RADIOSITE Fórum

• Telenor

#94554  Szerző: szemilan
 2012.04.04. 15:27
Tulajdonképpen mindegyik lehúzás. Ez így még megabájtonként 10 forint. Még az 1 FT is sok szerintem. 2 MB 1 FT az már jólenne.
 #94552  Szerző: ceve
 2012.04.04. 14:58
mlaszlo írta:Mi a lehúzás benne? A T-nél ugyanilyen csomag szintén 1000.-Ft-ba kerül havonta.
Hagyományos telefonnál, ami maximum EDGE-t tud, milyen jelentősége van, hogy hány megabájt forgalom után lassítanak le EDGE-re?

Telenornál is van 600 Ft-os csomag, de 50 MB után kőkemény forgalmi díj van, és tapasztalatom szerint ennyit simán elhasznál az ember, ha buszon, kávészünetben stb. ránéz a leveleire meg a hírekre.

Vodánál meg kis csomag sincs, és lekapcsolnak, ha elfogyott az adatkeret. :twisted:
 #94551  Szerző: mlaszlo
 2012.04.04. 14:28
ceve írta: A KLIKK teljesen ugyanaz, amint a magentásék GoNet S csomagja, csak lehúzósabb.
.
Mi a lehúzás benne? A T-nél ugyanilyen csomag szintén 1000.-Ft-ba kerül havonta.
 #94550  Szerző: ceve
 2012.04.04. 14:13
jeek írta:Olyan telefon ami önmagában nem tud netet, KLIKK-el sem fog tudni, mert ahhoz, hogy az Opera Mini-t letöltsd szükség van egy gyári beépített böngészőre a telefonon, amivel letöltöd a JAVA-s Opera Minit.
Egyáltalán létezik a piacon olyan WAP-képes telefon, amin gyárilag nem telepítenek előre böngészőt? Elég logikátlannak tűnik, ha ezen funkció kihasználásához csomagtól függetlenül számítógépről kellene telepíteni egy szoftvert.

Opera Minit meg ezzel már tudsz letölteni. :)

A KLIKK teljesen ugyanaz, amint a magentásék GoNet S csomagja, csak lehúzósabb.

Igaz, a harmadik szereplő meg egyáltalán nem kínál kártyás csomaghoz belassítós netet.
 #94549  Szerző: mlaszlo
 2012.04.04. 14:09
donder írta:Nem tudom jól emlékszem-e...
Vagy tíz éve volt a reklámokban egy djuice-os reklám a bibibíí Dum, bi dum-dum-dumm -ról (biii)

Valakinek megvan valahol az a reklám vagy az a zene ahol végigdúdolják az egészet?
Leköteleznétek vele :) :blush:
Nem a Pannon Bee Original csomagra gondolsz?
http://www.youtube.com/watch?v=i_ncA3imLTc

A djuice-nak ez volt az első reklámja:
http://www.youtube.com/watch?v=u0voV3YpTDE
 #94548  Szerző: mlaszlo
 2012.04.04. 14:04
jeek írta: Olyan telefon ami önmagában nem tud netet, KLIKK-el sem fog tudni, mert ahhoz, hogy az Opera Mini-t letöltsd szükség van egy gyári beépített böngészőre a telefonon, amivel letöltöd a JAVA-s Opera Minit.
Ahhoz viszont, hogy letöltsd az Opera Mini-t nem feltétlenül szükséges pont a KLIKK, rendelhetsz te hozzá akár 1GB-os netcsomagot azzal is ugyanúgy le lehet tölteni az Opera Mini-t, akár 100 éves telefonra is.

Samsung S5260 (Star II)
Ennyire nem vagyok otthon a témában :)
Mindenesetre szerintem kár mérgelődni egy ilyen marketing mondaton, akkor bármelyik cégnél találhatnánk valamit, amibe beleköthetnénk.
 #94547  Szerző: donder
 2012.04.04. 13:52
Nem tudom jól emlékszem-e...
Vagy tíz éve volt a reklámokban egy djuice-os reklám a bibibíí Dum, bi dum-dum-dumm -ról (biii)

Valakinek megvan valahol az a reklám vagy az a zene ahol végigdúdolják az egészet?
Leköteleznétek vele :) :blush:
 #94542  Szerző: tomee87
 2012.04.04. 11:45
mlaszlo írta:
jeek írta: Nem lett butább a telefonom :) WiFi-vel továbbra is ugyanúgy működik a Telenoros Opera Mini, mint Klikkel :)
A Klikk ahogy írtam nem is ilyen telefonokhoz lett kitalálva, hanem olyanhoz, mint ami pl. nekem is van, ami önmagában nem tud netet és nincs benne wifi se.

Milyen telefonról van szó?
Olyan telefon ami önmagában nem tud netet, KLIKK-el sem fog tudni, mert ahhoz, hogy az Opera Mini-t letöltsd szükség van egy gyári beépített böngészőre a telefonon, amivel letöltöd a JAVA-s Opera Minit.
Ahhoz viszont, hogy letöltsd az Opera Mini-t nem feltétlenül szükséges pont a KLIKK, rendelhetsz te hozzá akár 1GB-os netcsomagot azzal is ugyanúgy le lehet tölteni az Opera Mini-t, akár 100 éves telefonra is.

Samsung S5260 (Star II)
 #94539  Szerző: mlaszlo
 2012.04.04. 10:54
jeek írta: Nem lett butább a telefonom :) WiFi-vel továbbra is ugyanúgy működik a Telenoros Opera Mini, mint Klikkel :)
A Klikk ahogy írtam nem is ilyen telefonokhoz lett kitalálva, hanem olyanhoz, mint ami pl. nekem is van, ami önmagában nem tud netet és nincs benne wifi se.

Milyen telefonról van szó?
 #94538  Szerző: mlaszlo
 2012.04.04. 10:52
jeek írta:És attól, ha lemondom a KLIKK-et a program ugyanúgy megmarad. Nekem is megmaradt, mert én lemondtam :D
És mit érsz a telefonon egy böngészővel netes előfizetés nélkül?
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.