RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #95250  Szerző: DRoland
 
Nem hipernet, arra nem képes a telefonom. Ez egy SonyEriccson J10i vagy fantázianevén ELM.
http://nonstopmobil.hu/apix/0912/sony-ericsson-elm.jpg
Amúgy most kicsit lassú volt az EDGE, mert 192kbites webrádió nem szokott bufferelni.
 #95249  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Ez lenne a Hipernet? :D

Én most ugyanezt lemértem Vodafone EDGE hálózaton:
Letöltés: 0.21Mbit/sec
Feltöltés: 0.04Mbit/sec
Ping: 262ms
Ezek majdnem dupla annyi értékek. A Telenor nem ugyanazt az EDGE szabványt használja, mint a Vodafone? Vagy, hogy hozzák ezt össze? ...
Eltérő hálózatot használnak, így érthető ha eltérnek az értékek. Pest-megyében is van olyan hely, ahol a Vodafone internete szakadozik, míg a Telenor és a T-Mobile rendben van, de számos más példát is lehetne hozni, hogy eltérnek a mért értékek az egyes szolgáltatók között.
 #95244  Szerző: tomee87
 
DRoland írta:Sebességteszt, HSDPA hálózat, Őrhalom

Kép

EDGE :D (amúgy mobilon való böngészésre tökéletes)

Kép
Ez lenne a Hipernet? :D

Én most ugyanezt lemértem Vodafone EDGE hálózaton:
Letöltés: 0.21Mbit/sec
Feltöltés: 0.04Mbit/sec
Ping: 262ms
Ezek majdnem dupla annyi értékek. A Telenor nem ugyanazt az EDGE szabványt használja, mint a Vodafone? Vagy, hogy hozzák ezt össze? ...
 #95243  Szerző: DRoland
 
Sebességteszt, HSDPA hálózat, Őrhalom

Kép

EDGE :D (amúgy mobilon való böngészésre tökéletes)

Kép
 #95164  Szerző: tomee87
 
LazlowHUN írta: Tudom, nem mostani, de kb így képzeljem el ezeket a kimaradásokat? (Vodafail Australia) http://youtu.be/Z66G5Tah5gs
Azért ennyire nem durva. Térerőjel 4,3,2,1 majd 0 (van amikor a hálózatot is eldobja) 10mp-ig így marad, aztán szépen lassan visszamegy full térerőre, majd úgy is marad.
 #95162  Szerző: LazlowHUN
 
jeek írta:
szemilan írta:
Csongii írta:Itt nálunk Mohácson ma cserélték az egyik toronyál a cuccokat az új ZTE-kre. Nekem nincs okos telefonom, se net rajta, így nem tudom, hogy változás lesz-e.
Biztosan lesz. ;) De ahogy nézem a facebook falukat nem csak a hálózattal akadnak problémák.
Fülüket farkukat behúzzák és hallgatnak a problémákról.
Egy ügyfelük pedig azt írta, hogy belső forrásból tudni véli egy alkalmazottól, hogy szenvednek a ZTE-vel.
Most is írok egy SMS-t kezemben a teló, amikor még a kezembe vettem full térerő volt, majd lement a felére, aztán egyik pillanatról a másikra 0-ra, majd 5-10mp és újra visszajött. Ilyen régen tényleg nem volt. 2000 óta vagyok Telenoros (akkor még Pannon GSM) de ilyet azért soha nem tapasztaltam, mindig meg voltam lepődve milyen jó a lefedettségük.
Tudom, nem mostani, de kb így képzeljem el ezeket a kimaradásokat? (Vodafail Australia) http://youtu.be/Z66G5Tah5gs
 #94582  Szerző: tomee87
 
Szd96 írta:Múlt hónap közepéig hasonló adatforgalmat generáltam, aztán kapom az sms-t, hogy "Klikk szolgáltatásodat meghosszabbítottuk, forgalmi kereted a ciklus végéig 100MB" :D :D :megusta:
Nekem meg pont fordítva volt, 14MB után jött az SMS, hogy belassítottak, még anno ...
 #94581  Szerző: Szd96
 
Múlt hónap közepéig hasonló adatforgalmat generáltam, aztán kapom az sms-t, hogy "Klikk szolgáltatásodat meghosszabbítottuk, forgalmi kereted a ciklus végéig 100MB" :D :D :megusta:
 #94580  Szerző: szemilan
 
Megesik. :D Elvileg a kapcsolat bontása után számolgatnak a központok, bár esetedbne szerintem egy kemény rendszer hiba miatt lehet ez.
Szd96 írta:KépKépKépKép
Hardcore-ban nyomom :D
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 29