RADIOSITE Fórum

  • Mobilrádiózás

 #89398  Szerző: Gyurii
 
Nokia Internet Radio nevű progit lehúzod, és azzal tudsz (Még Enying FM is van benne!) :troll:
 #88451  Szerző: Milán
 
Nokia6500 Slide-on valaki tudja hogy tudnék netrádiót hallgatni? :)
 #86216  Szerző: djlacee
 
Nekem Tunein Radio is megnyitja, csak akadozik
 #86211  Szerző: greg
 
Androidra AAC+ kódolású streamet mi nyissa meg? :D
 #76625  Szerző: Milán
 
donder írta:
milan93 írta:Üdv!Sony E. K550-re tudtok valami jó (net)rádiós programot?Köszi előre is!
az drága lesz... (Csak számold ki... 10 percig hallgatod és perkálhatsz...)
Korlátlan :)
 #76540  Szerző: csokie
 
Nekem kiadja Érden a Muzik Rádió 88.9 Budapestet, mint helyi rádiót. Érdekes azért :D
 #76532  Szerző: djlacee
 
Lehet is bővíteni az említett oldalon
 #76531  Szerző: Mipi
 
Nekem most HTC Mozart 7 -em van. Windows Phone 7 van rajta és most szedtem le egy TuneIn nevű szoftvert. Nagyon szépen megszerkesztett program. Ip cím alapján behatárolja hogy hol vagy vagy a GPS -el és felajánlja a közelben levő rádiókat hogy tudjam neten hallgatni. Nekem kiírta hogy Torony Rádió, Rádió Szarvas, Csaba Rádió -t ajánlja. Azon kívül majdnem az össze rádió netes stream -je fent van.

Mutatja a rádió logóját és némelyik a szám címét is kiírja és a program neten megkeresi hozzá a borítót.

De van Weboldala is a programnak. www.tunein.com
 #76524  Szerző: Nightman
 
Szia,a progi ami neked kell,java alapú. Vradio a neve,linket mst nemtok,de google talál neked,sok helyen fenn van. Frisrül a bázisa,és magyar is van benne. A stream-ek 32-160kbps-ig terjednek,tetszeni fog. Hozzá bika akksit ajánlok a telbe,és minimum 5-6gigás adatforgalmi keretet..
 #76515  Szerző: donder
 
milan93 írta:Üdv!Sony E. K550-re tudtok valami jó (net)rádiós programot?Köszi előre is!
az drága lesz... (Csak számold ki... 10 percig hallgatod és perkálhatsz...)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11