RADIOSITE Fórum

  • Mobilrádiózás

 #76495  Szerző: Milán
 
Üdv!Sony E. K550-re tudtok valami jó (net)rádiós programot?Köszi előre is!
 #66831  Szerző: lali87
 
Internetes rádió autóban:
Szerintem ez is csak úgy életképes, ha bele van integrálva a kocsi tunerjébe, ez a "set-top-box"-os megoldás nekem nem szimpi, és persze a minőség, 128kbps alatt nem szívesen hallgatok zenét (AAC-ban sem) és elég sokat hallgatok autóban rádiót (kb 60-65 óra /hónap), tehát forgalom korlátos csomagok, meg pár GB-ért ezreseket pengessek ki az nem "pálya".
A DAB/DMB még szerintem versenyben van, habár a világ összes rádiója sem rossz a neten..... :) Kíváncsi vagyok melyik technológia lesz a befutó..... ;)
 #66653  Szerző: nords
 
jobb minőség harmad áron.
 #66651  Szerző: markfelt
 
Igen, olyan 45-50 mega jött ki.
Örülnék, ha minél több 32-es AAC+ stream is lenne a nagyobbak mellett.
 #66650  Szerző: nords
 
percenként 800kb.-1óra kb kb 52mega. ennyi jött ki neked is?
 #66643  Szerző: markfelt
 
Rádióztam egy kicsit útközben az okosról, jack-jack csatlakozós line kábellel rátéve az autórádióra, kiválóan jött a Rise FM (96k), a Rádió 1 és a Kék Duna is a ma megtett kb. 150 kilométeren.

Az adatforgalom minimális volt és amúgy is benne van a havidíjban (5e Ft) 1 giga.

Kell a francnak DAB+.
 #55431  Szerző: Gyurii91
 
Nokia Internet Radio progi a legjobb! ^^

Felmehetsz mobilnettel, wifivel a netre, kategorizálva vannak az adók (országok/zenei műfajok), létrehozhatsz kedvenceket, ismeri a legutóbb hallgatott állomást, és vagy 10k adó tuti van benne, és automatikusan folyamatosan bővül, frissül... ^^
 #29044  Szerző: mgabor
 
az a bajotok, hogy abban gondolkodtok, ami most van, de abba nem gondoltok bele, hogy alig pár éve a mobilinternet még csigalassú volt, megfizethetetlenül aranyárban, ahhoz képest már jobb a helyzet, akár 5-6 ezer forintért is kaphatsz a p2p letöltéseket kivéve korlátlan mobilnetet, ami sokaknak akár egy otthoni előfizetést is kiválthat, és ez még tovább javulhat a jövőben. hét-nyolc éve még az otthoni internet is 56 kbps volt, méregdrága percdíjakkal, most meg már van, ahol szarért-húgyért kötik a 100 Mbit-et.
 #29041  Szerző: djlacee
 
lopott wifi :twisted:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11