RADIOSITE Fórum

  • T-Home

 #160359  Szerző: Attis
 
Egy kis segítséget kérek.
Vezetékes telefon + internet csomagunk van e cégtől. Hibabejelentés után modemet cseréltek, de lényeges javulást nem látok.
Hiba:
-ZTE modemet cseréltek ugyanolyanra, 5-6 óránként áramtalanítani kell, mert elveszik a wifi. A házban 3 gép csatlakozik a wifi-re (2 mobil + 1 PC stick-kel). Áramtalanítás után pár óráig minden frankó, aztán nincs internetelérés.
Telefon: gondolom emiatt cserélte ilyen gyorsan le a modemet a szolgáltató: másfél napig telefon tök süket, azon már nem segített semmi praktika.
--
Most modemcsere után: internet problémát írtam, telefon: ha felveszem a hagyományos készülék kagylóját, vonal nincs, tárcsázni nem lehet. Nyomkodom a (hogyishívjákot :D ) amire ráteszem a kagylót :D , egy idő után észhez tér. Azt még nem tudom, hogy amikor vonal nem elérhető hívás céljából, beérkező hívásra csörögne-e a telefon.
Összefoglalva: alternatívám ebben a pillanatban nincs, talán az Invitel, ha jól tudom, ugyanezzel a hálózattal.
Mit tudok kezdeni, tapasztalt-e más hasonlót?
 #159910  Szerző: noartist
 
A TV2/RTL-féle terjesztési díj azonnal érinteni fogja azokat is, akik még élő hűségidővel rendelkeznek? (tudom, pont a Telekom nem emelt még, de majd)
 #159380  Szerző: thenewdeam0n
 
Szerintem nagyon gáz, hogy milyen árat kér a szolgáltatásáért a Telekom..
A FON hálózatukat is össze-vissza reklámozzák, de alig ér valamit. A UPC Wi-Free jobb, és nem kell mittudomén milyen csomagba tartozz, hogy használd...
 #158946  Szerző: Csongii
 
Finoman szólva is vicces, hogy az internet sebességét visszaigazították mindenhol az ADSL arányokhoz.
 #158945  Szerző: noartist
 
frekivadasz írta:Viszont csökkentette a szolgáltatásai díjait - ha már hosszú évek óta nem tudja tartani a lépést a nagyobb konkurenciáival.
Valljuk be: abszolút sereghajtók.
 #158942  Szerző: frekivadasz
 
Viszont csökkentette a szolgáltatásai díjait - ha már hosszú évek óta nem tudja tartani a lépést a nagyobb konkurenciáival.
 #158941  Szerző: LuciFerko
 
Enyingen belterületén volt egy laza 20 órás szolgáltatás-kiesés. :smoke: :hit: 19:15-kor ment el, most 15 körül jött vissza. :ninja: :unott: :oops:
 #158140  Szerző: frekivadasz
 
Nincs ott valami értelmesebb szolgáltató? Vidékháló, TvNetTel, vagy akármi?
 #158133  Szerző: noartist
 
Lehet másmilyen modemet igényelni ezeknél? A jelenlegi, virágocskás ZTE-t legszívesebben baltával csapkodnám szét.
(előbb felteszem itt a kérdést, mert az ügyfélszolgálat rendre kiakaszt)
 #157401  Szerző: noartist
 
Mióta van egy PS3 a lakásban, ami természetesen egy újabb eszköz a WiFi-n, vége, használhatatlan az egész. Egy nyomorult oldalt nem lehet betölteni, a fórum is gyakran 10-15 másodpercig tölt. (a ping miatt, legfőképp)
Elképesztően ideges vagyok, mert ez 2016-ban rém ciki, és hűség is van még bőven. Nagyon megérdemelnének egy kiadós asztalcsapkodást, hiszen itt fut az optikai szál a város mellett, a 44-es mentén.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11