RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #126275  Szerző: tomee87
 
"Tök jó" a Telenor GO wap portálon a Mobiladatforgalom-lekérdező felület :D
Tegnap délután még 99,55MB felhasználható adatforgalmam volt, most meg 99,86MB felhasználható adatforgalmam van (számlazárásom 6-án volt).
 #124396  Szerző: szemilan
 
Telenor is bekapcsolta 900 MHz-en a 3G-t. Ha valaki rá tud külön nézni, tegye meg. Köszönöm.
Androidos Samsungok alkalmasak rá a service menün keresztül.
 #124237  Szerző: LazlowHUN
 
szemilan írta:Érdekes, bár én sokat nem fűznék hozzá. A MindigTV-s appnál okosabb, de ki akar majd telefonon/tableten tévézni?

http://www.telenor.hu/mytv
Állítólag nem csak a Telenor hálózatán, hanem wifi kapcsolaton is lehet használni. Már csak vissza kell fejteni a streamek linkjeit és lehet nézni gépen is, mint a MinDig TV linkjeit :D
 #124178  Szerző: szemilan
 
Érdekes, bár én sokat nem fűznék hozzá. A MindigTV-s appnál okosabb, de ki akar majd telefonon/tableten tévézni?

http://www.telenor.hu/mytv
 #124047  Szerző: szemilan
 
3G 2100 MHz
LazlowHUN írta:
szemilan írta:Tudja valaki, hogy az elkövetkezendő hónapokban a fővároson kívül hol fogja tesztelni a 800 MHz-es LTE-t a Telenor? Illetve pontosabb részleteket a teszt engedéllyel kapcsolatban? NMHH oldalán valami dokumentum? Én nem találtam eddig erre utaló bejegyzést.
Ma megjelent a hwsw.hu-n is, de ott nem láttam ilyen információkat. Volt kint egy település vaktérképszerû utcarajza, azt sem ismertem fel sajnos. Viszont azt jó lenne tudni, hogy a teszt során 3G900 vagy 3G2100-at hasonlítottak össze LTE800-al, mert az nagyon nem mindegy szerintem.
 #124040  Szerző: LazlowHUN
 
szemilan írta:Tudja valaki, hogy az elkövetkezendő hónapokban a fővároson kívül hol fogja tesztelni a 800 MHz-es LTE-t a Telenor? Illetve pontosabb részleteket a teszt engedéllyel kapcsolatban? NMHH oldalán valami dokumentum? Én nem találtam eddig erre utaló bejegyzést.
Ma megjelent a hwsw.hu-n is, de ott nem láttam ilyen információkat. Volt kint egy település vaktérképszerû utcarajza, azt sem ismertem fel sajnos. Viszont azt jó lenne tudni, hogy a teszt során 3G900 vagy 3G2100-at hasonlítottak össze LTE800-al, mert az nagyon nem mindegy szerintem.
 #123951  Szerző: szemilan
 
Tudja valaki, hogy az elkövetkezendő hónapokban a fővároson kívül hol fogja tesztelni a 800 MHz-es LTE-t a Telenor? Illetve pontosabb részleteket a teszt engedéllyel kapcsolatban? NMHH oldalán valami dokumentum? Én nem találtam eddig erre utaló bejegyzést.
 #123015  Szerző: mimi
 
szemilan írta:Torony építés, ahogy a Telenor csinálja...

http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/te ... s/2355540/
itt ez a dolgok szokásos menete, sírnak hogy úristen megesz majd mindenkit a rák, aztán meg pampognak hogy nem tudnak telefonálni, meg a szerb hálózatra jelentkezik fel a telefon
 #122728  Szerző: szemilan
 
Valamiért vidéken kezdték meg a terjeszkedést. Amúgy év végéig lesz bővítés, gondolom a nagyobb városok most kerülnek sorra. Elvileg 2014 végéig 50%-os lefedettség a cél.
LazlowHUN írta:A Telenornak érti valaki a stratégiáját, hogy miért nincs a legnagyobb településeken még LTE? Nézegettem a lefedettségi térképet, nincs se Debrecenben, se Miskolcon, se Szegeden és akkor Budapestről ne is beszéljünk. Ez így kb. 2,5 millió potenciális ügyfél, ebből kb. 8-900 ezer ember jelenleg is ügyfelük lehet. Közben pedig most elkezdték nagyon reklámozni, de amikor előfizetne rá az ember mégsem tud...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 29