RADIOSITE Fórum

  • Kábelrádiók

 #103565  Szerző: chromsix
 
Talán nincs is egyáltalán ilyen, hogy egy rádió elsődlegesen a kábeles terjesztésre fókuszáljon. Kábelhálózaton biztos hogy kevés ember hallgat rádiót, mert nem szeretnek az emberek tévén hallgatni rádiót és az is csak egy réteg, akinek van rádiótunerje és épp a helyi kábelszolgáltatótól veszi le az FM sávot. A digitális tuner meg (még)kevesebb az otthonokban. Azért érdekes dolog, ha egy rádió a kábeles terjesztését tűzi ki céljának.
 #103464  Szerző: mimi
 
donder írta:Csillagom (Nem hiszem hogy ennyire lazán kéne kezelni a másikat... :gülü2: ) Komolyan mondtam nézzél ráa jupiszire.. Itt 10 olyan adót is számoltam ami az Éterben nem fogható...
Van ún. Debrecen rádió ami egy ömlesztett zenei adás (Nem egyenlő 104,6), van SkyFM Ami tudtommal éterben nem megy idehaza, ezért Magyarországon ez is elsődlegesen kábelen terjesztettnek tekintem... meg még vannak...
Csillagom... :ayfkm:
Már szaladok is Debrecenbe, mókuska :) ne vedd szívedre
 #103463  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:Legyetek kedvesek egymással.
*
 #103444  Szerző: donder
 
djlacee írta:Hát a upc-n biztos nincs, mert már csak MR1-2-3- MKR van terjesztve :)
Itt van!! Ezt meg nekem hidd el!
 #103440  Szerző: markfelt
 
Tkp. a budapesti DIGI hálózaton a Rádió 1 is az. Meglepően jó minőségű egyébként és processzált. Szóval nem műholdról szedik, szerintem.
 #103438  Szerző: djlacee
 
Hát a upc-n biztos nincs, mert már csak MR1-2-3- MKR van terjesztve :)
 #103437  Szerző: markfelt
 
Legyetek kedvesek egymással.
 #103435  Szerző: donder
 
mimi írta:
donder írta:
chromsix írta:Létezik még ilyen hogy "kábelrádió"? Van Magyarországon olyan rádió, ami elsődlegesen kábeles hálózaton terjesztett?
Létezik..
Akaszd rá a UPC-t a rádióra és jönnni fognak az adók...
Debrecenben is van minimum 10.. de mindegyik olyan f*s minőség hogy el nem hiszed...
"elsődlegesen kábeles hálózaton terjesztett", csillagom.
Csillagom (Nem hiszem hogy ennyire lazán kéne kezelni a másikat... :gülü2: ) Komolyan mondtam nézzél ráa jupiszire.. Itt 10 olyan adót is számoltam ami az Éterben nem fogható...
Van ún. Debrecen rádió ami egy ömlesztett zenei adás (Nem egyenlő 104,6), van SkyFM Ami tudtommal éterben nem megy idehaza, ezért Magyarországon ez is elsődlegesen kábelen terjesztettnek tekintem... meg még vannak...
Csillagom... :ayfkm:
 #103433  Szerző: mimi
 
donder írta:
chromsix írta:Létezik még ilyen hogy "kábelrádió"? Van Magyarországon olyan rádió, ami elsődlegesen kábeles hálózaton terjesztett?
Létezik..
Akaszd rá a UPC-t a rádióra és jönnni fognak az adók...
Debrecenben is van minimum 10.. de mindegyik olyan f*s minőség hogy el nem hiszed...
"elsődlegesen kábeles hálózaton terjesztett", csillagom.
 #103431  Szerző: donder
 
chromsix írta:Létezik még ilyen hogy "kábelrádió"? Van Magyarországon olyan rádió, ami elsődlegesen kábeles hálózaton terjesztett?
Létezik..
Akaszd rá a UPC-t a rádióra és jönnni fognak az adók...
Debrecenben is van minimum 10.. de mindegyik olyan f*s minőség hogy el nem hiszed...