RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #97004  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta: Még jó, hogy reklám üzeneteket tudnak küldözgetni, de ilyenről elfelejtik értesíteni az előfizetőt. :csukottszem:
Ma jött egy sms is, július 1-jétől módosulnak valamilyen számlás díjtételek, de hogy konkrétan mi, az még nem derült ki, mert a júl. 1-től hatályos ÁSZF még nincs fenn a honlapon...
Hát a telefonadó miatt emelik az árakat. Majd 1 hét múlva kiderül, mi merre hány.
 #97003  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: A Telenor "jószokása", hogy minden olyan olyan előfizetéshez, amihez nincs alapból mobilnet előfizetés vagy opció automatikusan aktiválja ezt a START csomagot amíg az ügyfél le nem mondja. Régen nem volt gond ezzel, mert 10KB-onként számlázták ha jól tudom, de mostmár valami napidíja is van és elég csak 5KB forgalom már egy egésznaposra számlázza ki.
Még jó, hogy reklám üzeneteket tudnak küldözgetni, de ilyenről elfelejtik értesíteni az előfizetőt. :csukottszem:
Ma jött egy sms is, július 1-jétől módosulnak valamilyen számlás díjtételek, de hogy konkrétan mi, az még nem derült ki, mert a júl. 1-től hatályos ÁSZF még nincs fenn a honlapon...
 #97002  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Most már letiltattam, de nem tudom egyáltalán hogy került ez aktiválásra. Új készülék vásárlás nem volt, nem új az előfizetés, kb. két éve ugyan volt egy tarifacsomag váltás, de akkor mondtam az ügyintézőnek, hogy a hangpostán kívül semmi mást ne aktiváljon a kártyára.
A Telenor "jószokása", hogy minden olyan olyan előfizetéshez, amihez nincs alapból mobilnet előfizetés vagy opció automatikusan aktiválja ezt a START csomagot amíg az ügyfél le nem mondja. Régen nem volt gond ezzel, mert 10KB-onként számlázták ha jól tudom, de mostmár valami napidíja is van és elég csak 5KB forgalom már egy egésznaposra számlázza ki.
 #97001  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Pár hónapja újraindult ez a szolgáltatás és szinkronizálnak az adótoronnyal pontos időért a Telenor hálózatán is a készülékek.
Ezek után nem merem visszaállítani, mert a végén még erre is kitalálnak valami extra díjat, hogy ez is felemésztett 1 byte adatot :(
 #97000  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: A mobil online START szolgáltatás célszerű azonnal lemondani, mert ilyen hülye és drága szolgáltatás mint az nincs még egy a világon. Ha nem használod a netet így biztos nem keletkezhet meglepetés költség, mert ha a telefon meg is próbálna csatlakozni a netre nem tudna, mert le van neki tiltva.
Most már letiltattam, de nem tudom egyáltalán hogy került ez aktiválásra. Új készülék vásárlás nem volt, nem új az előfizetés, kb. két éve ugyan volt egy tarifacsomag váltás, de akkor mondtam az ügyintézőnek, hogy a hangpostán kívül semmi mást ne aktiváljon a kártyára.
 #96998  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
ezt sem támogatja a Telenor, így ez is ki lett kapcsolva.
Pár hónapja újraindult ez a szolgáltatás és szinkronizálnak az adótoronnyal pontos időért a Telenor hálózatán is a készülékek.
 #96997  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:Elég érdekesen alakult a jelenlegi Telenor számlám, kiszámláztak máj. 11-13 között két db mobile online start díjat 600.-Ft-ért. Ez miből adódhatott? Ugyanis nem szoktam se wap-ozni, se mobilnetezni, ráadásul 11-én és 12-én suliban voltam és nem emlékszem rá, hogy egy-két telefonhíváson kívül használtam volna másra a telefont.
A mobil online START szolgáltatás célszerű azonnal lemondani, mert ilyen hülye és drága szolgáltatás mint az nincs még egy a világon. Ha nem használod a netet így biztos nem keletkezhet meglepetés költség, mert ha a telefon meg is próbálna csatlakozni a netre nem tudna, mert le van neki tiltva.
 #96996  Szerző: mlaszlo
 
LazlowHUN írta: Esetleg nem a telefonod mászott fel a netre? pl szinkronizált, frissített stb.
Mindenféle frissítés, szinkronizálás ki van kapcsolva rajta, mivel kb. két éve egyszer megnéztem valamit a wap-on és az alig 1 Mb adatforgalomra majdnem 1000.-Ft-ot kiszámláztak. Ezek után mindent kikapcsoltam és azóta véletlenül se indítom el a böngészőt, mert a forgalmi díjas adatszolgáltatás horror áron megy a Telenor-nál.
Régebben be volt kapcsolva a dátum és az idő szinkronizálása, de mivel az adókörzet információ után már ezt sem támogatja a Telenor, így ez is ki lett kapcsolva.
 #96991  Szerző: LazlowHUN
 
mlaszlo írta:Elég érdekesen alakult a jelenlegi Telenor számlám, kiszámláztak máj. 11-13 között két db mobile online start díjat 600.-Ft-ért. Ez miből adódhatott? Ugyanis nem szoktam se wap-ozni, se mobilnetezni, ráadásul 11-én és 12-én suliban voltam és nem emlékszem rá, hogy egy-két telefonhíváson kívül használtam volna másra a telefont.
Esetleg nem a telefonod mászott fel a netre? pl szinkronizált, frissített stb.
 #96858  Szerző: mlaszlo
 
Elég érdekesen alakult a jelenlegi Telenor számlám, kiszámláztak máj. 11-13 között két db mobile online start díjat 600.-Ft-ért. Ez miből adódhatott? Ugyanis nem szoktam se wap-ozni, se mobilnetezni, ráadásul 11-én és 12-én suliban voltam és nem emlékszem rá, hogy egy-két telefonhíváson kívül használtam volna másra a telefont.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 29