RADIOSITE Fórum

  • Állomáshangok

 #112615  Szerző: molnarb
 
Valóban Bakonyi Gábor volt az állomáshang, de akkoriban az anyagok jelentős részét "Karlo" készítette, avagy Karlovits Zsolt akit a közönség talán legjobban a 2000-es évek hajnaláról az Inflagranti nevű együttesből ismerhet talán, de vezetett egy ideig műsort a Danubiuson is. Mellesleg igen profi, jellemzően külföldre gyárt.

Itt van a munkáiból egy kis szösszenet, köztünk jó kis Roxys cuccok:
https://soundcloud.com/karloproduction/

Ezt is érdemes elolvasni:
http://media.mandiner.hu/cikk/20120916_ ... lasztottam
 #112604  Szerző: Snake
 
bazsa222 írta:Sziasztok
Nem tudja valaki hogy melyik cég készítette a Roxy Rádió régi 2004-es szignál parkját? Vagy esetleg nem tudjátok hogy neten és google-be hol keressem???
Aki tud az kérem segítsen!!!!
Köszönöm
Bakonyi Gábor, Starvoice
 #111022  Szerző: bazsa222
 
Sziasztok
Nem tudja valaki hogy melyik cég készítette a Roxy Rádió régi 2004-es szignál parkját? Vagy esetleg nem tudjátok hogy neten és google-be hol keressem???
Aki tud az kérem segítsen!!!!
Köszönöm
 #108174  Szerző: roxydeejay
 
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni hogyan tudnák egyedül csinálni INGYEN rádió szignálokat, sweepereket, szpotokat. Olyan jó kommersz pörgőseket szeretnék készíteni.
Aki tud segítsen hogy hogyan kell ezeket elkészíteni pontrol pontra.
Várom segítségeteket.
Köszönettel!
 #102326  Szerző: BroCreSt
 
Ha van jó kapcsolat egy stationvoice-al, akkor azért "ingyen" is meg lehet oldani 1-2 felmondást, itt van pl.: Welker Gábor,
aki elég felkapott hang.
Mondjuk nekem az első felmondásokat elkészítette teljesen ingyen, utána meg műszaki dolgokban állapodtunk meg. :)

http://easyradio.atw.hu

A szignálokat pedig egy nagyon jó barátommal ketten készítettük.
 #85854  Szerző: Csongii
 
Nálunk az állomáshangunk a Horváth Péter (bár már 2,5 éve nincs állandó hangunk) - ő jelenleg a Rádió 1 éjszakai műsorvezetője. (De még az Enjoy rádiós időkből a kapcsolat)
 #74603  Szerző: Zoey
 
Jani98 írta:
Gyurii91 írta:Nekem a kedvencem a Rise FM hangja, 2. a Rádió Plusz hangja, és a 3. a Class FM hangja.

Akiket nem nagyon bírok, a R1 és TV2 hangja, és Armand Juventus... :S
a Rádió Plusz hangja az telitalálat ;)
De szerintem csak a férfi állomáshang. A női engem nagyon irritál...
 #74581  Szerző: noartist
 
Zeegee22 írta:Hát nem egyáltalán nem vág ide, de majd legfeljebb hátsón billentenek és tényleg nem a reklám helye, de nem tudja-e valaki, hogy anno a Bridge FM utolsó szignál arculatát melyik cég csinálhatta? Ha netán valaki emlékszik/tudja az prvt-ba légyszíves.
A BridgeFM-ről még csak azt halottam,hogy egy rock rádió volt....valaki tud róla mesélni? Köszi :lol:
 #74579  Szerző: noartist
 
Gyurii91 írta:Nekem a kedvencem a Rise FM hangja, 2. a Rádió Plusz hangja, és a 3. a Class FM hangja.

Akiket nem nagyon bírok, a R1 és TV2 hangja, és Armand Juventus... :S
Igen,a RiseFM,és a Rádió Plusz hangja az telitalálat ;) Viszont a class fm-et ki nem állhatom,őszinte leszek:eddig 5 percnél nem hallgattam többet :punch: :lol:
:lol: