RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133003  Szerző: Glenn
 
kukac írta:elertem mar sok mindent, a taxizasnal viszont biztosan tobbet
Ez komoly? Mondj már valamit az eredményeidről. A taxizásról meg csak álmodsz. :D
kukac írta:lehet hogy neked izzadni kell hogy megfogalmazz valamit, nekem ez viszont kisujjbol jon!
Hát nekem ennyi marhasághoz tényleg izzadnom kéne, de elhiszem, hogy te csípőből tüzelsz. :hehe:
kukac írta:mondja ezt az, aki egy olyan forumba kommentel, aminek temaihoz nem ert, ennek ellenere folyamatosan probalja bizonygatni hogy de
Tényleg nem? Te mit értesz pl. a DX-hez? Illetve mihez értesz ezen a fórumon? Hangember...
kukac írta:nem falu, es nem egy radio, bezarni pedig mindig bezar valamelyik, a radiok mar csak ilyenek - pont mint a taxisok, u know, de koszonom hogy kelloen talpraesettnek tartasz barmilyen munkahoz.
Megint okoskodsz, te szakma mestere. Egy rádió van, ami igazán régóta létezik. A Juventus (25 éve), de a falurádiók hullanak. A taxisok is szerinted? Igazad van, én is alig 26 éve csinálom hibátlanul és rentábilisan... ;)
kukac írta:ehhez azert lassuk be, kettonk kozul en jobban ertek, igy hadd iteljem mar meg helyetted jobban hogy mihez milyen szinten ertek - marcsak azert is, mert te pl. tok hulye vagy hozza, igy ezt nem is tudod objektivan megitelni!
Tudod, te mihez értesz? A másik ember lehülyézéséhez. Rádiózás? Hát az neked a falu szélén, meg a késdobálóban. :shock:
kukac írta:nem azert irtam hogy idezgesd, hanem hogy elgondolkozz vegre rajta. Kicsit aggodom, fog menni?
A javaslatom az, hogy leginkább magad miatt aggódj. Ezzel a stílussal továbbra is magányos maradsz, és csak a fórumok arctalan mocskolódása marad neked. Nem szép jövőkép. :(
kukac írta:De en nem is faluradiozom, te viszont taxizol!
Nem falurádiózol? Dehogynem, hát hogy a viharba ne, ott a sarokban. :hehe:
kukac írta:EN ideztem vissza, TE nem voltal kepes visszaolvasni es lathatoan az idezett szoveget sem voltal kepes ertelmezni. Egy komplexebb fuvart at tudsz latni, vagy csak a repter es a belvaros kozott vagy kepes ingazni?
Az eleje ugyanolyan értelmetlen, mint te magad. A második mondatodban meg ugye, hogy belemotyogsz valamibe, amihez közöd sincs? Írsz egy oltári baromságot, mikor életedben sem belvárost, sem repteret nem láttál. Na meg taxit sem belülről. És még te dumálsz, hogy én mihez kommentelek? :shock: :shock: :shock:
kukac írta:nagyon is van ertelme, maximum te nem erted! Pont ezert mondtam hogy az iq-tesztes melldongetesedre pont sajat magad vagy a cafolat. Egyebkent a kisfiad mit szolna hozza ha tudna hogy az edesapja mikent nyilvanul meg az interneten?
Valóban nem értem, de nem is szeretnék oda süllyedni, ahol ez az IQ-szint.
Az meg ismét a suttyóságodat bizonyítja, hogy most elkezded a családomat is bevonni a kötekedésedbe. Szánalmas, öntelt, arrogáns senki vagy. Ennyi. :x
 #132990  Szerző: kukac
 
@pasa: "Pasa
Re: Dühöngő
Tegnap, 18:54
Hihetetlen, mennyire unatkozol. Ennyit írni, b@
szki, beférnél a giniszbúkba is. Azzal legalább
valamit elérnél az életben, szerintem próbáld
meg." - anelkul is elertem mar sok mindent, a taxizasnal viszont biztosan tobbet :troll:
"Na, nézzük, mit izzadtál megint ki magadból:" - lehet hogy neked izzadni kell hogy megfogalmazz valamit, nekem ez viszont kisujjbol jon! :D
"kukac írta:
na, kicsit ugy erzem magam, mint egy
tanarbacsi akit a kisdiakja akar oktatni
Ez nem meglepő, súlyosan öntelt vagy, emiatt
csupa tévhit az életed..." - mondja ezt az, aki egy olyan forumba kommentel, aminek temaihoz nem ert, ennek ellenere folyamatosan probalja bizonygatni hogy de... Ennel azert keves szanalmasabb dolgot ismerunk :)
"kukac írta:
- nos, minden foglalkozashoz ugyanez
kell, penz, ido, tanulas es tehetseg.
