RADIOSITE Fórum

  • Ideiglenes rádiók

 #126268  Szerző: frekivadasz
 
Ha ennyire izgatja a fantáziátokat, a találgatások helyett miért nem kérdezitek meg magukat az érintetteket? :blush:
 #126267  Szerző: Wolfman
 
dkemeny77 írta:
LuciFerko írta:Akkor most ezt hogy?
Nagy kérdés...De az előírtak már leteltek...
Lehet hogy valami olyan vonalat képvisel ami nagyon hiányzik oda? Nem hinném...
A zenei arculat tökmindegy.
 #126265  Szerző: dkemeny77
 
LuciFerko írta:Akkor most ezt hogy?
Nagy kérdés...De az előírtak már leteltek...
Lehet hogy valami olyan vonalat képvisel ami nagyon hiányzik oda? Nem hinném...
 #126260  Szerző: molnarb
 
Ez durva... amúgy hogy néz ki egy ilyen kérelem? :) Egy egyszerű levél, hogy "Helló, szeretnénk itt rádiózni ideiglenesen, kérünk egy frekit és ezért és ezért lenne jó" és ennyi?

Fura, hogy felrúgják és pont a médiatanács nem tudja a törvényt:
"65. §/5/B: (5) Ideiglenes hatósági szerződést azonos közigazgatási területen évente három alkalommal lehet kötni. Az ideiglenes hatósági szerződések időtartama között legalább tizenöt napnak el kell telnie."

Az első mondat tavaly már sérült... a második pedig folyamatosan sérült. Nem értem.
 #126254  Szerző: Attis
 
Az Audiovizuális Szociális Szövetkezet kérelme az Mttv. 65. § (1) bekezdése alapján ideiglenes
médiaszolgáltatási szerződés megkötésére a Balassagyarmat 95,7 MHz tekintetében
Hmmm... A show megy tovább. :lol:
 #125291  Szerző: dkemeny77
 
mihalylovics írta:
dkemeny77 írta:
molnarb írta:Ez tényleg felvet egy kérdést, hogy tényleg hogy szólhat??? Elég komoly érvek vannak, ami miatt már rég nem lehetne szólnia... ha egyet lapoztok ott jó hosszan kifejtettem. Azok alapján van valakinek van tippje, hogy mégis hogy szólhat?
Csak én tudom úgy, hogy az idéglenes engedély az max. 1 hónap?
Majdnem jól tudod, mert valóban 1 hónap, de lehet asszem 3x hosszabbítani, de a lényeg, hogy nekik már lejárt :D
5 hónapja megy már...
 #125286  Szerző: mihalylovics
 
dkemeny77 írta:
molnarb írta:Ez tényleg felvet egy kérdést, hogy tényleg hogy szólhat??? Elég komoly érvek vannak, ami miatt már rég nem lehetne szólnia... ha egyet lapoztok ott jó hosszan kifejtettem. Azok alapján van valakinek van tippje, hogy mégis hogy szólhat?
Csak én tudom úgy, hogy az idéglenes engedély az max. 1 hónap?
Majdnem jól tudod, mert valóban 1 hónap, de lehet asszem 3x hosszabbítani, de a lényeg, hogy nekik már lejárt :D
 #125285  Szerző: dkemeny77
 
molnarb írta:Ez tényleg felvet egy kérdést, hogy tényleg hogy szólhat??? Elég komoly érvek vannak, ami miatt már rég nem lehetne szólnia... ha egyet lapoztok ott jó hosszan kifejtettem. Azok alapján van valakinek van tippje, hogy mégis hogy szólhat?
Csak én tudom úgy, hogy az idéglenes engedély az max. 1 hónap?
 #125284  Szerző: molnarb
 
Ez tényleg felvet egy kérdést, hogy tényleg hogy szólhat??? Elég komoly érvek vannak, ami miatt már rég nem lehetne szólnia... ha egyet lapoztok ott jó hosszan kifejtettem. Azok alapján van valakinek van tippje, hogy mégis hogy szólhat?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28