RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU

 #247  Szerző: rsite1
 
Ropi! Neked mi a bajod velünk? Mondjad már meg!
Alapból ekkora gyökér a hozzáállásod, hogy belekötsz mindenbe, amin van, hogy 12 órát melózunk egy nap?
Tiszta jól esik ám arra fölébredni, hogy amin Szabi vagy én hajnalig dolgoztunk, reggelre már leugatja, hogy másoltuk a café logóját.

Te bazdmeg, te! Az üldözési mániás, belekötökmindenbemertarcvagyok, te!
Amikor nem ment a fórum, mert azt új szervert még nem aktiválták, és csak egy "kb." időpontot adtunk meg az újraindulásra,
te már akkor is pattogtál, amíg mindenki más kussolt, és beletörődött, hogy nem, nem megy a fórum. ez van.

tudod, majd legközelebb ilyenkor kussolj, és ne szólalj meg. köszi.
 #242  Szerző: ropi21
 
Kép > Kép

:>
 #175  Szerző: ropi21
 
juhú látjátok csak kérni kell :D
amugy most komolyan.. ha az ország egyetlen értelmes rádiós fóruma akartok lenni a legjobbat, leginformatívabbat kell. és nyilván nem azt mondtam, hogy 10perc mulva legyen kész.
az meg nem egy hűha, hogy van egy topic, ami egyből annyival indul, hogy "böff". ez meghatározza az azt követő vonulatot is szerintem
de ti tudjátok, próbálok építő jellegű lenni - de ezt gondolom megszokhattátok

(amugy frappáns válasz lehetett volna, hogy topicnyitó hozzászólás úgyis elveszik idővel. bár erre lehetne válaszolni, hogy legalább lenne hova visszautalni ha jönne valaki "alapvető" kérdéssel)

update2: na, ilyenre gondoltam mint pl az ES topicban :) bőséges, átfogó topicnyitás ^^ éljen éljen
 #174  Szerző: rsite1
 
ropi21 írta:tudom, nem egyszerű meló. idővel esetleg topicnyió hozzászólások értelmesebbre nem cserélődnek? értem ez alatt, legalább forgalmas topicoknál pontos adatokat (hely, freki, teljesítmény stb) nem rittyentetek rádiókhoz?
de, neki is látok. sőt, külön flash ábrákat készítünk majd hozzá, de azt csak majd külön te láthatod, más nem!
 #173  Szerző: ropi21
 
tudom, nem egyszerű meló. idővel esetleg topicnyió hozzászólások értelmesebbre nem cserélődnek? értem ez alatt, legalább forgalmas topicoknál pontos adatokat (hely, freki, teljesítmény stb) nem rittyentetek rádiókhoz?
 #148  Szerző: Zsolt
 
Gratulálok az új fórumhoz. Nagyon szép lett, csak kicsit még szokni kell.

És, hogy a végén nagyon-nagyon szemét, minden lében kanál, rohadék állat legyek; Én is üzennék Obladiobladának, hogy az FM két szó rövidítése, ezért nem Fm, hanem FM. :oops: (A közösségi rádiók topicban nyitott témákra asszociálva ezzel)

 #115  Szerző: VidámSrác
 
üdvözlet mindenkinek! továbbra is vigyázzon mindenki az erkölcseire, nehogy a végén kabátnyitogatós bácsikról álmodjatok! :lol: :lol:
 #95  Szerző: Obladioblada
 
Tényleg jónak néz ki. Már hiányzott. :D Nekem is újra kellett regisztrálnom. Kár, hogy a régi témákat nem hozták át, és most újra kell őket nyitni. Nem hiszem, hogy nem lehetett volna megoldani...
 #93  Szerző: Zoshi
 
Újra kellet regelnimindenkinek, mer gondolom nem lett feltéve a régi adatbázis.
Amúgy sztem is jó lett. Grat. :)
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112