RADIOSITE Fórum

  • Amadeus Rádió - Szolnok - 102.4 MHz

 #159275  Szerző: dkemeny77
 
Gr3g0ry írta:Időnként beberrrrrreg,fagyogat,akadozik vagy elnémul 1-2 mp-re. :gülü2:
Szerintem a CPU felugrik 100%-ra.

Egy darabig a Civilnél volt hasonló problémánk, valószínűleg interneten küldik az adóhoz a jelet, és az adatfolyamból pár csomag elveszik. Valami ilyen volt nálunk...
 #134006  Szerző: nemethi1980
 
Tegnap sikerült elcsípnem Szolnok mellett, nagyon rendben van, jó zenék, jó szignálok és levés beszéd. Eszembe sem jutott volna, hogy elkapcsoljak. Sajnos csak 40 percig voltam vételkörzetben. Ilyen zenékkel nagyobb területen is megállná simán a helyét.
 #131726  Szerző: zenefalo
 
DRoland írta:Mostanában nagyon azt reklámozzák, hogy garantáltan 14 dal minden órában. Ma hallgattam kb 5 óra hosszat és azt vettem észre, hogyha nagyon hosszú az adott szám, akkor a végéből lecsípnek :D Azt hiszem 5 ilyen zene volt. Saccra szerintem volt olyan is, amiből 1 perc hiányzott.
Egyébként meg jó kis rádió zeneileg :-)
Másképp nemigen oldható meg,pláne szöveges tartalom is van.
 #131713  Szerző: DRoland
 
Mostanában nagyon azt reklámozzák, hogy garantáltan 14 dal minden órában. Ma hallgattam kb 5 óra hosszat és azt vettem észre, hogyha nagyon hosszú az adott szám, akkor a végéből lecsípnek :D Azt hiszem 5 ilyen zene volt. Saccra szerintem volt olyan is, amiből 1 perc hiányzott.
Egyébként meg jó kis rádió zeneileg :-)
 #127520  Szerző: DRoland
 
A régi zenékhez szokott fülemnek nagyon bejön egyelőre az Amadeus, külön dicséret a 64kbites AAC+ mobilokra szánt stream-ért!
 #126167  Szerző: mihalylovics
 
lalu84 írta:Mint már aki hallota hogy arculat váltás volt " a 80-as 90-es évek legnagyobb Slágerei" de mégis be be csúszik a 2000-res évek utánni dalok is vagy ez csak még egy próbálkozás? Attol függetlenül ez egy nagyon jó a rádió és örülök hogy még épp a körzetébe esek és kár hogy nem országosan szól!!!
De egy két 70-es is, ahogy hallom/hallottam eddig, főleg az éjjeli órákban, ami persze nem nagy gond.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14