RADIOSITE Fórum

  • Szebb napokat megélt rádiók

 #49163  Szerző: Sokol404
 
pébégáz írta:Tudom, hogy volt már róla szó, de Radio Bridge...
Van két kazettám, tele a Bridgeről fölvett számokkal. Nemrég meghallgattam, és jó kedvem lett tőle. Át is fogom venni mp-ba.

Meg van még a régi Juventusról műssorrészlet, igaz, már nem a rádió fénykorában készült a felvétel.
Az ilyeneket mind fel kéne tölteni! :yes:
;)
 #49162  Szerző: Sokol404
 
Az én listám:

Calypso, Juventus, Danubius a '90-es években és a 2000-es évek táján;

PartyFM az indulásától 2005-ig;

Rádió88 2003-2004-ben, Petőfi Rádió szintúgy;

Rádió Plusz 2006-tól 2008-ig;

a komoly kategóriában pedig az MKR az utóbbi időkben. :yes:
 #41142  Szerző: Máté
 
Én emlékszem :) . Bár csak bele-bele hallgattam néha,mert annyira nem tettszett.
 #39757  Szerző: csokie
 
LuciFerko írta:http://web.archive.org/web/200608131154 ... flash.html

erre emlékszik valaki? régi szép idők....
Szia!
Én emlékszem erre az oldalra, és ez anno nagyon tetszett...még most is! Akkoriban a magyar rádiók között ez volt (szerintem) a legjobb oldal. Egyszerű és nagyszerű! (( Roxy rádió is csinálhatna körülbelül ilyen oldat ideiglenesen is, mert borzadály hogy nincs honlapja. :( ))
Köszi a nosztalgiát! :)
 #39744  Szerző: djlacee
 
Nincs topikja a dabasi Color Rádiónak, ezért ide írok. Nos, az érdekelne, hogy tulajdonképpen mi megy a helyi műsoridőben? Vannak rendes műsorok, vagy csak ilyen konzerv? http://host1.radioszerver.hu:8700/ ez esetleg az lenne?
 #7735  Szerző: pébégáz
 
Tudom, hogy volt már róla szó, de Radio Bridge...
Van két kazettám, tele a Bridgeről fölvett számokkal. Nemrég meghallgattam, és jó kedvem lett tőle. Át is fogom venni mp-ba.

Meg van még a régi Juventusról műssorrészlet, igaz, már nem a rádió fénykorában készült a felvétel.
 #1077  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Corvinuson is hallottam már átvett műsort
Corvinus csak az Arénát veszi át. Amit az ex debreceni Aqua is átvett anno. Oszt' Klub rádió lett belőle :D De a Rádió Aktívon Barangoló, Tájoló, Eu-s magazin, Tálaló, Fórum meg minden szar megy. Jah és úgy vágják össze, h amikor a mvezető azt mondja, h Info Rádió és azt kivágják, tehát pl. így megy le: "Ez a tálaló, a rádió gasztronómiai magazinja" Tehát az a lényeg, h egy átlagos hallgató nem is tudja, h az inforádiós műsor, még a műsor szignálokat is az Aktív csinálja hozzá és nem az Info-s megy.
 #1054  Szerző: djlacee
 
Corvinuson is hallottam már átvett műsort