RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133026  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:
kukac írta:
adminisztrator írta:légyszi szóljatok, azaz jelentsétek a jelentő gombbal, ha valami btk-s, mert kurvára unalmas és nem érdekel, amit itt írtok, sem a többi modit.
de hát itt lehet ilyet, nincs moderálás, te mondtad! :)
egyébként nem kaptam választ a pümre, pedig ha már rám szóltál (és erre válaszoltam) talán korrekt lenne...
ja, tudom, mert tldr volt. majd fogok!
tldr - hát még mobilon bepötyögni! szentségeltem is közben...
 #133025  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
adminisztrator írta:légyszi szóljatok, azaz jelentsétek a jelentő gombbal, ha valami btk-s, mert kurvára unalmas és nem érdekel, amit itt írtok, sem a többi modit.
de hát itt lehet ilyet, nincs moderálás, te mondtad! :)
egyébként nem kaptam választ a pümre, pedig ha már rám szóltál (és erre válaszoltam) talán korrekt lenne...
ja, tudom, mert tldr volt. majd fogok!
 #133024  Szerző: kukac
 
@djlacee: hmmm, mi ez? Virtuális sör? Nem kitölteni, hanem letölteni? Na jó, rajtam nem múlik. -Pasa told le a köteleződet, írjál bele vastagon mindent amit még hozzá akarsz tenni a dologhoz, küldj el anyámba kétszer, nem fogok visszaszólni... egészségetekre!...
 #133023  Szerző: djlacee
 
ÉN fizetek mindkettőtöknek egy ilyet:
Kép
 #133021  Szerző: kukac
 
noartist írta:Figyu már... nem lehetne ezt egy sör mellett rendezni?
Senkit nem érdekel, hogy oltogatjátok egymást. Csak zabáljátok a tárhelyet, biztos nem olcsó. :troll:
biztos lehet, rajtam nem múlik. te fizetsz? :troll:
 #133018  Szerző: noartist
 
Figyu már... nem lehetne ezt egy sör mellett rendezni?
Senkit nem érdekel, hogy oltogatjátok egymást. Csak zabáljátok a tárhelyet, biztos nem olcsó. :troll:
 #133007  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:légyszi szóljatok, azaz jelentsétek a jelentő gombbal, ha valami btk-s, mert kurvára unalmas és nem érdekel, amit itt írtok, sem a többi modit.
de hát itt lehet ilyet, nincs moderálás, te mondtad! :)
egyébként nem kaptam választ a pümre, pedig ha már rám szóltál (és erre válaszoltam) talán korrekt lenne...
 #133006  Szerző: kukac
 
