RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió

 #354  Szerző: Chriss
 
Sokol404 írta:
Ja: egyébként olvastam az ismételt "nagy átalakulásról"; én nem várok semmit. Azon csodálkoznék, ha egyáltalán változna vmi.
Én is csodálkoznék...
Hányadik garnitúra is akarja talpra állítani a Dan-t?
Aztán mindig mennek a nagy dumák, hogy már talpon van, ennyi meg annyi reklámot kaszálunk, sirály a műsor és a zenék is, a Sláger mégis szarrá ver bennünket... Aztán hirtelen menesztik a teljes vezetőséget, újabb géniuszok jönnek, akik ismét talpra állítják az egyébként (állítólag) talpon lévő rádiót, amit ismét (folyamatosan) rommá ver a konkurencia...

Sajnálom, hogy a régi közmondás egyik lángésznek sem jutott eszébe:
Ha egy kupleráj nem megy, nem a bútorokat kell cserélni, hanem a kurvákat!

Aki ezt egyszer megteszi, talpra fogja állítani a Dan-t és elveri a Slágert!
 #278  Szerző: Sokol404
 
MilkySoft, ezt nem személyesen értettem, azért is tettem oda azt a vigyorgó smile-t. ;) Kérlek, ne vedd magadra, inkább a Danubius "Rádió" egészének szántam -kiöntve bánatomat-, hogy '98-99 óta nincs egy normális zenéket játszó pop-adó. A reggeli műsoruk szintén gáz... Ha sofőr lennék, szégyellném hallgatni mások előtt.

Egyébként örülök neki, hogy közötök nincs hozzá, :P mert én is csak 'annak idején' hallgattam, de akkor remek volt. Vannak felvételeim is...olyan akkori zenékről, amiket azóta SEHOL sem hallottam. Tehát volt azért jó korszaka is a rádiónak.
(Mondjuk, pont az országos -810 kHz-es- Juventus megszűnése után kényszerültem rá a Danubiusra.
Szerintem ezzel sokan így jártak. Aztán belépett a Sláger Rádió az éterbe, úgyhogy a Juvés kártyavár össze is dőlt, de ez már másik fórum... :) úgyhogy OFF)

Ja: egyébként olvastam az ismételt "nagy átalakulásról"; én nem várok semmit. Azon csodálkoznék, ha egyáltalán változna vmi.
 #180  Szerző: Flash
 
Én is vagy 10 éve hallgattam utoljára huzamosabb ideig. Mennyire gáz, hogy annyit nem tudnak megcsinálni, hogy egy ütős, reggeli műsort hozzanak létre. Pedig kurva egyszerű lenne a dolog: kéne csinálni egy castingot, nyilvánosan meghirdetni (hogy minél többen jelentkezzenek) és kiválasztani 3 embert. Nem Vágó Piros meg Rákóczi Ferenc féle embereket kéne berakni, akiknek marhára nincs egyéniségük...
 #165  Szerző: rsite1
 
"No persze...
Tartsd is meg magadnak. :lol:

Az országos rádiók szennye (mindig ugyanaz meg kb. 7 éve). :x Néha még a Sláger is különb."

Miről beszélsz? Topicnyitó hsz. volt ember. Közöm nincsen ehhez a szarhoz, 10 éve nem hallgattam.
 #158  Szerző: Sokol404
 
...megy...

(elnézést, kimaradt egy betű)
 #151  Szerző: Sokol404
 
No persze...
Tartsd is meg magadnak. :lol:

Az országos rádiók szennye (mindig ugyanaz meg kb. 7 éve). :x Néha még a Sláger is különb.
 #10  Szerző: rsite1
 
Zene, amelyet mindannyian szeretünk. Danubius, az én rádióm!

Weblapja: www.danubius.hu
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109