RADIOSITE Fórum

  • Blue Mobile

 #124594  Szerző: dkemeny77
 
ceve írta:
jeek írta:Vajon egy újonnan vásárolt, Blue Mobile függő telefon működik sima Domino T-Mobile-os SIM kártyával? Vagy a 2 szolgáltató eltérő hálózati zárat használ a telefonkészülékeknél?
Minden Blue Mobile elméletileg és gyakorlatilag is működik T-Mobile kártyával.

Fordítva elvileg nem, gyakorlatban a régebbi (5+ éves) magentás telefonok szinte mindig mennek Blue kártyával, újabbaknál kétesélyes.

én blue mobilos telefont használok tmobilos.kartyaval...tokeletesen megy
 #104346  Szerző: ceve
 
jeek írta:Vajon egy újonnan vásárolt, Blue Mobile függő telefon működik sima Domino T-Mobile-os SIM kártyával? Vagy a 2 szolgáltató eltérő hálózati zárat használ a telefonkészülékeknél?
Minden Blue Mobile elméletileg és gyakorlatilag is működik T-Mobile kártyával.

Fordítva elvileg nem, gyakorlatban a régebbi (5+ éves) magentás telefonok szinte mindig mennek Blue kártyával, újabbaknál kétesélyes.
 #104341  Szerző: szemilan
 
jeek írta:Vajon egy újonnan vásárolt, Blue Mobile függő telefon működik sima Domino T-Mobile-os SIM kártyával? Vagy a 2 szolgáltató eltérő hálózati zárat használ a telefonkészülékeknél?
A Blue Mobile csak egy tovább értékesített termék. Azaz csak a csomagolás és a márkanév más.
Ez olyan, mint az összes Lidl, de bármelyik nagy multi saját terméke.
Valakitől megveszi készen, rányomja a logóját és eladja.

Tulajdonképpen T-mobile termékek más márkanév alatt.
Tehát igen, működnie kell.
 #104329  Szerző: tomee87
 
Vajon egy újonnan vásárolt, Blue Mobile függő telefon működik sima Domino T-Mobile-os SIM kártyával? Vagy a 2 szolgáltató eltérő hálózati zárat használ a telefonkészülékeknél?
 #95002  Szerző: szemilan
 
Van, aki kihasználja ezeket az internet csomagokat? nem is árulnak erre alkalmas készüléket. Pontosabban EDGE a max.
 #94999  Szerző: ceve
 
LIDL-nél mától szerdáig minden elköltött 1000 Ft után 100 Ft kupont adnak!

Nem tudom, ez feltöltőkártyára is érvényes-e (plakáton korlátozásként csak annyi van, hogy a kupont nem lehet dohányra és felöltőkártyára BEVÁLTANI), de ha igen, azt hiszem egy pár tízezrest beleinvesztálok. :)

szerk.: igen, de levásárlásnál is meg kell lenni kupononként 1000 Ft-nak, és EBBE már nem számít bele a felöltőkártya
 #92757  Szerző: LuciFerko
 
Csongii írta:
szemilan írta:http://www.domainabc.hu/aktualis/tesco- ... bile/1892/
Őszintén szólva a Lidl szerintem normálisabban állt hozzá a dologhoz. Szimpatikusabb, hogy felkeresték a tulajdonost és megvásárolták tőle a domaint. Oké olcsóbban is megszerezhették volna, de a Tesco hozzáállása, hogy önmagához rendelteti a domaint, amit a cég akié volt már 6-7 éve tulajdonában tudott.... kissé visszataszító.
Jó de az utóbbi eset érthető, mert a Tesco akkor is létezett mikor regelve lett a domain.
 #92756  Szerző: ceve
 
Csongii írta:Őszintén szólva a Lidl szerintem normálisabban állt hozzá a dologhoz. Szimpatikusabb, hogy felkeresték a tulajdonost és megvásárolták tőle a domaint. Oké olcsóbban is megszerezhették volna, de a Tesco hozzáállása, hogy önmagához rendelteti a domaint, amit a cég akié volt már 6-7 éve tulajdonában tudott.... kissé visszataszító.
Szerintem meg megérdemelték. A Tesco márkanév többször 6-7 éve létezik, és külföldön lehet, hogy a bejegyzés időpontjában már volt is mobilszolgáltatásuk. A régi tulajdonos nyilvánvalóan rosszhiszeműen, az ő majdani lehúzására spekulálva jegyeztette be a domaint.

A Blue meg egy semleges név, a LIDL valamikor tavaly év végén dönthetett róla.
 #92752  Szerző: Csongii
 
szemilan írta:http://www.domainabc.hu/aktualis/tesco- ... bile/1892/
Őszintén szólva a Lidl szerintem normálisabban állt hozzá a dologhoz. Szimpatikusabb, hogy felkeresték a tulajdonost és megvásárolták tőle a domaint. Oké olcsóbban is megszerezhették volna, de a Tesco hozzáállása, hogy önmagához rendelteti a domaint, amit a cég akié volt már 6-7 éve tulajdonában tudott.... kissé visszataszító.