Persze foglalkozastol fuggoen ezekbol
tobb, vagy kevesebb is elegendo.
Lassuk be azert, a taxizast semmilyen
szempontbol nem tudjuk mondjuk az
agysebeszi hivatas kornyekere sorolni,
de ne csuggedj, utcaseprore is nagyon
nagy szukseg van - mas kerdes hogy az
emberek tobbsege nem elegszik meg
ennyivel!
Nem kell mindenhova ennyi minden. A taxihoz
(ma már szerencsére) ez kell, de pl. az általad
példaként említett utcasepréshez valóban nem.
Tehát van remény számodra, ha bezár a
falurádió." - nem falu, es nem egy radio, bezarni pedig mindig bezar valamelyik, a radiok mar csak ilyenek - pont mint a taxisok, u know, de koszonom hogy kelloen talpraesettnek tartasz barmilyen munkahoz. ;)
"kukac írta:
- egy radiohoz nyilvan sokkal tobb kell,
egy sikeres radiohoz pedig meg annal is
tobb. De ha ezt te nem latod at, akkor ez
nem engem minosit!
Én átlátom, te már kevésbé. Emiatt képzeled
magad médiagurunak." - ehhez azert lassuk be, kettonk kozul en jobban ertek, igy hadd iteljem mar meg helyetted jobban hogy mihez milyen szinten ertek - marcsak azert is, mert te pl. tok hulye vagy hozza, igy ezt nem is tudod objektivan megitelni! :troll:
"kukac írta:
"Íme, a stílus maga az ember..." Igen, ezt
en mar mondtam neked, de latom nem
nagyon erted!
Persze, hogy értem. Ezért idéztem tőled, jó
példa vagy erre..." - nem azert irtam hogy idezgesd, hanem hogy elgondolkozz vegre rajta. Kicsit aggodom, fog menni? :) "kukac írta:
Így van, ez épp neked szól. Ezek szerint
van
némi önismereted. - ez neked irodott,
probald meg ertelmezni a szoveget,
taxisdiplomaval is fog menni... Ja hogy
olyan nincs is...
Nekem íródott, pedig rád vonatkozik. Tudod,
szövegértés. Taxis diploma? Az tényleg nincs.
És falurádiós diploma???" - nyilvan olyan sincs, mint ahogy taxis sincs. De en nem is faluradiozom, te viszont taxizol! :troll:
"kukac írta:
- majom aki mondja mondtam hogy ne
magadbol indulj ki! Te voltal az aki
beertetlenkedett a classfm topicba
anelkul hogy fingja lett volna a
tartalomrol. Majd amikor vissza kellett
volna olvasni, akkor erre lathatoan
keptelen volt. Amikor pedig
elmagyaraztam hogy mirol van szo
(hogy te is megertsd), akkor tovabb
ertetlenkedtel! Akkor most ki az aki nem
tudja hogy mit olvas es mire reagal?!?
Fikaman, aki mondja
Vissza kell olvasni? Képtelen voltál idézni
abból, amit el akartál magyarázni. Vagyis te
nem akartál semmit sem elmagyarázni, csak
szokásod szerint kötekedtél. Ejnye, stüszi." - EN ideztem vissza, TE nem voltal kepes visszaolvasni es lathatoan az idezett szoveget sem voltal kepes ertelmezni. Egy komplexebb fuvart at tudsz latni, vagy csak a repter es a belvaros kozott vagy kepes ingazni? :)
"kukac írta:
Én sosem állítottam, hogy mindenhez
értek, de tény, hogy egy műveltségi,
vagy intelligenciateszten aláználak
rendesen - mondod ezt te, de aztan ezt
nemcsak en hanem sajat magad is
cafolod, es raadasul eszre sem veszed!
Na, ennek a válasznak meg se füle, se farka.
Te IQ-bajnok, legalább a szemeidnek vágj két
lyukat a szopóálarcodon!" - nagyon is van ertelme, maximum te nem erted! Pont ezert mondtam hogy az iq-tesztes melldongetesedre pont sajat magad vagy a cafolat. Egyebkent a kisfiad mit szolna hozza ha tudna hogy az edesapja mikent nyilvanul meg az interneten?
