RADIOSITE Fórum

  • Vodafone Home

 #171307  Szerző: frekivadasz
 
Mi lett a megoldás? Hol volt a hiba? Csak hogy legyen tanulsága is az esetnek.
 #171245  Szerző: LuciFerko
 
Második nap esik ki a netszolgáltatás több órára reggel, ráadásul üzleti előfizetés most konkrétan. :gülü2:
 #159378  Szerző: thenewdeam0n
 
adam1400 írta:Jól ki vannak akadva az emberek a Spiler csatorna miatt, és csak a UPC-nél van és ott is csak kábelen és a legdrágább csomagba. Eddig digiseknek volt jó,a telekomosok meg továbbra is várhatnak.
Engem rettentően idegesít, hogy nincsen Spíler... De legalább megtanulok oroszul :DD
 #158222  Szerző: adam1400
 
Jól ki vannak akadva az emberek a Spiler csatorna miatt, és csak a UPC-nél van és ott is csak kábelen és a legdrágább csomagba. Eddig digiseknek volt jó,a telekomosok meg továbbra is várhatnak.
 #138275  Szerző: Attis
 
http://m.hvg.hu/tudomany/20150402_nem_h ... _elerhetet
Bocs a mobilos linkért, tabletről írok.
Na ez már durva. Reflexből megnéztem, nálam működik az rtl honlapja (ebben az évben először jártam erre), szerencsére évek óta nincs közöm a upc-hez. Érdekes egy új világ ez, ha szolgáltató határozza meg, hogy mit szabad és mit nem lehet az előfizetőnek megtekinteni.
Ha van itt upc-s, kíváncsi lennék, hogy pl. a digi honlapja elérhető-e (még).
 #137330  Szerző: szemilan
 
A jelenleg Veszprémben működő ügyfélszolgálat részben a romániai Brassóba, részben Budapestre költözik. Az áttelepítést leépítéssel oldják meg, valamint azzal, hogy a lemorzsolódók helyére nem vesznek fel új munkaerőt. A sokat tűrt UPC-ügyfeleknek gyorsabb ügyintézést ígérnek.

http://hvg.hu/enesacegem/20150130_Elhag ... szolg?s=hk
 #133598  Szerző: djlacee
 
Windows Phone felhasználók köszönik szépen
:troll:
 #124370  Szerző: Zsolt
 
Ezen a héten harmadik (és még csak péntek van) este szarja össze magát néhány százezer háztartásban a UPC nettye.

Jó, megbízható, komoly szolgáltató ez, amelyik biztos, hogy optimális arányban költ marketingre és a saját szolgáltatósainak üzemeltetésére.