RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #93953  Szerző: szemilan
 
Már nekik is megy a 3G a föld alatt.
 #93921  Szerző: szemilan
 
Csongii írta:
szemilan írta:Megtaláltam mindegyiket google maps-en. Az egyik a Rákóczi és a Káposztáskert utca találkozásnál, a másik meg a Szepessy térnél.
Mindegyiket ki szeretné váltani a Telenor.
Naa, miket találsz. :yes:
De amit ma cseréltek az a Bakács utcában van.
Megvan az is. ;)
 #93919  Szerző: Csongii
 
szemilan írta:Megtaláltam mindegyiket google maps-en. Az egyik a Rákóczi és a Káposztáskert utca találkozásnál, a másik meg a Szepessy térnél.
Mindegyiket ki szeretné váltani a Telenor.
Naa, miket találsz. :yes:
De amit ma cseréltek az a Bakács utcában van.
 #93915  Szerző: szemilan
 
Megtaláltam mindegyiket google maps-en. Az egyik a Rákóczi és a Káposztáskert utca találkozásnál, a másik meg a Szepessy térnél.
Mindegyiket ki szeretné váltani a Telenor.
 #93912  Szerző: Csongii
 
szemilan írta:
Csongii írta:Itt nálunk Mohácson ma cserélték az egyik toronyál a cuccokat az új ZTE-kre. Nekem nincs okos telefonom, se net rajta, így nem tudom, hogy változás lesz-e.
Biztosan lesz. ;) De ahogy nézem a facebook falukat nem csak a hálózattal akadnak problémák.
Fülüket farkukat behúzzák és hallgatnak a problémákról.
Egy ügyfelük pedig azt írta, hogy belső forrásból tudni véli egy alkalmazottól, hogy szenvednek a ZTE-vel.

Másik meg, hogy hányszor akarják kommunikálni, hogy készen vannak? Állítólag egyes bázisállomásokhoz nem engedik be az embereiket, vagy magasabb bérleti díjat szeretnének tőlük.

Igazából nem tudom. Ugyanis ez a torony, a Régió Rádiós Úrnál van a kertjében. Ezen kívül pedig van a víztoronyban is Telenor központ. De azt se tudom cserélték-e már vagy se.
 #93910  Szerző: tomee87
 
szemilan írta:
Csongii írta:Itt nálunk Mohácson ma cserélték az egyik toronyál a cuccokat az új ZTE-kre. Nekem nincs okos telefonom, se net rajta, így nem tudom, hogy változás lesz-e.
Biztosan lesz. ;) De ahogy nézem a facebook falukat nem csak a hálózattal akadnak problémák.
Fülüket farkukat behúzzák és hallgatnak a problémákról.
Egy ügyfelük pedig azt írta, hogy belső forrásból tudni véli egy alkalmazottól, hogy szenvednek a ZTE-vel.
Most is írok egy SMS-t kezemben a teló, amikor még a kezembe vettem full térerő volt, majd lement a felére, aztán egyik pillanatról a másikra 0-ra, majd 5-10mp és újra visszajött. Ilyen régen tényleg nem volt. 2000 óta vagyok Telenoros (akkor még Pannon GSM) de ilyet azért soha nem tapasztaltam, mindig meg voltam lepődve milyen jó a lefedettségük.
 #93908  Szerző: szemilan
 
Csongii írta:Itt nálunk Mohácson ma cserélték az egyik toronyál a cuccokat az új ZTE-kre. Nekem nincs okos telefonom, se net rajta, így nem tudom, hogy változás lesz-e.
Biztosan lesz. ;) De ahogy nézem a facebook falukat nem csak a hálózattal akadnak problémák.
Fülüket farkukat behúzzák és hallgatnak a problémákról.
Egy ügyfelük pedig azt írta, hogy belső forrásból tudni véli egy alkalmazottól, hogy szenvednek a ZTE-vel.

Másik meg, hogy hányszor akarják kommunikálni, hogy készen vannak? Állítólag egyes bázisállomásokhoz nem engedik be az embereiket, vagy magasabb bérleti díjat szeretnének tőlük.
 #93907  Szerző: Csongii
 
Itt nálunk Mohácson ma cserélték az egyik toronyál a cuccokat az új ZTE-kre. Nekem nincs okos telefonom, se net rajta, így nem tudom, hogy változás lesz-e.
 #93898  Szerző: PooLee
 
Elég trágya a hálózatuk, ami azt illeti. Még Budapesten is vannak olyan pontok, ahol nincs térerő egyáltalán!!! (nem hegyek között és nem is barlangban) Vidéken, menet közben többször is megszakadt a telefonhívás.
 #92701  Szerző: DRoland
 
Ma reggel kb 06:25-től 07:00-ig próbálkoztam netrádióval. Egyes celléknák már a 32kbps is luxus volt (azt hiszem 2 volt ilyen), viszont volt olyan, ahol a 128kbites rádió szakadás nélkül ment. 3G tiltva - mint mindig - csak EDGE-t használtam, nincs is értelme a 3G-nek kevés helyen van. Mindig csak Pest meg nagyvárosok! Vidék? Ugyanmár... kutyát nem érdekli... (ez nemcsak a mobil szolgáltatókra vonatkozik, hanem szinte mindenre!) de az pozitív, hogy bárhonnan tudok telefonálni, mondjuk ez 2012-ben azért már alap dolog.

Más, de hasonló :D Balatonboglár: 3G hasít a net, EDGE huszonvalahány kbps (mérés ideje 2011 aug 22), itthon 130 körül van
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29