RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió

 #162021  Szerző: Wolfman
 
Itt valami nincs rendben: http://hit100.be/
A kamu Danubius oldalán kanadai cím van megadva a "Kapcsolatba" résznél, de a fenti oldalon egy BAZ megyei cím.
 #161131  Szerző: Gr3g0ry
 
Wolfman írta:Az oldal alján lévő hírt meg a classfm.hu-ról szedték.
Az elírásokból én arra következtetnék, hogy az üzemeltetők nem magyar anyanyelvűek. :D Az viszont már kiderült, hogy Radionomy-val csinálják. ("Által nyújtott szolgáltatás")
A "Radionomy"-ról a következő jut az eszembe: WINAMP. 8-)
 #161126  Szerző: mihalylovics
 
Wolfman írta:Az oldal alján lévő hírt meg a classfm.hu-ról szedték.
Az elírásokból én arra következtetnék, hogy az üzemeltetők nem magyar anyanyelvűek. :D Az viszont már kiderült, hogy Radionomy-val csinálják. ("Által nyújtott szolgáltatás")
Az előbb Jana Kirschner Pokoj v dusi c. opusza hangzott el, így arra következtetek, hogy tótok csinálják.
 #161081  Szerző: Wolfman
 
Az oldal alján lévő hírt meg a classfm.hu-ról szedték.
Az elírásokból én arra következtetnék, hogy az üzemeltetők nem magyar anyanyelvűek. :D Az viszont már kiderült, hogy Radionomy-val csinálják. ("Által nyújtott szolgáltatás")
 #134829  Szerző: asimov
 
Thanx!
Wolfman írta: Annyit írnak benne, hogy a brit DMG Danubius néven indított egy Top40 rádiót, miután tavaly megnyerték az addig állami rádió frekvenciájára kiírt tendert, a DMG az Emmis-szel és a Metromedia-val együtt a növekvő nyugati médiavállalatok közé tartozik. Mielőtt átvették a rádiót, a formátum túl durva volt, Eric Clapton után "heavy rock" zene szólt (hard rock-ra, vagy heavy metal-ra gondolhatott), ezután eltávolították a szélsőségeket. Szó van benne még a közönségkutatásról, ami azelőtt itthon ismeretlen volt, illetve "nemrég a magyar rádiózás olyan volt, mint itt cipőt venni. Kétféléből lehetett választani: barnából meg feketéből. Most már nincs annyi gomb az autórádióban, ahány állomás van." A végén megemlítik a Jacor-t, ami szintén érdeklődött a térség iránt, valamint meg akarta vásárolni a CLT-UFA (RTL) egyik brit rádióját (ennek kb. semmi keresnivalója nem volt a cikkben).

Körülbelül ennyi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 109