 #132972  Szerző: Glenn
 
Hihetetlen, mennyire unatkozol. Ennyit írni, b@szki, beférnél a giniszbúkba is. :D Azzal legalább valamit elérnél az életben, szerintem próbáld meg. :hehe:
Na, nézzük, mit izzadtál megint ki magadból:
kukac írta:na, kicsit ugy erzem magam, mint egy tanarbacsi akit a kisdiakja akar oktatni
Ez nem meglepő, súlyosan öntelt vagy, emiatt csupa tévhit az életed...
kukac írta:- nos, minden foglalkozashoz ugyanez kell, penz, ido, tanulas es tehetseg. Persze foglalkozastol fuggoen ezekbol tobb, vagy kevesebb is elegendo. Lassuk be azert, a taxizast semmilyen szempontbol nem tudjuk mondjuk az agysebeszi hivatas kornyekere sorolni, de ne csuggedj, utcaseprore is nagyon nagy szukseg van - mas kerdes hogy az emberek tobbsege nem elegszik meg ennyivel!
Nem kell mindenhova ennyi minden. A taxihoz (ma már szerencsére) ez kell, de pl. az általad példaként említett utcasepréshez valóban nem. Tehát van remény számodra, ha bezár a falurádió. :gonosz:
kukac írta:- egy radiohoz nyilvan sokkal tobb kell, egy sikeres radiohoz pedig meg annal is tobb. De ha ezt te nem latod at, akkor ez nem engem minosit!
Én átlátom, te már kevésbé. Emiatt képzeled magad médiagurunak.
kukac írta:"Íme, a stílus maga az ember..." Igen, ezt en mar mondtam neked, de latom nem nagyon erted!
Persze, hogy értem. Ezért idéztem tőled, jó példa vagy erre...
kukac írta:Így van, ez épp neked szól. Ezek szerint van
némi önismereted. - ez neked irodott, probald meg ertelmezni a szoveget, taxisdiplomaval is fog menni... Ja hogy olyan nincs is...
Nekem íródott, pedig rád vonatkozik. Tudod, szövegértés. Taxis diploma? Az tényleg nincs. És falurádiós diploma??? :hehe:
kukac írta: - majom aki mondja :) mondtam hogy ne magadbol indulj ki! Te voltal az aki beertetlenkedett a classfm topicba anelkul hogy fingja lett volna a tartalomrol. Majd amikor vissza kellett volna olvasni, akkor erre lathatoan keptelen volt. Amikor pedig elmagyaraztam hogy mirol van szo (hogy te is megertsd), akkor tovabb ertetlenkedtel! Akkor most ki az aki nem tudja hogy mit olvas es mire reagal?!?
Fikaman, aki mondja :x
Vissza kell olvasni? Képtelen voltál idézni abból, amit el akartál magyarázni. Vagyis te nem akartál semmit sem elmagyarázni, csak szokásod szerint kötekedtél. Ejnye, stüszi. :gülü2:
kukac írta:Én sosem állítottam, hogy mindenhez értek, de tény, hogy egy műveltségi, vagy intelligenciateszten aláználak rendesen - mondod ezt te, de aztan ezt nemcsak en hanem sajat magad is cafolod, es raadasul eszre sem veszed!

Na, ennek a válasznak meg se füle, se farka. Te IQ-bajnok, legalább a szemeidnek vágj két lyukat a szopóálarcodon! :lol:
:troll:
 #132971  Szerző: noartist
 
Ti vagy politikusok vagytok, vagy szívtok valamit. :D
Ennyit két 4 éves nem civakodik az oviban egy lapáton. :smoke:
 #132970  Szerző: kukac
 
@pasa: "Nem bírod abbahagyni. Akkor folytassuk, hátha
okosodsz egy kicsit." - na, kicsit ugy erzem magam, mint egy tanarbacsi akit a kisdiakja akar oktatni.. Halljuk! :D
"kukac írta:
azert ne emeljuk mar a reaktortudosi
szintre, a taxis az taxis
Ismét a tudatlanságod áldozata vagy. Nemcsak
ez a fórum van ám a neten, létezik itt kereső is.
Próbáld meg néha használni, mielőtt a
butaságodat reklámozod. A taxizás
természetesen nem diplomához kötött
foglalkozás, viszont sok tanfolyam, vizsgák és
hatszámjegyű befektetés szükséges hozzá.
Sőt, pszichológiai vizsgálatra is szükség van.
Látható, hogy te semmilyen módon nem férnél
bele, marad neked tehát a parasztrádiózás. Az
is csak addig, míg meg nem szüntetik a
falurádiót, ahol lopod a napot." - nos, minden foglalkozashoz ugyanez kell, penz, ido, tanulas es tehetseg. Persze foglalkozastol fuggoen ezekbol tobb, vagy kevesebb is elegendo. Lassuk be azert, a taxizast semmilyen szempontbol nem tudjuk mondjuk az agysebeszi hivatas kornyekere sorolni, de ne csuggedj, utcaseprore is nagyon nagy szukseg van - mas kerdes hogy az emberek tobbsege nem elegszik meg ennyivel! :troll:
"kukac írta:
ul a volannal egesz nap es azt csinalja
amit az utasa futtyent, nem az utas van
erte hanem forditva
Ebben lényegében igazad van. Az orvos meg a
betegért van, a szerelő az ügyfélért van, a
vendéglős a vendégért van. Ezekhez is
szakmai képzés kell, mint a taxihoz. Na de egy
rádióban mi kell ahhoz, hogy valaki ott
romboljon? Semmi, láthatjuk is az eredményét.
Neked is csak erre "tellett", a szék alól
kiabálsz." - egy radiohoz nyilvan sokkal tobb kell, egy sikeres radiohoz pedig meg annal is tobb. De ha ezt te nem latod at, akkor ez nem engem minosit! :D
"kukac írta:
A kommunikációd pedig kimerül annak
a gyalázásában és sértegetésében,
akinek nem vagy képes értelmesen
válaszolni (attól sem riadsz vissza, hogy
akit nem tudsz lenyomni a paraszt
stílusoddal, annak ideírod a nevét és a
foglalkozását)." - a paraszt te vagy nem
en, ugyhogy ez most akkor rolad szol?
Íme, a stílus maga az ember..." Igen, ezt en mar mondtam neked, de latom nem nagyon erted! ;)
"kukac írta:
- feltetelezes, sajat szegenyes
kepzeloero kivetitese, teves
kovetkeztetesek levonasa - a sajat
butasagod rabja vagy
- ha masokrol akarsz velemenyt alkotni,
akkor ne magadbol indulj ki, mert igy
nem lesz hiteles a mondadnod!
Így van, ez épp neked szól. Ezek szerint van
némi önismereted." - ez neked irodott, probald meg ertelmezni a szoveget, taxisdiplomaval is fog menni... Ja hogy olyan nincs is... :troll:
"kukac írta:
te irtal be olyan dolgot amirol elore
kozolted hogy darazsfeszek lesz, vagyis
provokalni akarsz, hiaba is probalod
masra kenni. Hat tessek, felvetted a
szopoalarcot!
Téged nem kell provokálni, neked minden
provokáció, amit nem valamelyik spanod ír ide.
A szopóálarcos duma is csak duma marad,
mert magadból indultál ki..." - vadasz vadasz, de hat te jarsz folyton ide szopni! :troll:
"kukac írta:
pont hogy en vedtem a classfm-et
azoktol akik olyan fikamanok mint te, es
szakmai ervekkel, nem pedig taxis
okfejtessel akkor ezek szerint ez sem
allja meg a helyet!
Tőlem védted? Én sose bántottam, te majom.
Azt sem tudod, mit olvasol és mire reagálsz.
Nem volt semmiféle okfejtésem, főként nem
taxis, mert azt végképp nem tudnád követni..." - majom aki mondja :) mondtam hogy ne magadbol indulj ki! Te voltal az aki beertetlenkedett a classfm topicba anelkul hogy fingja lett volna a tartalomrol. Majd amikor vissza kellett volna olvasni, akkor erre lathatoan keptelen volt. Amikor pedig elmagyaraztam hogy mirol van szo (hogy te is megertsd), akkor tovabb ertetlenkedtel! Akkor most ki az aki nem tudja hogy mit olvas es mire reagal?!? Lol :)
"kukac írta:
egyebkent pedig ertem en hogy
taxiskent mar azt gondolod hogy
mindenhez ertesz, de nekem elhiheted:
ez massze nem igy van
Én sosem állítottam, hogy mindenhez értek, de
tény, hogy egy műveltségi, vagy
intelligenciateszten aláználak rendesen." - mondod ezt te, de aztan ezt nemcsak en hanem sajat magad is cafolod, es raadasul eszre sem veszed! :troll:
 #132963  Szerző: Glenn
 
Nem bírod abbahagyni. Akkor folytassuk, hátha okosodsz egy kicsit.
kukac írta:azert ne emeljuk mar a reaktortudosi szintre, a taxis az taxis
Ismét a tudatlanságod áldozata vagy. Nemcsak ez a fórum van ám a neten, létezik itt kereső is. Próbáld meg néha használni, mielőtt a butaságodat reklámozod. A taxizás természetesen nem diplomához kötött foglalkozás, viszont sok tanfolyam, vizsgák és hatszámjegyű befektetés szükséges hozzá. Sőt, pszichológiai vizsgálatra is szükség van. Látható, hogy te semmilyen módon nem férnél bele, marad neked tehát a parasztrádiózás. Az is csak addig, míg meg nem szüntetik a falurádiót, ahol lopod a napot.
kukac írta:ul a volannal egesz nap es azt csinalja amit az utasa futtyent, nem az utas van erte hanem forditva
Ebben lényegében igazad van. Az orvos meg a betegért van, a szerelő az ügyfélért van, a vendéglős a vendégért van. Ezekhez is szakmai képzés kell, mint a taxihoz. Na de egy rádióban mi kell ahhoz, hogy valaki ott romboljon? Semmi, láthatjuk is az eredményét. Neked is csak erre "tellett", a szék alól kiabálsz. :hehe:
kukac írta:A kommunikációd pedig kimerül annak a gyalázásában és sértegetésében, akinek nem vagy képes értelmesen válaszolni (attól sem riadsz vissza, hogy akit nem tudsz lenyomni a paraszt stílusoddal, annak ideírod a nevét és a
foglalkozását)." - a paraszt te vagy nem en, ugyhogy ez most akkor rolad szol?
Íme, a stílus maga az ember...
kukac írta:- feltetelezes, sajat szegenyes kepzeloero kivetitese, teves kovetkeztetesek levonasa - a sajat butasagod rabja vagy
- ha masokrol akarsz velemenyt alkotni, akkor ne magadbol indulj ki, mert igy nem lesz hiteles a mondadnod!
Így van, ez épp neked szól. Ezek szerint van némi önismereted. :fuckyou:
kukac írta:te irtal be olyan dolgot amirol elore kozolted hogy darazsfeszek lesz, vagyis provokalni akarsz, hiaba is probalod masra kenni. Hat tessek, felvetted a szopoalarcot!
Téged nem kell provokálni, neked minden provokáció, amit nem valamelyik spanod ír ide. A szopóálarcos duma is csak duma marad, mert magadból indultál ki... :twisted:
kukac írta:pont hogy en vedtem a classfm-et azoktol akik olyan fikamanok mint te, es szakmai ervekkel, nem pedig taxis okfejtessel ;) akkor ezek szerint ez sem allja meg a helyet!
Tőlem védted? Én sose bántottam, te majom. Azt sem tudod, mit olvasol és mire reagálsz. Nem volt semmiféle okfejtésem, főként nem taxis, mert azt végképp nem tudnád követni... :hehe:
kukac írta:egyebkent pedig ertem en hogy taxiskent mar azt gondolod hogy mindenhez ertesz, de nekem elhiheted: ez massze nem igy van :)
Én sosem állítottam, hogy mindenhez értek, de tény, hogy egy műveltségi, vagy intelligenciateszten aláználak rendesen. :D :D :D
 #132955  Szerző: kukac
 
@pasa: "Te csak szeretnél taxis lenni, de oda ész és
intelligencia kell." Akkor te mit keresel ott? :D azert ne emeljuk mar a reaktortudosi szintre, a taxis az taxis, ul a volannal egesz nap es azt csinalja amit az utasa futtyent, nem az utas van erte hanem forditva, tulajdonkeppen o az utak pincere :D "Esélyed se lehet
természetesen, hiszen magyarul írni sem
tudsz." - hanem ez milyen nyelven van? :D " A kommunikációd pedig kimerül annak a
gyalázásában és sértegetésében, akinek nem
vagy képes értelmesen válaszolni (attól sem
riadsz vissza, hogy akit nem tudsz lenyomni a
paraszt stílusoddal, annak ideírod a nevét és a
foglalkozását)." - a paraszt te vagy nem en, ugyhogy ez most akkor rolad szol? :D " Így emberekkel nem
foglalkozhatsz, marad a nyomorgás egy
határmenti vergődő "rádióban", közben meg itt
mereszted a segged. Éjjel-nappal itt lógsz, és
lesed, kibe köthetsz bele." - feltetelezes, sajat szegenyes kepzeloero kivetitese, teves kovetkeztetesek levonasa - a sajat butasagod rabja vagy :D " Egy szánalmas,
agresszív senkiházi hernyó vagy. Egy dologért
irigyellek csak, hogy nincs célod és jövőképed.
