátásom, hogy jelenleg egy megkerülhetetlen figura a közéletben és mondjuk példa erre Hajdú Péter is, aki miatt szerintem tegye össze mindenki a két kezét, hogy nem talált maga mellé egy producert és se normálisan rappelni se énekelni nem tud, mert ha valamelyik feltétel teljesülne, teljesen biztos vagyok benne, hogy jelenne meg lemeze és bizony lenne is bőven aki játszaná, mert Ő is egy megkerülhetetlen figura, valamiért szereti a nép... vagyis a többsége, amellett, hogy mind Majka, mind Hajdú Péter rendkívül megosztó eleme a társadalomnak a mérleg egyenlőre a többen szeretik oldalra billen. Nyilván most jöhet a kérdés, hogy miként jön Hajdú Péter a zenéhez és egy rádióhoz, de remélem érted, hogy akartam szemléltetni a dolgot.

Az online rádió amin dolgozunk a 15 és 25 év közötti fiataloknak szól alapvetően, minden más korosztályból érkező hallgató szerencse és "nem várt hozadék". Tehát gimiseket, középiskolásokat, egyetemistákat, főiskolásokat, illetve a nagybetűs életbe éppencsak belépő fiatalokat, fiatalos felnőtteket céloztuk meg. Ez alapvetően nem egy dance-rádió, bár kétség kívül ez a jellemző. Tehát a célcsoportra szabva készülünk a zenével is és ha készítenénk valamiféle felmérést a célközönségünk körében, akkor Majka igenis jól szerepelne benne, ebben egészen biztos vagyok. Pont az a sokszínűség jellemző a zenei palettánkra, mint azokra akiket el szeretnénk érni vele, tehát megtalálható a kínálatban ASAP Rocky, Avicii, Calvin Harris, Daft Punk, Hurts, Jay-Z, Lana Del Rey, Maroon 5, Pink, Nicki Minaj, One Direction, Rudimental, Wiley stb... és most csak tényleg abszolút random módon emeltem ki 1-2 előadót akik jellemzően azért más más stílusban mocorognak. Vannak igen komoly darabokkal rendelkező előadók és van rágógumi zene is, tehát minden olyan, amit egy ma élő fiatal kedvel és próbálja megtalálni a saját stílusát és útját.

A magyar előadók is persze helyet kapnak, nyilván kevesebb számban, mert minket nem érint a kvóta és sokszor adjuk az idegen nyelvű változatot a dalból, így ugyanúgy szól nálunk pl. Antal Timi is, csak épp angolul, hasonlóképp Radics Gigi, de hallhatsz nálunk Carbonfoolst és Punnany Massif-ot is, de van Hien és Fluor is... és hát igen... van Majka... ilyen alapon az előzőek közül jópárat kiutálhatnánk, de nem tesszük, mert úgy érezzük ennek is helye van. Nem szimpatizálsz vele, teljesen megértem, nekem se kedvencem ennek ellenére a fenti okok miatt úgy érzem helye van. Ezt a sok sok különböző stílust úgy érzem mindezek ellenére nagyjából jól sikerül rotálni és valóban változatos és színes a kínálat.

Személy szerint engem meg az borít ki, amikor egy AC típusú rádióban... ugyanazt az 50 dalt pörgetik a 80-as és 90-es évek zenéi jelzője alatt és amikor meghallom Chris Reától pl. a Road To Hellt, kifutok a világból, mert nemcsak arról szólt az a két évtized és még 1-2 ilyen előadó szintén hasonló reakciókat vált ki belőlem, de tudom valahol, hogy annak is helye van.
 #116141  Szerző: noartist
 
Figyelj MolnarB. :) Tisztelem a munkásságod,minden.De tényleg.A Rádió Plusz is hatalmas volt,illetve minden munkád.
De ezt most az egész All In Party Csapatnak üzenném: Majkának helye egy ilyen rádióban nincs.
Olyan mértékben gyűlölöm,hogy minden rádiót ezzel vágnak el...!
Falra mászok tőle,hogy lemegy több 100 jó szám,már órák óta hallgatok egy adót,majd bejön ez...
Nem illik az arculatba.Környezetemben sokan hallgatnak Titeket telefonon,mindenki kiveszi a fülest amikor megszólal.
Van olyan rádió,ahol megállja a helyét.De ez nem az.
(Építő jellegűre próbáltam írni,elnézést ha nem úgy sikerült. Mindent bele! )
 #116087  Szerző: molnarb
 
Okés... továbbítom a fejlesztőknek a problémát.
 #116085  Szerző: noartist
 
Maga az app áll le.Egyszerűen kilép,és jön az Android "sajnálós" üzenete.Nem laggol a telefon,az SIII főképp nem,ezért gyanakszunk app hibára.Idő változó.Van,hogy órákig bírja,van hogy percek után megáll.:)
 #116083  Szerző: molnarb
 
Az app áll le vagy az app fut, csak épp leáll az adás? Nagyjából mennyi hallgatás után történik ez? Vagy ez attól teljesen független?
 #116080  Szerző: noartist
 
Egyébként nagyon .*sza a rádió,de tényleg.Az appért külön pacsi,csak néha spontán leáll. :S Nekem Huwei u8800pro van,de haverom Galaxy SIII készülékén is hasonló a helyzet.Ránéznétek?Köszi. :yes:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9