RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #14021  Szerző: Mauro
 
Flash írta:http://comment.blog.hu/2009/02/26/break ... az_rtl_nel

Köszönjük, er tré el klub, hogy az egyetlen, nézhető sorozatot levettétek! Rakjátok a helyére Győzikét, idióták! Azt majd úgyis nézi a jónép!
Nem baj, marad a torrent, ott legalább nincs megvágva a rész (mint a legutóbbi keddi résznél) és sokkal jobb az eredeti hang, mint az elkúrt magyar szinkron. Nem beszélve arról, hogy torrentről mindig a legfrissebb részt lehet leszedni.
Retek láda mindig is szar csatorna volt. Jó lenne ha F1et elvennék tőlük. Első 3 rész DVD szinkronosan már meg van torrentrol. Utálom az országos szarokat annyira, de annyira utálom őket szó nincs rá hogy mennyire utálom őket. 16:9es adásról még nem is hallottak.
 #13988  Szerző: Attis
 
Nem is értem, miért vették le, amikor ezt találtam a medianfo.hu-n:
Kedden egyértelműen az RTL Klub férfiasabbra vett sorozatai tűnnek életképesebbnek, hiszen a TV2 nőies kínálata, a Született feleségek és a Rúzs és New York hetek óta nem tudja felülmúlni a Terminátor - Sarah Connor krónikáit és a Túsztárgyalókat.
:o
 #13952  Szerző: Flash
 
http://comment.blog.hu/2009/02/26/break ... az_rtl_nel

Köszönjük, er tré el klub, hogy az egyetlen, nézhető sorozatot levettétek! Rakjátok a helyére Győzikét, idióták! Azt majd úgyis nézi a jónép!
Nem baj, marad a torrent, ott legalább nincs megvágva a rész (mint a legutóbbi keddi résznél) és sokkal jobb az eredeti hang, mint az elkúrt magyar szinkron. Nem beszélve arról, hogy torrentről mindig a legfrissebb részt lehet leszedni.
 #13937  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:
mlaszlo írta:Tudom, hogy nem hozta a várt nézettséget a Terminátor - Sarah Connor krónikái, de azért 4 rész után levenni teljesen a műsorról elég durva :shock:
Levették???
Én néztem...

Sorozatot levenni 4 rész után...
TV2 feeling.
Én is néztem és sajnos jövő kedden A mentalista lesz helyette 21:20-tól, a Terminátor pedig teljesen eltűnik egyelőre. :(
 #13925  Szerző: djlacee
 
Majd nézzük PRO7 -en :lol:
 #13920  Szerző: MrG
 
MikySoft írta:
mlaszlo írta:Tudom, hogy nem hozta a várt nézettséget a Terminátor - Sarah Connor krónikái, de azért 4 rész után levenni teljesen a műsorról elég durva :shock:
Levették???
Én néztem...

Sorozatot levenni 4 rész után...
TV2 feeling.
Hát t*ssza meg őket a vadszamár! :shoot: :stare: :x :(
Egyetlen normális (=általam fogyasztható) sorozat volt (...a sok közül :hehe: )!!!

Mindegy, majd károsítom a szerzőket ezután...

A Coolon egyébként még megy a reklámja (reklámblokkban, RTL-t reklámozva).

Remélem azért még leadják valahol, ha már megvették... úgyis van millió csatornájuk.
 #13919  Szerző: djlacee
 
én is néztem :roll:
 #13918  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:Tudom, hogy nem hozta a várt nézettséget a Terminátor - Sarah Connor krónikái, de azért 4 rész után levenni teljesen a műsorról elég durva :shock:
Levették???
Én néztem...

Sorozatot levenni 4 rész után...
TV2 feeling.
 #13914  Szerző: mlaszlo
 
Tudom, hogy nem hozta a várt nézettséget a Terminátor - Sarah Connor krónikái, de azért 4 rész után levenni teljesen a műsorról elég durva :shock:
 #13057  Szerző: mlaszlo
 
Visszavont döntés az RTL Klubnál

"Mégis marad a Fókusz Plusz, holott egy hete még úgy volt, hogy a műsor hosszabb pihenőre megy, írja az [origo].

A hírigazgatóságon végrehajtott költségcsökkentés részeként a csatorna nemrég úgy döntött, hogy bizonytalan ideig szünetelteti a nézettségileg jól teljesítő magazinműsort, de korábbi döntését felülvizsgálva folytatja a Fókusz Plusz című műsorát az RTL Klub. "A Fókusz Plusz megtartását a költségek átcsoportosítása teszi lehetővé. Költségcsökkentés esetén különösen fontos, hogy az értékek ne essenek áldozatul. 11 éve stabil pontja az RTL Klub műsorkínálatának, így meg kellett találnunk a módját, hogy a képernyőn tartsuk" - mondta Kolosi Péter programigazgató. "
  • 1
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 196
  • 199