RADIOSITE Fórum

  • T-Home

 #157286  Szerző: Glenn
 
Nekem is Telekom infrastruktúrán futó MinDigNetem van, 5/0,5. Lényegében elég is lenne, nem sok helyről gyorsabb a letöltés, de a feltőltés az tényleg kínos. A MinDig 4000-et kér, de a lehúzós Telekom felszámol még a csodás telefonkábeléért 1500-at, így már súlyos árat fizetek a tíz évvel ezelőtti technikáért. :x
Nemsokára viszont újra digis leszek, 100/50 + 95 tv + teló 4700-ért! :yes:
 #157275  Szerző: noartist
 
admin írta:Budapest egyes kerületeiben is ennyi a max. :)
Egyszerűen szánalmas. Nem lehet máshogy véleményt formálni róla.
.. főleg akkor, ha a 150/50-es LTE hálózatukról csatlakozok fel WiFi-re.
 #157274  Szerző: markfelt
 
Budapest egyes kerületeiben is ennyi a max. :)
 #157272  Szerző: noartist
 
Nem ég a pofájuk, hogy 2016-ban 10/0,5-ös nettel szúrják ki az ember szemét egy 10.000 lelkes városban? Mert ez a maximum, 20/1-es csak a központban van, huuu, az is micsoda sebesség!
Eláruljam, mire elég a 0,5 mbit/s feltöltés? Semmire!
Az ember gyomra felfordul néha, amikor pár (!) képet fel akar(na) tölteni egy nyomorult cloud tárhelyre.
 #136673  Szerző: frekivadasz
 
joe írta:Semmi infóm...jelenleg a T-nél hatalmas fejetlenség van - szerintem - pl.: aki figyelte a kínálatot, az szeptemberben olyat tapasztalhatott, hogy a DOCSIS ill. GPON előfizetőknek is az XDSL-en lévő csomagokat kezdték el árusítani -> technológiai visszalépés...csak mert a "managerek" kitalálták, hogy mindenkinek az a jó, ha nem tesznek különbséget a rézen, koaxon, ill. optikán bekötött ügyfelek között. :yes: Közben a T cseréli az ügyfélnyilvántartó rendszerét (semmi sem működik rendesen), októberben önkéntes alapú munkaerő elbocsájtást végzett (olyan szakemberek mentek el, akik másnap a konkurenciánál már munkába tudtak állni) - a megüresedett pozíciókat vagy nem, vagy olcsó bérmunkásokkal töltötte fel - pl: ügyfélszolgálat.
Egyenlőre még én is T efi vagyok, mert ez van a városban koaxon (ill. Invitel rézzel), de a Diginek már érvényes építési engedélye van, FTTH-t épít, de az utcánkba még nem jutottak el (először a belvárost ill. a tömböket húzták be). Joe

Köszi a választ, sajnálom, hogy nincs konkrét info, így nem túl jó újra hűsülni. Az sem éppen szimpatikus, hogy a hűség lejártával listaárra váltottak, ilyet még a UPC se csinált meg. Kíváncsi leszek, mennyire akarnak majd megtartani, remélem normális ügyfélszolga lesz a túloldalon :)
 #136546  Szerző: Csongii
 
joe írta: Annó kábelnettel jártam így, a városomban alvállalkozóként készítettük elő a koax hálózatot EuroDocsis 3.0-hoz, az egyik hálózati ED3 tesztvégpont 100Mbps-sel a lakásomon volt egy ideig, amikor viszont megrendeltem a netet, visszadobták, hogy az adott lakcímen ED2 max. 15Mbps létesíthető...vannak a T-nél hiányosságok.
Telekom i'm loven' it. :lol:
 #136544  Szerző: joe
 
Rendeld meg a Netmánia XXL csomagot (120/50M) - ezt kell tudniuk adni, csak a nyilvántartó rendszereik is el vannak maradva...ha másképp nem megy, kérj egy "beköthetőségi vizsgálatot", ha optika van, azt fogja kiadni, hogy köthető :) - ha kellő határozott vagy, akkor már a telefonos ügyfélszolgálat fel fogja az igényedet venni. Annó kábelnettel jártam így, a városomban alvállalkozóként készítettük elő a koax hálózatot EuroDocsis 3.0-hoz, az egyik hálózati ED3 tesztvégpont 100Mbps-sel a lakásomon volt egy ideig, amikor viszont megrendeltem a netet, visszadobták, hogy az adott lakcímen ED2 max. 15Mbps létesíthető...vannak a T-nél hiányosságok.
 #136542  Szerző: Csongii
 
Ezt a technológiai visszalépést észrevettem én is. Miután a tömblakásban optika van mindenhol és 30/20-as netünk van, aminél jobbat NEM lehet rendelni. :S :S
Szerintem ez ultragáz, de maradtunk egyelőre náluk, mert a Digi régebben erősen rosszalkodott azt mondta a lakótársam. Szóval most kivárás lesz a hűségidő lejártáig.
 #136539  Szerző: joe
 
Semmi infóm...jelenleg a T-nél hatalmas fejetlenség van - szerintem - pl.: aki figyelte a kínálatot, az szeptemberben olyat tapasztalhatott, hogy a DOCSIS ill. GPON előfizetőknek is az XDSL-en lévő csomagokat kezdték el árusítani -> technológiai visszalépés...csak mert a "managerek" kitalálták, hogy mindenkinek az a jó, ha nem tesznek különbséget a rézen, koaxon, ill. optikán bekötött ügyfelek között. :yes: Közben a T cseréli az ügyfélnyilvántartó rendszerét (semmi sem működik rendesen), októberben önkéntes alapú munkaerő elbocsájtást végzett (olyan szakemberek mentek el, akik másnap a konkurenciánál már munkába tudtak állni) - a megüresedett pozíciókat vagy nem, vagy olcsó bérmunkásokkal töltötte fel - pl: ügyfélszolgálat.
Egyenlőre még én is T efi vagyok, mert ez van a városban koaxon (ill. Invitel rézzel), de a Diginek már érvényes építési engedélye van, FTTH-t épít, de az utcánkba még nem jutottak el (először a belvárost ill. a tömböket húzták be). Joe
 #136536  Szerző: frekivadasz
 
Az úgy semennyire, de ha azt meglépnék, amit a nagy konkurensek két éve megtettek, már nem volna rossz.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11