RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #98175  Szerző: ceve
 
Van itt valakinek Dominós arany/platina kártyája?

A bónuszokat fel lehet használni mobil vásárlásra is? Erről sehol nem találtam infót... ismerős szerint az univerzális egyenleghez csapják hozzá a bónuszt, ami igen előnyös, a könnyen elérhető arany szintnél 15% kedvezmény MÁV-ra és Volánbuszra (többek között).
 #97450  Szerző: mlaszlo
 
szemilan írta: ECO
Mit emeltek, mert én ott se látok különbséget? Vagy a honlapra már az új percdíjakat tették fel?
 #97449  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Ugyanezt csinálta a MÁV-Start is január 1-én, az ÁFA változása gyanánt "titokban" megemelték az Intercity vonat felárakat is. Ha meg megy a panasz, hogy mi ez az emelés rá tudják fogni, hogy adó miatt van...
Ezek után kíváncsi leszek a Telenor-ra, ott még mindig nincs kint az ÁSZF. Van egy érzésem, hogy nem csak az új adó mértékével fognak emelni :(
 #97448  Szerző: szemilan
 
mlaszlo írta:
szemilan írta:Ezért kérdezem, hogy másokat érint-e az áremelés, mert ami családon belül érint azokat megnéztem és egy csomagban történt áremelés, másik elvileg maradt ugyan az.
Melyik ez a csomag? Nagyjából végignézegettem most az ÁSZF-et, de nem találtam olyat, ahol változna a havidíj vagy a percdíj.
Bocsánat elnéztem, a számlán Nettó összegek szerepelnek az ÁSZF-ben meg bruttó. Akkor ezekszerint a T-mobile nem emelt?
 #97446  Szerző: mlaszlo
 
szemilan írta:Ezért kérdezem, hogy másokat érint-e az áremelés, mert ami családon belül érint azokat megnéztem és egy csomagban történt áremelés, másik elvileg maradt ugyan az.
Melyik ez a csomag? Nagyjából végignézegettem most az ÁSZF-et, de nem találtam olyat, ahol változna a havidíj vagy a percdíj.
 #97445  Szerző: szemilan
 
Ezért kérdezem, hogy másokat érint-e az áremelés, mert ami családon belül érint azokat megnéztem és egy csomagban történt áremelés, másik elvileg maradt ugyan az.
jeek írta:
mlaszlo írta:
Nem sok az egy kicsit? Adón felül is emelnek? Vagy megragadják a lehetőséget és egyben kiterhelik az eddig őket sújtó adókat is?
Ugyanezt csinálta a MÁV-Start is január 1-én, az ÁFA változása gyanánt "titokban" megemelték az Intercity vonat felárakat is. Ha meg megy a panasz, hogy mi ez az emelés rá tudják fogni, hogy adó miatt van...
 #97444  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Nem sok az egy kicsit? Adón felül is emelnek? Vagy megragadják a lehetőséget és egyben kiterhelik az eddig őket sújtó adókat is?
Ugyanezt csinálta a MÁV-Start is január 1-én, az ÁFA változása gyanánt "titokban" megemelték az Intercity vonat felárakat is. Ha meg megy a panasz, hogy mi ez az emelés rá tudják fogni, hogy adó miatt van...
 #97442  Szerző: mlaszlo
 
szemilan írta: Egyes előfizetéses csomagokban 6-7 FT/perc áremelés.
Nem sok az egy kicsit? Adón felül is emelnek? Vagy megragadják a lehetőséget és egyben kiterhelik az eddig őket sújtó adókat is?
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 27