RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #122725  Szerző: LazlowHUN
 
A Telenornak érti valaki a stratégiáját, hogy miért nincs a legnagyobb településeken még LTE? Nézegettem a lefedettségi térképet, nincs se Debrecenben, se Miskolcon, se Szegeden és akkor Budapestről ne is beszéljünk. Ez így kb. 2,5 millió potenciális ügyfél, ebből kb. 8-900 ezer ember jelenleg is ügyfelük lehet. Közben pedig most elkezdték nagyon reklámozni, de amikor előfizetne rá az ember mégsem tud...
 #122474  Szerző: noartist
 
Az egyhetes teszt második helyezettje a Telenor.
A Voda néha jobb volt,de összességben nem volt olyan,hogy legalább egy stabil 2G nincs.A 3G elfogadható.
(egyébként a készülékek árazása is messze itt a legjobb)
 #122325  Szerző: LazlowHUN
 
Ideje volt, lassan 10 éve hevert parlagon az az extra blokk az 1800-as sávban. Kíváncsi vagyok milyen sebességet lehet majd elérni LTE-n a gyakorlatban, azaz pl. milyen minõségû lesz csúcsidõszakban ha mindenki rászabadul.
 #121243  Szerző: LuciFerko
 
DRoland írta:
LuciFerko írta:Bezzeg túloldalt Nagycsalomján meg egész jól van 30-as 3G is. :D
Dejtáron nem tudom van-e torony vagy Bgyarmatról juthat oda térerő? 20-as és 70-es ott jó?
Azt sajnos nem tudom. Szerintem Bgyarmat amúgy, mert ott van 3G.
 #121242  Szerző: DRoland
 
LuciFerko írta:Bezzeg túloldalt Nagycsalomján meg egész jól van 30-as 3G is. :D
Dejtáron nem tudom van-e torony vagy Bgyarmatról juthat oda térerő? 20-as és 70-es ott jó?
 #121241  Szerző: LuciFerko
 
DRoland írta:
LuciFerko írta:
DRoland írta:Nevetséges a Telenor hatvani EDGE hálózata, 2kbyte/secet sem éri el, állandóan megszakad és sajnos egyre több helyen tapasztalható ez
Kőszárhegy-Szabadbattyán környékén is ez a helyzet. Valamint sok helyen Budapest és Balassagyarmat közt is csapnivaló az egész.
Ahogy elhagyod Ipolyszögöt, gyakorlatilag a vasúti átjáró után pár száz méterre és már nincs is térerő (mondjuk egyiknek se). Szlovák az persze van :lol:
Bezzeg túloldalt Nagycsalomján meg egész jól van 30-as 3G is. :D
 #121240  Szerző: DRoland
 
LuciFerko írta:
DRoland írta:Nevetséges a Telenor hatvani EDGE hálózata, 2kbyte/secet sem éri el, állandóan megszakad és sajnos egyre több helyen tapasztalható ez
Kőszárhegy-Szabadbattyán környékén is ez a helyzet. Valamint sok helyen Budapest és Balassagyarmat közt is csapnivaló az egész.
Ahogy elhagyod Ipolyszögöt, gyakorlatilag a vasúti átjáró után pár száz méterre és már nincs is térerő (mondjuk egyiknek se). Szlovák az persze van :lol:
 #121238  Szerző: LuciFerko
 
DRoland írta:Nevetséges a Telenor hatvani EDGE hálózata, 2kbyte/secet sem éri el, állandóan megszakad és sajnos egyre több helyen tapasztalható ez
Kőszárhegy-Szabadbattyán környékén is ez a helyzet. Valamint sok helyen Budapest és Balassagyarmat közt is csapnivaló az egész.
 #121237  Szerző: DRoland
 
Nevetséges a Telenor hatvani EDGE hálózata, 2kbyte/secet sem éri el, állandóan megszakad és sajnos egyre több helyen tapasztalható ez
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 29