RADIOSITE Fórum

  • Stereo FM

 #130098  Szerző: asr27
 
pont, hogy inkább most megy tuctuc, ami szerintem hallgathatatlan.
 #130097  Szerző: noartist
 
Ilyen mixek a RiseFM-en is mentek anno a NiteRise-ban.
Balcsin is teljesen üdítően hatott,ha nem a szokásos tuctuc ment minden este.
 #130095  Szerző: asr27
 
Lehet, hogy igazad van... nem csípem a csak online hallgatható rádiókat, mert szerintem, szinte az összes, igénytelen vacak, amit egy átlagos informatikai tudással rendelkező középiskolás is tud csinálni.
El vannak hanyagolva, nincs felépített műsorrendjük, nincs műsorvezetés, erősen korlátozott a hallgathatóságuk.
Nincs hosszútávú jövőjük, nem véletlen, hogy a Danubius, Sláger, Roxy, Deejay, K1, Rádió Plusz, stb... sem folytatta sokáig online.
 #130092  Szerző: zoo
 
asr27 írta:Megmondom őszintén, amióta nincs FM-en, nagyon ritkán hallgatom ezt a rádiót(nevezhető egyáltalán annak?). Az előbb belehallgattam egy kicsit, éppen egy kissé fura stílusú mix megy...
Egy biztos: ennek már semmi köze a régi RiseFM-hez, még zenei stílusban sem. Se egy aktuális Dance sláger, se semmi. Műsorok sincsenek, azóta sem. Nem is értem minek erőltetik, azt hiszik, hogy majd online rádióként elérhetnek komoly hallgatottságot? Hát szerintem felejtős.
Erősen túlzol. Van most is annyi jó és friss zene, mint amikor még FM frekvencián is volt. Csak ugyan úgy változó az óránként elinduló tracklistek színvonala, mint korábban – így lehet rosszkor hallgattál bele. Lehet most egy régi tracklist szól, van hogy még a balatonos szignál sincs lecserélve. Hogy őszinte legyek én is ritkábban hallgatom mostanában, de helyette most RiseAndFall-t tettem be.

Nem lehet, hogy egyszerűen kiábrándultál vagy meguntad?
 #130090  Szerző: asr27
 
Megmondom őszintén, amióta nincs FM-en, nagyon ritkán hallgatom ezt a rádiót(nevezhető egyáltalán annak?). Az előbb belehallgattam egy kicsit, éppen egy kissé fura stílusú mix megy...
Egy biztos: ennek már semmi köze a régi RiseFM-hez, még zenei stílusban sem. Se egy aktuális Dance sláger, se semmi. Műsorok sincsenek, azóta sem. Nem is értem minek erőltetik, azt hiszik, hogy majd online rádióként elérhetnek komoly hallgatottságot? Hát szerintem felejtős.
 #130085  Szerző: noartist
 
kellemes,kissé chill-jellegű zenék mennek,nagyon jó. :)
 #130001  Szerző: zoo
 
Most kezdtem el hallgatni a múlt pénteki Ocean of Madness közvetítést. Még nagyon az elején tartok, de nagyon hangulatos, hogy a hangpróba is közvetítve volt. "Szi-Szi-Szi. Ho-hó, ho-ho-hó, szu-szu-szu-szu, szúrós szívű szirének összeesküvése. Száz színes szigetelőszalag száll szerte széjjel széllel szemben. Oh jeah, Ocean of Madness! Száncsengő, száncsengő, sound check, sound check!" :yeah:

Mondjuk a vulgárisabb kifezezések voltak igazán viccesek, de azokat nem írom le. ^^ Szuper!
 #129834  Szerző: zoo
 
Ez nem baki, de engem mostanában az zavar, hogy nagyon változó az óránként induló tracklist-ek színvonala. Van hogy tele van egy óra szuper zenékkel, van hogy alig szól pár "StereoFM kedvenc".

Ez a zenei szerkesztés egyébként is megnehezíti azt, hogy "StereoFM kedvencei" legyenek a hallgatóknak. Igen bosszantó tud lenni, mikor egy jó szám ideje korán kikerül a zenék közül. Jobban kellene ragaszkodni néhány zenékhez, a többi cserélődhetne ahogy eddig. (Nem, nem úgy mint a MusicFM-en, az a másik véglet.)

+ Kár volt elhagyni a "zeneajánlókat". Már ha egyszer meglépte a rádió, akkor lehetne használni.
 #129833  Szerző: zoo
 
noartist írta:elég sok a baki..
Igen, van egy pár. Te konkrétan mire gondolsz?
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18