RADIOSITE Fórum

  • Dörmögő Dömötör

 #181845  Szerző: noartist
 
homerhamm írta: 2019.02.17. 13:16 750 Ft volt 2017-ben? :shock: Létezik még egyáltalán ez az újság? Most mennyi?
Bár konkrétan fogalmam sincs, milyen manapság (emlékképem sincs róla), de inkább ezt adnám a gyerekem kezébe, mintsem nekifutásból egy iPadet. Sajnos utóbbi jellemző tendencia napjainkban.
 #181831  Szerző: homerhamm
 
Glenn írta: 2019.02.17. 17:29 Létezik. Egyetlen hírmondó maradt a régi gyerek és ifjúsági lapok közül. Volt ez az ovisoknak, volt a Kisdobos az alsósoknak és volt a Pajtás a felsősöknek. Afelett meg a Világ Ifjúsága, Magyar Ifjúság és az Ifjúsági Magazin volt. Ezekből két rovatot olvastunk el, a slágerlistát és az orvos válaszol-t. Az utóbbi volt a "viccrovat". :D
Még kiskoromban sok Dörmögő Dömötört kaptam, arra emlékszem, sok ilyen kis foglalkoztató volt benne.
 #181828  Szerző: Glenn
 
Létezik. Egyetlen hírmondó maradt a régi gyerek és ifjúsági lapok közül. Volt ez az ovisoknak, volt a Kisdobos az alsósoknak és volt a Pajtás a felsősöknek. Afelett meg a Világ Ifjúsága, Magyar Ifjúság és az Ifjúsági Magazin volt. Ezekből két rovatot olvastunk el, a slágerlistát és az orvos válaszol-t. Az utóbbi volt a "viccrovat". :D
 #181805  Szerző: homerhamm
 
750 Ft volt 2017-ben? :shock: Létezik még egyáltalán ez az újság? Most mennyi?
 #163410  Szerző: altermanus
 
Komolyan mondom, mindenre számítottam, de erre nem, mikor ide kattintottam :troll:
 #91895  Szerző: djlacee
 
A LEGJOBB példa :hehe: