RADIOSITE Fórum

  • Yettel.

 #126500  Szerző: frekivadasz
 
Nem, úgy kapnak több sugárzást, ha nincs a közelben állomás, hiszen a telefonjuk, amit közvetlenül az agyuk mellé tesznek ilyenkor, az nagyobb teljesítménnyel fog sugározni. 10 másodperc ilyen nagyteljesítményű telefonálással több sugárzást kap, mint 100m-ről egy toronyból egész életében.
 #126495  Szerző: Csongii
 
Igazából nem értem mi a problémájuk, így is úgy is annyi sugárzás megy át rajtuk, az a kis plusz már nem mindegy!? :shock:
 #126279  Szerző: noartist
 
Én is Vodás vagyok,szóval tudom.
Meg azt is,hogy a 3 közül a Telenorral van a legtöbb baj minden téren.
Kunszenten pl. a város legnagyobb részén csak EDGE van,meg papíron LTE.
Érdekes mutatvány lehet,amikor LTE-ről EDGE-re ugrunk. :|
 #126278  Szerző: tomee87
 
noartist írta:
tomee87 írta:"Tök jó" a Telenor GO wap portálon a Mobiladatforgalom-lekérdező felület :D
Tegnap délután még 99,55MB felhasználható adatforgalmam volt, most meg 99,86MB felhasználható adatforgalmam van (számlazárásom 6-án volt).
Irigylem a problémáidat. :)
Csak ilyenkor felmerül az emberben a kétely, ha az adatforgalom számlálójuk ilyen, akkor a perc/SMS számlálójuk is ilyen bug-os?
Azért az már szerintem nem mindegy...
Mivel Vodafone-os előfizető is vagyok, ott is van NetInfo, de azért ilyen hibákba még nem ütköztem soha, az tökéletesen működik.
 #126276  Szerző: noartist
 
tomee87 írta:"Tök jó" a Telenor GO wap portálon a Mobiladatforgalom-lekérdező felület :D
Tegnap délután még 99,55MB felhasználható adatforgalmam volt, most meg 99,86MB felhasználható adatforgalmam van (számlazárásom 6-án volt).
Irigylem a problémáidat. :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 29