Pasa írta:
kukac írta:elertem mar sok mindent, a taxizasnal viszont biztosan tobbet
Ez komoly? Mondj már valamit az eredményeidről. A taxizásról meg csak álmodsz. :D
- minek? neked semmi nem lehet meggyőző csak a saját kis taxis pályafutásod. :)
kukac írta:lehet hogy neked izzadni kell hogy megfogalmazz valamit, nekem ez viszont kisujjbol jon!
Hát nekem ennyi marhasághoz tényleg izzadnom kéne, de elhiszem, hogy te csípőből tüzelsz. :hehe:
- hülyeségre hülyeséget, ehhez én nem izzadok meg annyira mint te :troll:
kukac írta:mondja ezt az, aki egy olyan forumba kommentel, aminek temaihoz nem ert, ennek ellenere folyamatosan probalja bizonygatni hogy de
Tényleg nem? Te mit értesz pl. a DX-hez? Illetve mihez értesz ezen a fórumon? Hangember...
- pont egy taxis fogja nekem elmondani hogy mihez kell érteni ezen a fórumon :troll:
kukac írta:nem falu, es nem egy radio, bezarni pedig mindig bezar valamelyik, a radiok mar csak ilyenek - pont mint a taxisok, u know, de koszonom hogy kelloen talpraesettnek tartasz barmilyen munkahoz.
Megint okoskodsz, te szakma mestere. Egy rádió van, ami igazán régóta létezik. A Juventus (25 éve), de a falurádiók hullanak. A taxisok is szerinted? Igazad van, én is alig 26 éve csinálom hibátlanul és rentábilisan... ;)
- nem mondtam hogy a szakma mestere vagyok, nem is okoskodom (azt te szoktad, taxisként már mindenhez értesz :)), ez a juventus-hasonlat pedig jó nagy baromság volt :troll:
kukac írta:ehhez azert lassuk be, kettonk kozul en jobban ertek, igy hadd iteljem mar meg helyetted jobban hogy mihez milyen szinten ertek - marcsak azert is, mert te pl. tok hulye vagy hozza, igy ezt nem is tudod objektivan megitelni!
Tudod, te mihez értesz? A másik ember lehülyézéséhez. Rádiózás? Hát az neked a falu szélén, meg a késdobálóban. :shock:
- eddig számold már meg hányszor hülyéztél le engem? most akkor ki hülyéz le kit? ;)
az nem vita hogy írok egy kommentet egy másik topicban amiben leírom a "késdobáló"-szót, ezt te elolvasod, majd abból próbálsz következtetést levonni (persze tévesen) és visszaírod ide. hát ez milyen már? :D
kukac írta:nem azert irtam hogy idezgesd, hanem hogy elgondolkozz vegre rajta. Kicsit aggodom, fog menni?
A javaslatom az, hogy leginkább magad miatt aggódj. Ezzel a stílussal továbbra is magányos maradsz, és csak a fórumok arctalan mocskolódása marad neked. Nem szép jövőkép. :(
- köszönöm hogy a saját életemet nálam jobban akarod ismerni, mindig élveztem ha hozzád hasonló okostónikkal hoz össze a sors, jókat derülök a szűklátókörűségükön... :)
kukac írta:De en nem is faluradiozom, te viszont taxizol!
Nem falurádiózol? Dehogynem, hát hogy a viharba ne, ott a sarokban. :hehe:
- majd is meg nem is, több munkám van, igen van arra is munkám (sőt a határon túl is járkálok, azért írtam a múltkor hogy a classfm a határátkelőnél kitűnően szól, mert hallottam a kocsiban)... örülök neki hogy azért csak elismered legalább hogy dolgozom valahol és nem pl. egy taxiban rostokolok egész nap. :D
kukac írta:EN ideztem vissza, TE nem voltal kepes visszaolvasni es lathatoan az idezett szoveget sem voltal kepes ertelmezni. Egy komplexebb fuvart at tudsz latni, vagy csak a repter es a belvaros kozott vagy kepes ingazni?
Az eleje ugyanolyan értelmetlen, mint te magad. A második mondatodban meg ugye, hogy belemotyogsz valamibe, amihez közöd sincs? Írsz egy oltári baromságot, mikor életedben sem belvárost, sem repteret nem láttál. Na meg taxit sem belülről. És még te dumálsz, hogy én mihez kommentelek? :shock: :shock: :shock:
- teljesen értelmes, csak te komplexebb összetett mondatokkal képtelen vagy megbírkózni, hiába: nem lehet mindig a "hová tetszik?"-kérdésre kapott rövid válasszal gazdálkodni, vannak az életben bonyolultabb témák is :troll:
kukac írta:nagyon is van ertelme, maximum te nem erted! Pont ezert mondtam hogy az iq-tesztes melldongetesedre pont sajat magad vagy a cafolat. Egyebkent a kisfiad mit szolna hozza ha tudna hogy az edesapja mikent nyilvanul meg az interneten?
Valóban nem értem, de nem is szeretnék oda süllyedni, ahol ez az IQ-szint.
Az meg ismét a suttyóságodat bizonyítja, hogy most elkezded a családomat is bevonni a kötekedésedbe. Szánalmas, öntelt, arrogáns senki vagy. Ennyi. :x
- nem vonom be, te magad vontad be amikor kiraktad az életed publicba az internetre, egyébként tényleg: mit szól hozzá a srác? :troll:
az hogy én mi vagy ki vagyok nem te fogod megitélni, úgyhogy azt üzenem neked amit te nekem, így egál :troll:
 #133005  Szerző: Glenn
 
Rendben, azonnal feldobjuk magunkat, amint törvénybe ütközünk.
:D :D :D
 #133004  Szerző: markfelt
 
légyszi szóljatok, azaz jelentsétek a jelentő gombbal, ha valami btk-s, mert kurvára unalmas és nem érdekel, amit itt írtok, sem a többi modit.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26