Neked így jó, ahogy itt vergődsz. Ezzel futtatod
ezt a fórumot, mert van, aki miattad jár ide. Na
nem szakmai okból, hanem rajtad röhögni,
vagy sírni." - ha masokrol akarsz velemenyt alkotni, akkor ne magadbol indulj ki, mert igy nem lesz hiteles a mondadnod! :D
"kukac írta:
persze hogy te kezdted es meg meg is
vagy sertodve hogy beszol neked valaki
ezek utan!
Természetesen te kezdted újra pár napja,
hiába hazudsz mást. Mindenki látja, nem kell
sokat visszaolvasni ehhez. Alig várod, hogy
beszóljon neked valaki. Ha ez nem jön össze,
te szólsz be valakinek." - te irtal be olyan dolgot amirol elore kozolted hogy darazsfeszek lesz, vagyis provokalni akarsz, hiaba is probalod masra kenni. Hat tessek, felvetted a szopoalarcot! :)
"Szakmádról meg annyit, hogy nálad ez kimerül
azon rádiók gyalázásában, akik nem neked
tetszően működnek, illetve azok kioktatásában,
akiknek más a véleményük, mint neked." - pont hogy en vedtem a classfm-et azoktol akik olyan fikamanok mint te, es szakmai ervekkel, nem pedig taxis okfejtessel ;) akkor ezek szerint ez sem allja meg a helyet! :D hat, nem vagy a helyzet magaslatan... :troll: egyebkent pedig ertem en hogy taxiskent mar azt gondolod hogy mindenhez ertesz, de nekem elhiheted: ez massze nem igy van :)
 #132949  Szerző: Glenn
 
Én (veled ellentétben) megfogadom Admin tanácsát:
kukac írta: lol, ezt nem egy olyan ember fogja eldonteni aki naphosszat egy taxiban mereszti a valagat, igy meg ha nem is lennek szakmabeli, akkor is tobb kozom lenne a temahoz mint neked.
Te csak szeretnél taxis lenni, de oda ész és intelligencia kell. Esélyed se lehet természetesen, hiszen magyarul írni sem tudsz. A kommunikációd pedig kimerül annak a gyalázásában és sértegetésében, akinek nem vagy képes értelmesen válaszolni (attól sem riadsz vissza, hogy akit nem tudsz lenyomni a paraszt stílusoddal, annak ideírod a nevét és a foglalkozását). Így emberekkel nem foglalkozhatsz, marad a nyomorgás egy határmenti vergődő "rádióban", közben meg itt mereszted a segged. Éjjel-nappal itt lógsz, és lesed, kibe köthetsz bele. Egy szánalmas, agresszív senkiházi hernyó vagy. Egy dologért irigyellek csak, hogy nincs célod és jövőképed. Neked így jó, ahogy itt vergődsz. Ezzel futtatod ezt a fórumot, mert van, aki miattad jár ide. Na nem szakmai okból, hanem rajtad röhögni, vagy sírni. :wailing:
kukac írta:persze hogy te kezdted es meg meg is vagy sertodve hogy beszol neked valaki ezek utan!
Természetesen te kezdted újra pár napja, hiába hazudsz mást. Mindenki látja, nem kell sokat visszaolvasni ehhez. Alig várod, hogy beszóljon neked valaki. Ha ez nem jön össze, te szólsz be valakinek.
Szakmádról meg annyit, hogy nálad ez kimerül azon rádiók gyalázásában, akik nem neked tetszően működnek, illetve azok kioktatásában, akiknek más a véleményük, mint neked.
:vomit: :fuckyou: :hit:
 #132539  Szerző: dkemeny77
 
Wolfman írta:
Zorro90 írta:
dkemeny77 írta:Ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni ... Tartsuk szem előtt :D
Minek kell megbaszódni? :D
Torrente forever... ^^
Pontosan :D
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26