RADIOSITE Fórum

  • All In PartyRadio

 #116898  Szerző: kukac
 
Jani98 írta:HeyHeyHey!!! :yuno:
Csak egy átkozott műsorról tettem fel egy kérdést,és ez lett belőle?? :lol:
Jellemző.. :x
látod látod, lehetnél legközelebb kicsit óvatosabb :)
 #116895  Szerző: noartist
 
HeyHeyHey!!! :yuno:
Csak egy átkozott műsorról tettem fel egy kérdést,és ez lett belőle?? :lol:
Jellemző.. :x
 #116888  Szerző: kukac
 
Ha minden rádió a legnépszerűbb rádiót majmolja, akkor a legnépszerűbb rádiónak lesz egy valag hallgatója, a többi pedig osztozik a maradékon, ergo töredék jut egy kevésbé népszerűre. Ha forradalmat akarsz, akkor csinálsz valami újat, amitől te leszel a legnépszerűbb. Ez persze sok pénz, idő, kitartás. Ha egyedi arculatot akarsz, nem használsz mások által leharcolt dolgokat - középszer. Ha te vagy az AllInOne - elég tág fogalom - akkor belefér, csak nem kell rajta csodálkozni ha a Mr. Barany-rajongói kör inkább máshol hallgatja low-intellektuel zenei műsorát, mert mondjuk megszokta hogy a rádió1 adja, és nem fog odamenni máshová csak emiatt. Aki pedig nem csípi, az nem azért hallgat AllInOne-t hogy azzal találkozzon, amit a radió1-en sem csípett.
 #116886  Szerző: mimi
 
kukac írta:- [irónia on] így van, egyáltalán minek csinál minden rádió egyedi műsort, lám a közmédia ismét megmutatta a tuttit, ugyanaz a program minden frekire, így senki nem marad le semmiről, ráadásul lényegesen olcsóbb is a műsorkészítés. :)[irónia off]
jó, de itt nem egy egész rádiót alapoz átvételre, hanem csak a gyapjas állatot adja. az meg valami megmagyarázhatatlan okból népszerű :)
 #116883  Szerző: kukac
 
@mimi: "szerintem hiába van egy műsor húsz másik
rádióban is, ha a hallgató nem kapcsol a húsz
másik rádióra. sőt, minek kapcsoltasd el a
hallgatódat azért a műsorért másik csatornára,
amit te is leadhatsz?
mondjuk én bárányt utálom, mint az ebolát, nem
tudom, van-e rá jelentős közönségigény, de
biztos."
- [irónia on] így van, egyáltalán minek csinál minden rádió egyedi műsort, lám a közmédia ismét megmutatta a tuttit, ugyanaz a program minden frekire, így senki nem marad le semmiről, ráadásul lényegesen olcsóbb is a műsorkészítés. :)[irónia off]
 #116880  Szerző: kukac
 
Még valami, bár itt kétségtelenül én vagyok az, aki képes pillanatok alatt autotroll-opcióba billenteni magát, nem akarom elvitatni az érdemet azoktól a kollégáktól, akik kizárólag neten rádióznak (vagy azért mert per pillanat nincs frekijuk, vagy azért mert soha nem is rádióztak fm-en), az idő kétség kívül őket fogja igazolni, és ha ehhez szakmai alapú vitákkal hozzá tudunk járulni (hadd beszéljek többes számban), akkor már nem téptem hiába a számat, és engem is nyugodtan le lehet oltani ha baromságot mondanék!
 #116879  Szerző: mimi
 
szerintem hiába van egy műsor húsz másik rádióban is, ha a hallgató nem kapcsol a húsz másik rádióra. sőt, minek kapcsoltasd el a hallgatódat azért a műsorért másik csatornára, amit te is leadhatsz?
mondjuk én bárányt utálom, mint az ebolát, nem tudom, van-e rá jelentős közönségigény, de biztos.
 #116876  Szerző: kukac
 
@molnarb: "Nem hiszem, hogy arról magyaráztam, de lehet
kb. annyi közöm van a szakmai magyarázáshoz
hozzá mind pl. neked."
- ezt az alapján kell megítélni, amiket megfogalmaztál, vagy az alapján amit elhiszünk bemondás alapján? Bármi lehet - és az ellenkezője is. A mixmusor átvételének en se látom sok értelmet (szakmai indokat - az nem szakmai indok hogy volt ott egy lyuk amit jól be lehet tömni vele - bár erre kétségkívül alkalmas), a többivel kb. egyetértek. Egy megjegyzés: ha a munkádról kommentelsz és egy kolléga rákérdez hogy mit miért csinálsz, érdemes kicsit árnyaltabban fogalmazni, mert könnyen hiteltelenné válik a dolog amiről éppen győzködöd a topicot.
 #116874  Szerző: molnarb
 
Nem hiszem, hogy arról magyaráztam, de lehet kb. annyi közöm van a szakmai magyarázáshoz hozzá mind pl. neked. Saját véleményem, álláspontom mondtam el egy saját "vállalkozásomról". Elhangzott egy felvetés, hogy egy bizonyos műsor miért megy nálunk én pedig elmondtam hogy miért gondolom/gondoltuk úgy, hogy helye van, kiegészítve pár dologgal, hogy miért látom a mi dolgunkat másnak. Ha nem megy, úgyis belebukunk és akkor majd jöhet a "megmondtam" meg a "szakmaiság hiánya", addig hadd játsszunk úgy, ahogy szeretnénk. Senkitől nem vettük el a lehetőséget, a frekvenciát, egy olyna platformon megy ez a kísérlet amely mindenkinek adott. Saját pénzünkön, saját lelkesedésből próbálunk valamit összehozni. Bevétel nélkül pedig nyilvánvaló, hogy szakembereket nem lehet beletenni egy ilyenbe, így maradnak az elhivatottak és a lelkes önkéntesek. Mondjuk ez a hazai kisközök jelentős részére is igaz lehet, hiszen ott se dolgoznak sok esetben szakmailag megfelelő emberek, de teszik a dolgukat és hisznek benne. Rendesen szétoffoltuk a topikot. Vagy takarítsunk, vagy zárjuk le a topicot mert semmi értelmét nem látom egymás ekézésének.
 #116873  Szerző: kukac
 
@molnarb: "Nem hiszem, hogy elhangzott részemről az, hogy
szakmailag tapasztalt vagy mondjuk képzett
lennék. Nem is hiszem, hogy ezt állítottam volna.
Tehát akkor ha nem lett volna világos a
hozzászólásom egyéni, szubjektív vélemény volt
és semmiképp sem szakmai."
- akkor te most mit is magyarázol éppen szakmáról nekünk?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9