RADIOSITE Fórum

  • Árvíz FM

 #116675  Szerző: egon2
 
Dj Lacee: Országos lefedettségű lesz a Árviz FM,az egykori Neo FM frekvenciáin lesz fogható.(81%os lefedettség)
 #116674  Szerző: noartist
 
Az lenne a legjobb,ha ezalatt a 30 nap alatt kihirdetnék a pályázatot,és nyertes is lenne.
(hja,ez magyarország..bocsi,téves!
 #116673  Szerző: djlacee
 
jeek írta:
Jani98 írta: Nem.
Kérdés,mi a f_nak kell 30 napig.Sántít ez nekem valahol.
30 nap után majd újabb 30 napra Vakáció FM lesz belől. A nyár legpezsdítőbb slágereivel, folyamatos közlekedési és nyaralási, időjárási infókkal, élő balatoni bejelentkezésekkel, hétvégén nyári party közvetítésekkel. ;)
Na jó, felébredtem :)
ez rémálom lenne, meg antidemokrácia
 #116672  Szerző: tomee87
 
Jani98 írta: Nem.
Kérdés,mi a f_nak kell 30 napig.Sántít ez nekem valahol.
30 nap után majd újabb 30 napra Vakáció FM lesz belől. A nyár legpezsdítőbb slágereivel, folyamatos közlekedési és nyaralási, időjárási infókkal, élő balatoni bejelentkezésekkel, hétvégén nyári party közvetítésekkel. ;)
Na jó, felébredtem :)
 #116670  Szerző: djlacee
 
Na várjunk, most akkor ez nem csak a 100.8-on lesz?
 #116669  Szerző: Chucky
 
Sajnálatos, hogy egy katasztrófahelyzetet használnak ürügyként a frekvenciák birtoklására.
Másodsorban a gátakon dolgozóknak kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy ezt hallgassák!
Az árvízben közvetlenül nem érintettek pedig úgyis találhatnak számtalan helyen árvízi híradásokat!
 #116668  Szerző: markfelt
 
egon2 írta:A mostani média törvény is lehetőséget add arra,hogy 30 napra ideiglenesen ki lehessen adni frekvenciákat?
például a katolikus rádió a 102.1-en egyéves ideiglenes jogosultsággal indult sebtében (aztán megpályáztatták és nyertek is).
 #116667  Szerző: tomee87
 
Ha akarták volna, több, mint fél év alatt már réges régen megpályáztatták volna. Várták a "legjobb" pillanatot.
 #116666  Szerző: djlacee
 
adminisztrator írta:engem sem. de lánchíd, hír, vagy echo rádió nem lesz, hiszen a kezükben van egy olyan brand, ami jóval eladhatóbb. egyes verebek azt csiripelik, hogy technikailag startra kész tavaly ősz óta.
beb_szna, ha nem pályáztatnák meg
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21