RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #159406  Szerző: thenewdeam0n
 
frekivadasz írta:saccra el is ment úgy 100MB-nyi adatod egy pillanat alatt a mérésre :)
Korlátlan böngészési csomagom volt, szóval nem okozott problémát a belassított net, ugyanis a lényeget nem lassították.
 #159400  Szerző: frekivadasz
 
saccra el is ment úgy 100MB-nyi adatod egy pillanat alatt a mérésre :)
 #159385  Szerző: thenewdeam0n
 
Kép
Ilyet mértem 4G-n
 #156727  Szerző: noartist
 
Nagyon ráállt a Telekom az informatika népszerűsítésére. Nem is igazán a saját termékeiket reklámozzák a legtöbb esetben, hanem általánosságban, a modern technológia előnyeit hangsúlyozzák.
 #156162  Szerző: Gr3g0ry
 
Milán írta:Sajnos nem adtak. Így jártam. 2016-ban lehet telefon nélkül élni a Telekom szerint...
:shock:
Erre nem találok szavakat.... :shock:
 #156088  Szerző: noartist
 
Nekem is gondok vannak a Lumiával, de nem merem leadni szervizbe, mert nincs más helyette, a Telekom pedig nem ad cserekészüléket. Könyörgöm, ez tényleg akkora dolog lenne? Nem tudom megérteni.
 #156052  Szerző: Milán
 
Sajnos nem adtak. Így jártam. 2016-ban lehet telefon nélkül élni a Telekom szerint...
 #156049  Szerző: Gr3g0ry
 
Milán írta:Nem tudom hogy van-e közületek olyan aki Telekom "mágus" de hátha tud valaki segíteni. Adott egy Sony teló (még garanciával, illetve biztosítással) - sajnos totálisan fekete a képernyő - így holnap megy be az üzletbe. Az a kérdés, hogy ilyenkor a Telekom szokott adni csere készüléket, vagy nem kötelességük?

Köszi.
Viszonyításként: Másik szolgáltatónál szervízelés idejéig biztosítottak(felajánlották annak a lehetőségét) cserekészüléket számomra(aláírás az átvételről).Elvíleg kell hogy adjanak.
 #155895  Szerző: Attis
 
Milán írta:Nem tudom hogy van-e közületek olyan aki Telekom "mágus" de hátha tud valaki segíteni. Adott egy Sony teló (még garanciával, illetve biztosítással) - sajnos totálisan fekete a képernyő - így holnap megy be az üzletbe. Az a kérdés, hogy ilyenkor a Telekom szokott adni csere készüléket, vagy nem kötelességük?

Köszi.
Nekem nem jók a tapasztalataim. De hátha te szerencsésebb leszel. :yeah:
 #155892  Szerző: Milán
 
Nem tudom hogy van-e közületek olyan aki Telekom "mágus" de hátha tud valaki segíteni. Adott egy Sony teló (még garanciával, illetve biztosítással) - sajnos totálisan fekete a képernyő - így holnap megy be az üzletbe. Az a kérdés, hogy ilyenkor a Telekom szokott adni csere készüléket, vagy nem kötelességük?

Köszi.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27