RADIOSITE Fórum

  • Egerszeg Rádió - Zalaegerszeg - 95.1 MHz

 #149927  Szerző: mihalylovics
 
adam1400 írta:miért szűnt meg a pont 1?
Csak egyszer volt szerencsém hallani az egerszegi Pont1-et, akkor az inkább hasonlított valami automatára, mint egy rádióra, gondolom, annyira is "hozta" a pénzt... Így, ebben az új formában legalább nevezhetjük rádiónak, helyi tartalommal, érdeminek mondható műsorral, stb. Bár voltak az indulás előtt fenntartásaim, mondván, hogy a helyi tévé égisze alatt működik, az ilyen próbálkozások sokszor nem sikerültek jól (ld. Debrecen, Érd), ez viszont egyelőre oké.
 #149915  Szerző: oldman
 
A stúdió a képek alapján profi. Jó pult és mikrofonok és a 42net is jó, ha gondozzák.

A stream szépen szól. FM-et nem tudom hallgatni, de ha a stúdió ilyen, akkor azzal sem lehet gond.

Nekem nem egyértelmű, mert a "Csak sláger megy", nem mindegyikhez van kapcsolva. Az elején talán ezt jobban kéne sulykolni. A műsorvezető is mond mindenfélét, néha vég nélkül. Című műsorunk, délután magazinunk, de majd csak lesz belőle valami műsor szerű. A délutáni műsort hangsúlyozza a kollegina, de beköszönésénél már ötkor "Jó estét kívánok" van. A hírek bakisan van betéve. Legalább vissza kéne hallgatni, amit felveszünk. Azt sem értem, hogy egy 4 perces hírek után mért mond 1 percen keresztül színes hírt a műsorvezető. Az is rejtély, hogy minek minden megszólalás elé szignál, amit aztán megmagyaráz a műsorvezető.
A szignáloknál olyan érzésem van, hogy valami nagyon odaverőset akartak. Tényleg nem rosszak. Szépen szólnak. Nekem kicsit csattogós, de ez ízlés kérdése. A vocal viszont nem jó. A közlekedésnél felesleges a blokk végi plömplömmel megtörni ismét a blokkot, főleg hogy utána időjárás jön.
A zene átlagos. Nincs kirívó, de nem is következetes zenei arculat.

Összességében pozitív érzésekkel hallgattam. Nekem átlagos, de a Helikonnál lényegesen jobb. Ha a programigazgató, vagy aki a programmal foglalkozik is hallja a kis hibákat és javítják, akkor jó eredményeket fog elérni. Amúgy meg biztos megmarad, hisz "állami"! Már van benne központi reklám.
 #149911  Szerző: djlacee
 
Rádió 1: Csak igazi mai sláger megy
Rádió pont1: Csak mai sláger megy
Egerszeg Rádió: Csak sláger megy
...
??????????????????: Csak megy
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11