RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #10918  Szerző: mg
 
MikySoft írta:
mg írta:normális országban aki csak munkatársként is részt vesz benne, akár az utolsó világosítóig, örökre el kéne vágja a karrierjét ezzel és soha többet be nem jutni egy normális helyre se.
Akkor az MTV dolgozóinak elkéne vágni a karrierjét? Eh. :mrgreen:
normális országban a köztévé független
normális országban lehetsz független, mert nem depolitizált kétpártrendszerű felfogás van, ahol leugatnak egyből húszan, ha mondasz valamit, hogy szoci vagy vagy fideszes
amíg ez az utóbbi tényező jelen van, esély sincs rá, hogy normális ország legyen, mert bárkinek bármi normális gondolata volna pártoktól függetlenül, arra is egyből ráhúzzák, hogy valamelyik párthoz tartozik és onnantól kezdve el is ásta magát
és ez már vastagon az állampolgárok felelőssége is, nem csak a pártok miatt van így.
érdekes, amcsiból nem nagyon hallom, hogy a demokraták meg a republikánusok léptennyomon hazugszemétzsidónácifaszoznák egymást, meg életre szóló sértődések lennének abból, hogy ki hova szavaz. itt mikor fog valaki olyat csinálni, mint McCain, amikor a vereség után a saját fújoló híveit kussoltatta el, hogy igenis tartsák tiszteletben a választás eredményét és a megválasztott elnöküket? soha, mert mindkét fél alkalmatlan rá, és nem az országért végzett tevékenység, hanem a pitiáner mocskolódás, feszültségkeltés a hatalmi pozíciók megszerzésének az eszköze.
takaroggyon mind a bányába.
 #10917  Szerző: rsite1
 
mg írta:normális országban aki csak munkatársként is részt vesz benne, akár az utolsó világosítóig, örökre el kéne vágja a karrierjét ezzel és soha többet be nem jutni egy normális helyre se.
Akkor az MTV dolgozóinak elkéne vágni a karrierjét? Eh. :mrgreen:
 #10916  Szerző: Pasa
 
Lewy, nem mindegy ám, hogy egy működő országban üdülgetnek a politikusok, vagy a legnagyobb szar közepén.
Mg, a párttévékről meg csak annyit, hogy a világon mindenhol vannak, és akit nem érdekel a politika, az további 30 (40-50-60) csatornán nézheti a celebeket meg az igénytelen szennyet.
 #10913  Szerző: mg
 
ez nem média kérdése, mert egyszar mindegyik, de hagyjuk már :)
 #10911  Szerző: rsite1
 
LewyDee írta:
MikySoft írta:Nem volt az annyira pitiáner. Gondolj bele. Állandóan azt hangoztatják, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat, mert gond van.
"Nagyon nehéz én lesz 2009" - mondja Gyurcsány Ferenc. Erre mi történik? Fillérekért lemennek üdülgetni a negyven fokra felfűtött őszödi üdülőbe. Ez rendjén van? Erről egy jobbos tévének nem kell beszámolnia? Ne nevettess már.
Nincs rendjén, de ez nem akkora súlyú ügy mint amekkora gyűlöletet lehet vele gerjeszteni. 98-2002 között azt hiszed fideszesek nem voltak ilyen álszentek? dehogynem
látom a média megtette a hatását...
 #10898  Szerző: mg
 
LewyDee írta:Az a baj hogy az Echo TV jó mélyen benyal a fidesznek, de szerintem annyira nem durva mint a Hír TV ami az emberek irigységét felkeltve próbál gyülöletet kelteni!!
Az ATV pedig arra nehéz szót találni a fos szar és ezek között politikailag kemébnyen elfogult és undorító stílusa van, az az a tv ahol még magyart nem láttam a képernyőn csak júdeait....


szánalmas
nem, az echo attól is jobbszélre van. kerecsen, az. :) vagy álcázott kabaréadó, nem tudtam még eldönteni.
a "júdeaizás" faszság. no comment.
viszont mindhárom csatorna (atv, hír, echo) undorító, az elfogult média nem újságírás, csak árokásás, normális országban aki csak munkatársként is részt vesz benne, akár az utolsó világosítóig, örökre el kéne vágja a karrierjét ezzel és soha többet be nem jutni egy normális helyre se.
itt meg, bakker, az országgyűlés juttatja őket nagy egyetértésben versenyelőnyhöz, lásd földi digitális sugárzás, amit igaz, hogy elcsesztek, de a szándék egyértelmű és leplezetlen (és gusztustalan) volt.
de hát ez nemnormális ország, itt mindenki pártbuzi, van igény ezekre a szutykokra.
 #10897  Szerző: LewyDee
 
MikySoft írta:Nem volt az annyira pitiáner. Gondolj bele. Állandóan azt hangoztatják, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat, mert gond van.
"Nagyon nehéz én lesz 2009" - mondja Gyurcsány Ferenc. Erre mi történik? Fillérekért lemennek üdülgetni a negyven fokra felfűtött őszödi üdülőbe. Ez rendjén van? Erről egy jobbos tévének nem kell beszámolnia? Ne nevettess már.
Nincs rendjén, de ez nem akkora súlyú ügy mint amekkora gyűlöletet lehet vele gerjeszteni. 98-2002 között azt hiszed fideszesek nem voltak ilyen álszentek? dehogynem
 #10893  Szerző: rsite1
 
Nem volt az annyira pitiáner. Gondolj bele. Állandóan azt hangoztatják, hogy meg kell húzni a nadrágszíjat, mert gond van.
"Nagyon nehéz én lesz 2009" - mondja Gyurcsány Ferenc. Erre mi történik? Fillérekért lemennek üdülgetni a negyven fokra felfűtött őszödi üdülőbe. Ez rendjén van? Erről egy jobbos tévének nem kell beszámolnia? Ne nevettess már.
 #10891  Szerző: LewyDee
 
MikySoft írta:
LewyDee írta:de szerintem annyira nem durva mint a Hír TV ami az emberek irigységét felkeltve próbál gyülöletet kelteni!!
Mármint mi? Mire érted?
A HírTV híradásai másról sem szólnakelmondják hogy hű de szar van
De ragadjunk ki egy példát a sok közül:
Hírek: nem jön gáz, nagy a gazdaság visszaesése. következő hírek: a Balatonöszödi üdülőben 6ezer forintért üdülhetnek a politkusok, összehasonlításul közlik hogy máshol 15ezertől kezdődik ugyanez. ok na és akkor mivan? az ő idejükben is ez volt. Ráadásul ez annyira pitiáner ügy hogy csak na
 #10890  Szerző: rsite1
 
LewyDee írta:de szerintem annyira nem durva mint a Hír TV ami az emberek irigységét felkeltve próbál gyülöletet kelteni!!
Mármint mi? Mire érted?
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18