RADIOSITE Fórum

  • DAB+

 #32760  Szerző: djlacee
 
http://www.danceradio.cz
Tarthatnánk már mi is itt, ez egy cseh Dance rádió, ami DAB-on érhető el, illetve upc kábelen, meg neten...
 #32287  Szerző: Mauro
 
Promenád írta:Pont erről írtam én is a délután folyamán, hogy most kellene erőltetni a DAB+ -t, de másnak az volt a véleménye, hogy az a időszak mire mindenkinek megfizethető lenne, addig a rádióknak nem lenne profitja a hallgatottsági mutatók miatt.
Meg mire normális lesz a lefedettség.
 #32064  Szerző: Promenád
 
Pont erről írtam én is a délután folyamán, hogy most kellene erőltetni a DAB+ -t, de másnak az volt a véleménye, hogy az a időszak mire mindenkinek megfizethető lenne, addig a rádióknak nem lenne profitja a hallgatottsági mutatók miatt.
 #31737  Szerző: Mauro
 
pusi írta:Szerintem jogos a kérdés. Ugyanis a pillanatnyi helyzet szerint neten lesznek, tehát műsor lesz. Arról pedig valóban sehol nincs szó, hogy mi lesz a multiplexben elfoglalt helyükkel. Biztos lenne jónéhány fanatista, aki "az Istenek miatt" rohanna DAB+ vevőt vásárolni. :)

olvaso1 írta:Szerintetek Sláger és Danubius marad majd a DAB+-on Nov 18 után?
Szerintem nem rosza DVB-T én már azt nézem de igaz jobb is lehetne, de kép minőségben analóg hangyás szarhoz képest....

Én szerintem előbb utóbb jók lesznek majd ezek a digitális dologok.
Hát ép erről hallgatnak pont. De jó lenne ha maradnának. Talán lökést adnának DAB-nak.
 #31673  Szerző: pusi
 
Szerintem jogos a kérdés. Ugyanis a pillanatnyi helyzet szerint neten lesznek, tehát műsor lesz. Arról pedig valóban sehol nincs szó, hogy mi lesz a multiplexben elfoglalt helyükkel. Biztos lenne jónéhány fanatista, aki "az Istenek miatt" rohanna DAB+ vevőt vásárolni. :)

olvaso1 írta:Szerintetek Sláger és Danubius marad majd a DAB+-on Nov 18 után?
Szerintem nem rosza DVB-T én már azt nézem de igaz jobb is lehetne, de kép minőségben analóg hangyás szarhoz képest....

Én szerintem előbb utóbb jók lesznek majd ezek a digitális dologok.
 #30247  Szerző: mgabor
 
Pasa írta:A Sangean minőségi márka ám. Nem hallottam ezeket szólni, de az analóg rádióik nagyon jó vételkészségűek és szépen szólnak. Az áruk is "asztali méretű" volt, mégis vitték őket.
azt tudom, hogy minőség, de a dizájneren itt spóroltak vagy nemtom :) az ATS909 szebb, na
 #30244  Szerző: Pasa
 
mgabor írta:
Pasa írta:SANGEAN gyártmányú DAB+ vevők a MediaMarktban.
úgy néz ki, mint egy ezerforintos teszkórádió, ennyi pénzért lehetne szép asztali tuner is...
A Sangean minőségi márka ám. Nem hallottam ezeket szólni, de az analóg rádióik nagyon jó vételkészségűek és szépen szólnak. Az áruk is "asztali méretű" volt, mégis vitték őket.
 #30201  Szerző: mgabor
 
Pasa írta:SANGEAN gyártmányú DAB+ vevők a MediaMarktban.
úgy néz ki, mint egy ezerforintos teszkórádió, ennyi pénzért lehetne szép asztali tuner is...
 #30186  Szerző: Pasa
 
Kép

SANGEAN gyártmányú DAB+ vevők a MediaMarktban.
 #30049  Szerző: mgabor
 
olvaso1 írta:Szerintetek Sláger és Danubius marad majd a DAB+-on Nov 18 után?
Szerintem nem rosza DVB-T én már azt nézem de igaz jobb is lehetne, de kép minőségben analóg hangyás szarhoz képest....

Én szerintem előbb utóbb jók lesznek majd ezek a digitális dologok.
dehogy marad, ha száz technikabuzi hallgatja a DAB-ot, akkor már sokat mondtam
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 71