RADIOSITE Fórum

  • IP alapú rádiózás

 #116538  Szerző: Milán
 
kukac írta:Na és akkor most el is mondod, vagy csak fölöslegesen posztolgatsz itt?
Így nem lesz meglepetés! :)
 #116536  Szerző: kukac
 
Na és akkor most el is mondod, vagy csak fölöslegesen posztolgatsz itt?
 #116531  Szerző: Milán
 
kukac írta:Egyelőre ezzel az új dologgal adós vagy még, amíg ezt nem osztod meg velünk, addig hadd minősüljön már annak, aminek minősítettek. Nem arról van szó hogy nem szeretik az emberek az új dolgokat, hanem hogy nem szeretik az újnak látszó, de valójában már mások által régen jól kitalált és bevált megoldások olcsó másolatát.
Hamarosan úgy is megtudjátok... :) Én már láttam amit kellett hogy lássak! :)
 #116530  Szerző: kukac
 
Egyelőre ezzel az új dologgal adós vagy még, amíg ezt nem osztod meg velünk, addig hadd minősüljön már annak, aminek minősítettek. Nem arról van szó hogy nem szeretik az emberek az új dolgokat, hanem hogy nem szeretik az újnak látszó, de valójában már mások által régen jól kitalált és bevált megoldások olcsó másolatát.
 #116528  Szerző: Milán
 
donder írta:Ezmiez??
Minek mégegy statos oldal??? Sok ész van...
Ha lehet új dolgot kitalálni, akkor nem biztos.
Nem kéne egyből lehurrogni, látszik hogy az emberek nem szeretik az új dolgokat.
 #116523  Szerző: SySERR
 
donder írta:Ezmiez??
Minek mégegy statos oldal??? Sok ész van...
Minden egyes betűvel egyetértek.
 #116522  Szerző: SySERR
 
Csongii írta:
Milán írta:Facebookon csak rajongani lehet értünk! :)
De amúgy majd a http://www.livestat.hu oldalon lesz elérhető.
Szerintem kukac arra célzott, hogy amíg nincs készen az oldal, addig nem sok értelme van reklámozni ennyire és így.
...meg pár óra alatt összegyűjteni kb 1100 likeot se volt értelme.
 #116516  Szerző: Csongii
 
Milán írta:Facebookon csak rajongani lehet értünk! :)
De amúgy majd a http://www.livestat.hu oldalon lesz elérhető.
Szerintem kukac arra célzott, hogy amíg nincs készen az oldal, addig nem sok értelme van reklámozni ennyire és így.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 99