RADIOSITE Fórum

  • Debrecen Rádió - Debrecen - 95.0 MHz

 #167156  Szerző: broadcaster
 
Vagy még az sem. Elnézve viszont a pályázókat vérfrissítés sajnos nem fenyegeti a helyi rádiós piacot.
Ráférne már a városra egy vadi új rádió, új és ismeretlen hangokkal.
 #166915  Szerző: Gr3g0ry
 
broadcaster írta:Ki fog itt megszólalni? Tippem nekem is van, de ha többet tudsz akár privátban megírhatnád.
Ezt kérdést egyedül maga a médiaszolgáltató tudja.
 #166888  Szerző: Gr3g0ry
 
broadcaster írta:Sziasztok!

Van itt egy, a Médiacentrum által is megpályázott 98.9-es böszörményi frekvencia is.
Mi a terv ezzel?
A rendelkezésre álló információk szerint nem a DRFM95 fog szólni.
 #161662  Szerző: exfm
 
Köszönöm válaszod! Ha presztízs kérdés volt akkor ahhoz minőségnek is kellene társulnia.

Akkor amikor hallgattam a rádiót és összehasonlítottam pl. a Best vagy más adókkal erőtlennek hallottam a hangképet. Mintha szoftver dolgozna, vagy nem lenne jól beállítva proc.

Zeneileg összevisszaság van és számomra nincs a rádióbank olyan műsora ami leültetne a készülék mellé.
Sajnos nem köt le az olyan rádióműsor amelyben két zene között a műsorvezető hol egy netről kiragadott hírrel vagy közlekedési infóval tölti ki az időt...
Ami a játékokat illeti.... Nem sok mindent kell tenni a hallgatónak azért, hogy bármi üsse a markát. Az ebédért elég nevezni, a benzinutalványért elég elhaladni a céges autó előtt aztán innentől kezdve a szerencse dolga az, hogy ki az aktuális nyertes..
A televízióból rádióba beemelt beszélgetésekről már nem is írnék....

Na mindegy is.. Ízlések és pofonok.
Én nem így csinálnám.
 #156182  Szerző: donder
 
exfm írta: Kíváncsi vagyok, hogy meddig fog élni ez a bizonyos FM!? ;)
Ha a debreceni vezetésen múlik, akkor maximum addig amíg az NMHH-nál lejár a szerződés, és nem kapnak hosszabbítást... bár azügyben is fognak intézkedni.

Korábban is mondtam már, hogy ez a rádió, Debrecen városának egy presztizs-kérdés volt. Mindig is a 95 MHz-re fájt a foguk, mindig is az FM95 (értsd: Best FM) ellen voltak bizonyos kérdésekben.
A mottó az volt, hogy ha már van városvezetés által üzemeltetett TV, DKV, Parkolási rendszer, stb stb. akkor dukál egy rádió is. Csak sajnos nem volt nekik elég egy tuner, egyből egy broadcast kellett... ^^
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7