RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #128712  Szerző: asr27
 
Ennyi erővel, akkor a Q-t is megb@szhatták volna, amikor a Face műsorát sugározta...
Meg ott van a dombóvári 98.7 , ami elvileg N-joy, de a Lounge műsorát sugározza.
 #128711  Szerző: LuciFerko
 
molnarb írta:A Neston ezek szerint be van valahol jegyezve az NMHH-nál? Vagy a netes rádiók, amelyekre eddig a tisztelt Médiatanács figyelme szerencsére eddig nem volt tapasztalható, ilyen esetben már automatikusan megkapja az Ő szemükben is a műsorszolgáltatói rangot?
Na ez érdekelne engem is.
 #128710  Szerző: molnarb
 
A Neston ezek szerint be van valahol jegyezve az NMHH-nál? Vagy a netes rádiók, amelyekre eddig a tisztelt Médiatanács figyelme szerencsére eddig nem volt tapasztalható, ilyen esetben már automatikusan megkapja az Ő szemükben is a műsorszolgáltatói rangot?
 #128709  Szerző: LuciFerko
 
A Neston is kapott valamit ezért? Amúgy gondolom azt hitték, hogy ha netes rádióval kapcsolódnak össze, abból nem lesz baj.
 #128708  Szerző: Zsolt
 
Zsolt írta:
adminisztrator írta:
Zsolt írta:már nem adnak nestont
ez biztos? mióta? hétköznap sem?
a neston.hu-n még szerepel, hogy délelőttönként FM98
A Civil honlapjarol mar eltunt es az adastukorben is a sajat musoraik szerepelnek (regen ki volt irva, h 7-12 neston delelott).
http://mediatanacs.hu/dokumentum/161739 ... 131112.pdf
 #127620  Szerző: Zsolt
 
adminisztrator írta:
Zsolt írta:már nem adnak nestont
ez biztos? mióta? hétköznap sem?
a neston.hu-n még szerepel, hogy délelőttönként FM98
A Civil honlapjarol mar eltunt es az adastukorben is a sajat musoraik szerepelnek (regen ki volt irva, h 7-12 neston delelott).
 #127607  Szerző: markfelt
 
Zsolt írta:már nem adnak nestont
ez biztos? mióta? hétköznap sem?
a neston.hu-n még szerepel, hogy délelőttönként FM98
 #126917  Szerző: dkemeny77
 
adminisztrator írta:ez megint butasag, mert a neston a civil musora, papiron. de onallo identitassal. ezert van neki kulon topic (tudom, ennyibol a discoshitnek is lehetne)
Elnézést ezt nem tudtam
 #126889  Szerző: Csongii
 
adminisztrator írta:ez megint butasag, mert a neston a civil musora, papiron. de onallo identitassal. ezert van neki kulon topic (tudom, ennyibol a discoshitnek is lehetne)
Na igen, hiszen gyakorlatilag az a műsor egy hálózatos rádiónál a helyi műsorblokk idejét kitöltené.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15