RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #100300  Szerző: szemilan
 
Megváltozott az egyik cella LAC száma. Mi várható? Új szolgáltatás, vagy ilyesmi nincs.
 #100040  Szerző: szemilan
 
A többiek bátrabbak a Magyar Telekomnál
http://eszon.hu/index.php?option=com_co ... Itemid=120
fokozatosan, szeptemberi, illetve októberi hatállyal módosítják a díjszabást
Vagyis kétszer emel árat. Azért kíváncsi vagyok melyik a jobb, egy összegben emelni, vagy fokozatosan két részletben.
 #100015  Szerző: LuciFerko
 
szemilan írta:Ahogy nézem a facebook falukat, sokan panaszkodnak az újonnan 4G-vel lefedett területeken (Főleg Zamárdi) azért, mert nem lehet telefonálni / SMS-ezni a hálózat leterheltsége miatt.

Ugye, hogy hiányzik az 1800 MHz a GSM-hez. :troll:
De LTE az kell, ami igazából nem is 4G, ahogy azt tévesen hírdetik.
Ezt alá tudom támasztani.
 #100013  Szerző: szemilan
 
adminisztrator írta:Az USA-ban és az egész világon 4G/LTE-ként hirdetik.
Pedig azt, hogy "hány"G nem az határozza meg, hogy HSxPA/LTE/WiMax stb.., hanem az elméletben elérhető maximális sebesség.
Ha jól tudom mobil rendszereknél 100 Mbit/s-től számít negyedik generációsnak, vezetékesnél ez ennek kicsivel több, mint tízszerese. (1 Gb/s)
 #100006  Szerző: markfelt
 
Az USA-ban és az egész világon 4G/LTE-ként hirdetik.
 #100002  Szerző: szemilan
 
Ahogy nézem a facebook falukat, sokan panaszkodnak az újonnan 4G-vel lefedett területeken (Főleg Zamárdi) azért, mert nem lehet telefonálni / SMS-ezni a hálózat leterheltsége miatt.

Ugye, hogy hiányzik az 1800 MHz a GSM-hez. :troll:
De LTE az kell, ami igazából nem is 4G, ahogy azt tévesen hírdetik.
 #99840  Szerző: markfelt
 
Év sajtóközleménye.

Páros lábbal rúgnám ki az ilyen komm. vezetőt. :lol:
 #99839  Szerző: szemilan
 
Áremelés jön a T-Mobile-nál és a T-Home-nál is
http://www.hwsw.hu/hirek/48708/magyar-t ... onado.html


Bár a sajtóközlemény szerint nem a telekomadó miatt, szerintem meg csak nem akarják kimondani úgy, ahogy azta másik kettő tette.
Az áremeléseket hivatalosan "a 2012-ben eddig tapasztalt kedvezőtlen gazdasági és piaci folyamatokkal" indokolja a távközlési multi és hangsúlyozza, nem a telefonadó áthárításáról van szó.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 27