RADIOSITE Fórum

  • Fresh FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #131826  Szerző: freshfm
 
Na bocsi, keveset vagyok erre. Hát költözködünk, állítgatunk! Nemsokára jön az új rendszer :)
 #129644  Szerző: frekivadasz
 
Mi történt a hanggal? Eltűnt az erős processzálás.
 #128788  Szerző: kukac
 
np, elvegre mindkettot mediaplayernek hivjak...
 #128787  Szerző: asimov
 
Valóban.. sorry!
kukac írta: ...
- kossz a tippet, de mint emlitettem volt - telefonon hallgatnam
....
 #128786  Szerző: kukac
 
... Na kozben mig asimovnak valaszoltam rajottem: az operamini nem tud mit kezdeni azzal ha nem a default 80-as portra megy a link hivasa (bar a mediaplayernek atdobja a linket... erdekes), viszont a bb-browserbe illesztve a linket rendben nyitja/jatssza!
 #128785  Szerző: kukac
 
@asimov: "Ez Winamp playlist fájl (ezért nem csinál
vele semmit a WMP), tehát, ha van telepítve
Winamp (és jó a társítás) akkor a Winamp
szépen megnyitja és szólni is fog. Windózer
alatt, jómagam egyéb lejátszó használatát
(WMP-t is) fakultatívnak tartom."
- kossz a tippet, de mint emlitettem volt - telefonon hallgatnam, igy a windowsos csodak hibajelensegeinek vizsgalatat most kihagynam. Mas stream-link hallgatasa nem szokott gondot okozni, ez nem tudom miert problemazik. De mindegy is, annyira nem akarom hallgatni.
 #128784  Szerző: kukac
 
"Hiba tortent a media lejatszasanak megkiserlese kozben" - szep magyarul van...
 #128768  Szerző: asimov
 
Ez Winamp playlist fájl (ezért nem csinál vele semmit a WMP), tehát, ha van telepítve Winamp (és jó a társítás) akkor a Winamp szépen megnyitja és szólni is fog. Windózer alatt, jómagam egyéb lejátszó használatát (WMP-t is) fakultatívnak tartom. :)
freshfm írta: Hallgatási link: http://www.freshfm.hu/hallgatom.m3u
 #128765  Szerző: LuciFerko
 
kukac írta:@LuciFerko: igy meg elkezdi letolteni az mp3-at egy soha veget nem ero folyamatban. A playlist fajltol legalabb megnyilik a mediaplayer, csak hibat dob es nem indul el.
Másold be az URL címet a lejátszóba