Vodafone

Re: Vodafone

HozzászólásSzerző: szemilan » 2017.08.27. 19:50

noartist írta:
Elnézést kérünk, technikai hiba történt

Újra megpróbáltam belépni, egyszerűen zseniális a Vodafone. Messziről elkerülöm az egész bagázst mostantól, mert hónapok óta próbálok egy k**va fiókot létrehozni.

Hívd fel a 1270-et és kérd meg, hogy hozzák létre neked a fiókot. Ha erre nem hajlandóak, tegyél panaszt.
Rádió: LG FFH-286 + Iskra FM 50 + Iskra Dab-5
Földi digitális: LG 24MS53 + Inglar TV-4591F DIGITAL CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: LG 24MS53 + 0,8W + Astra 19,2E + Signal 2X1 DS-7021 DiSEqC 2.0
szemilan
Globális moderátor

Posztok: 2792

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.08.26. 12:01

Elnézést kérünk, technikai hiba történt

Újra megpróbáltam belépni, egyszerűen zseniális a Vodafone. Messziről elkerülöm az egész bagázst mostantól, mert hónapok óta próbálok egy k**va fiókot létrehozni.
Hozzászólásaim minden esetben a személyes, szubjektív véleményemet tükrözik.
noartist
Globális moderátor

Posztok: 2632

HozzászólásSzerző: Gr3g0ry » 2017.08.18. 08:50

szemilan írta:Már csak a telekom lóg ki a korlátlan adatból, pedig korábban ők nyilatkozták, hogy az a cél és a jövő. Erre utolsók lettek.....

Korlátlan adat/hang/sms , bár azért kicsit túl van árazva, de a jelenlegi kedvezménnyel jó vétel.

adam1400 írta:https://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/tarifak/red?gclid=CMeajYOd2dUCFRcTGwoduGECPA

Korlátlan net csak a magassabb csomagban lelhető. :|
Én olykor már olyan szinten elhatárolódom magamtól(is),hogy akár egy másik univerzumban is lehetnék....
Gr3g0ry
Fanatikus

Posztok: 1265

HozzászólásSzerző: szemilan » 2017.08.15. 18:28

Már csak a telekom lóg ki a korlátlan adatból, pedig korábban ők nyilatkozták, hogy az a cél és a jövő. Erre utolsók lettek.....

Korlátlan adat/hang/sms , bár azért kicsit túl van árazva, de a jelenlegi kedvezménnyel jó vétel.

adam1400 írta:https://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/tarifak/red?gclid=CMeajYOd2dUCFRcTGwoduGECPA
szemilan
Globális moderátor

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.07.05. 15:06

Köszi szépen! :)
noartist
Globális moderátor

HozzászólásSzerző: szemilan » 2017.07.05. 14:13

Tegnapi naptól új rendszer van az online felületeik mögött. Van új okostelefonos applikációs is, My Vodafone néven. Tegyél egy próbát, hátha sikerül. Ha nem 1270 és segíteni fognak.

noartist írta:
szemilan írta:A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)

noartist írta:Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.

Köszi a tippet, sajnos nem válik be. Safariban (Mac) nem tudtam megadni egy személy születési adatait. Kiválasztom, hogy augusztus, kattintok, erre üresen marad. Vicc.
Firefoxban sikerül, de "sajnos technikai hiba történt", miután véglegesíteni akarom a regisztrációt.
A másik opció, hogy hibát jelez a bevitt adatokban. Vicc, mert magam regisztráltam a kártyát pár hete- ugyanennek a személynek az igazolványával. Tehát evidens, hogy tudom, ez az a személyi. Elvégre ellenőrizték, hogy létezik-e, de nem, most nem fogadja el.
Mi ez, ha nem vicc?
szemilan
Globális moderátor

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.07.02. 23:14

szemilan írta:A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)

noartist írta:Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.

Köszi a tippet, sajnos nem válik be. Safariban (Mac) nem tudtam megadni egy személy születési adatait. Kiválasztom, hogy augusztus, kattintok, erre üresen marad. Vicc.
Firefoxban sikerül, de "sajnos technikai hiba történt", miután véglegesíteni akarom a regisztrációt.
A másik opció, hogy hibát jelez a bevitt adatokban. Vicc, mert magam regisztráltam a kártyát pár hete- ugyanennek a személynek az igazolványával. Tehát evidens, hogy tudom, ez az a személyi. Elvégre ellenőrizték, hogy létezik-e, de nem, most nem fogadja el.
Mi ez, ha nem vicc?
noartist
Globális moderátor

HozzászólásSzerző: szemilan » 2017.07.02. 18:51

A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)

szemilan
Globális moderátor

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.07.02. 12:41

Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
noartist
Globális moderátor

Következő

Vissza: Mobilszolgáltatók