RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #12017  Szerző: tomee87
 
mg írta: tesco saját márka...
Eddig én is azt hittem, de amikor a múltkor a METRO áruházban megláttam számos TECHNIKA cuccot, akkor felmerült bennem a kérdés, hogy biztos??
 #11852  Szerző: djlacee
 
Nekem TECHNIKA fejhallgatóm van, azzal sincs gond. Meg egy 1290Ft-os gamepadom is, az is jól működik :lol:
 #11851  Szerző: mg
 
djlacee írta:PMR... Egyébként azt nem írják le, mi volt a kivetnivalójuk :lol: bár azt a TECHNIKÁt én se vettem volna meg xD
gyakorlatilag a rózsaszín mikiegeres gyerek walkie-talkie is PMR, ez is vmi ilyen gyönyör lehetett
tesco saját márka... viszont vettünk rádiónak technika laptoptáskát, az szép :)
 #11848  Szerző: Andrew5
 
tudom ez nem hirdető oldal de mivel a támogató kiveszi a rádiónkból a pénzt a gazdasági valság miatt mivel drasztikusan csökkentek megrendelései ezért kopmlett stúdifelszerelés adóval antennával rds el szoftverekkel eladó. akit érdekel a dolog jelezzen sosben sürgős mert a vállakozásnak nagyon kell a pénz sajnos ide jutott ez a szép ország. :?
 #11847  Szerző: djlacee
 
PMR... Egyébként azt nem írják le, mi volt a kivetnivalójuk :lol: bár azt a TECHNIKÁt én se vettem volna meg xD
 #11846  Szerző: mg
 
jeek írta:15 millió forintra bírságolta a TESCO-t az NHH, mert nem megfelelő PMR adó-vevőt árult.
http://www.boon.hu/hirek/magyarorszag/c ... 0354459448

Hát mondjuk nekem már alapból megvan a véleményem arról, aki ilyen helyeken vesz ilyen típusú műszaki cuccokat...
gyereknek jáccani jóa'. :)
már ha nem zavarna, ugye
 #11844  Szerző: tomee87
 
15 millió forintra bírságolta a TESCO-t az NHH, mert nem megfelelő PMR adó-vevőt árult.
http://www.boon.hu/hirek/magyarorszag/c ... 0354459448

Hát mondjuk nekem már alapból megvan a véleményem arról, aki ilyen helyeken vesz ilyen típusú műszaki cuccokat...
 #11575  Szerző: mg
 
Szabi írta:Nem tudja valaki mennyibe kerülnek manapság Zenon, DCM, Net42, Dalet Plus progik?
Ezek közül melyiket lehet több gépre is feltelepíteni (2 adáshoz)?

Privátba is jöhet a válasz, előre is köszi.
azt nemtom, de egy érdekes sor a Magyar Rádió 5 millió forintot meghaladó értékű szerződéseiből:
StratisVezetői és Inf.Tan.Kft. - szerződés - DALET Plus rendszer tesztelése - 9.620.000,- - 2005-10-20 - 2005.10.15 - 2006.01.15

ennyiért sztem daletet is kapsz :)
 #11574  Szerző: MrG
 
Nem tudja valaki mennyibe kerülnek manapság Zenon, DCM, Net42, Dalet Plus progik?
Ezek közül melyiket lehet több gépre is feltelepíteni (2 adáshoz)?

Privátba is jöhet a válasz, előre is köszi.
 #11448  Szerző: Galaxy
 
mg írta:furcsa volt ez az airmate után is... ezért került inkább gyártásba, airmate meg vissza adásba :)
logikus döntés, airmate nekem is szimpatikusabb pult, már ránézésre is :)
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126