RADIOSITE Fórum

  • Hirdetés

 #121854  Szerző: djlacee
 
Mire jó benne a wifi?
 #120946  Szerző: gabber
 
Sziasztok!

Rádiós vagy Tv-s station voice munkát, esetleg exclusive szerződéssel céget keresek októbertől.
Ha tudsz ilyesmit légyszi támadj PÜ-ben.
Köszi:)

Demóim: www.reklamhang.com

Köszi, üdv
Gab
 #119726  Szerző: csokie
 
Eladó!!

Asztali számítógép konfiguráció, teljesen működőképes! Figyelem! Csak egyben eladó!
Tartozékai:

-Belinea LITEON 17" CRT monitor (4:3)
-Vezeték nélküli Logitech magyar billentyűzet és egér
-Genius 1,3 MP álló webcamera
Rendszer adatai:
CPU: Intel Celeron 1700 MHz Processzor
GPU: NVidia GeForce FX 5500 (256 MB)
Alaplap: Matsonic
RAM: 512 MB SDRAM @ 133 MHz & 256 MB SDRAM @ 133MHz = 768 MB
Hangkártya: Sound Blaster Live 5.1
LAN, 2x USB 2.0, Soros és párhuzamos port.
HDD: Samsung 160 GB 5400 RPM ATA porttal
Analóg TV tuner kártya: Pinnacle PCTV 110i + távirányító
LG 52x24x52 CD-író-olvasó
LG Dual Layer CD/DVD író-olvasó
Windows 7 is elfut rajta, de XP-vel az igazi!

Akit érdekel, írjon PM-et. Üdv.
 #119028  Szerző: csokie
 
donder írta:
csokie írta:Üdv mindenkinek!
Megválnék a kijelző hibás HTC incredible S mobilomtól, vettem hozzá kijelzőt, de azzal sem megy sajnos. Figyelem! A készülék mérsékelten kapott vizet, de kiszáradt, az akksi egyből ki lett kapva belőle, így az is jó. Tölteni is tölt, értesítés hangot bekapcsolás után hallani lehet, érintésre is reagál (képernyőzár nyitó és záróhangja a bizonyíték). Headset, töltő, és egy új kijelző is járna hozzá. Akit érdekel, írjon PM-et. Köszönöm.
Ez amolyan tipikus "kimostam az iPhone-om és nem megy a kijelző világítása" történet?

Fogadok veled 100 forintban hogy a képernyőd jó, csak az alaplapon ment ki a háttérvilágítás... (kb 6-12e. Ft között javítják maszekok...)

Csak azért kérdezem mert én is kaptam anno egy olyan iPhone 3GS-t aminek a kijelzője tökéletesen működik csak a háttérvilágítás ment ki rajta... (Ha Te is szétkapod és bekapcsolod, akkor látni fogod (kis napfényben) hogy a kijelző jó)
Kérdésedre a válasz: volt két helyen is szervizbe, mindkét helyen "esélytelen"t mondtak neki. Én nem tudom, de nem is akarom már szétszedni, elég sok fejfájást okozott ez nekem sajnos. Pedig nagyon megszerettem.
 #119008  Szerző: donder
 
csokie írta:Üdv mindenkinek!
Megválnék a kijelző hibás HTC incredible S mobilomtól, vettem hozzá kijelzőt, de azzal sem megy sajnos. Figyelem! A készülék mérsékelten kapott vizet, de kiszáradt, az akksi egyből ki lett kapva belőle, így az is jó. Tölteni is tölt, értesítés hangot bekapcsolás után hallani lehet, érintésre is reagál (képernyőzár nyitó és záróhangja a bizonyíték). Headset, töltő, és egy új kijelző is járna hozzá. Akit érdekel, írjon PM-et. Köszönöm.
Ez amolyan tipikus "kimostam az iPhone-om és nem megy a kijelző világítása" történet?

Fogadok veled 100 forintban hogy a képernyőd jó, csak az alaplapon ment ki a háttérvilágítás... (kb 6-12e. Ft között javítják maszekok...)

Csak azért kérdezem mert én is kaptam anno egy olyan iPhone 3GS-t aminek a kijelzője tökéletesen működik csak a háttérvilágítás ment ki rajta... (Ha Te is szétkapod és bekapcsolod, akkor látni fogod (kis napfényben) hogy a kijelző jó)
 #118982  Szerző: csokie
 
Üdv mindenkinek!
Megválnék a kijelző hibás HTC incredible S mobilomtól, vettem hozzá kijelzőt, de azzal sem megy sajnos. Figyelem! A készülék mérsékelten kapott vizet, de kiszáradt, az akksi egyből ki lett kapva belőle, így az is jó. Tölteni is tölt, értesítés hangot bekapcsolás után hallani lehet, érintésre is reagál (képernyőzár nyitó és záróhangja a bizonyíték). Headset, töltő, és egy új kijelző is járna hozzá. Akit érdekel, írjon PM-et. Köszönöm.
 #118529  Szerző: noartist
 
yamaha dsp-e800 házimoziprocesszor eladó!hibátlanul működik,távirányító nélkül sajnos.érdeklődni privátban!
 #116029  Szerző: donder
 
Nokia 3310-es készüléket keresek, minden felszerelésével együtt, lehetőleg minél olcsóbban.

Kérlek ha van ilyen készüléked vagy tartozéka ami elfekvőben van Nálad, írj!

Előre is köszönöm!

:)
 #114044  Szerző: tomee87
 
DVB-S
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8