RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #133133  Szerző: noartist
 
Mint valami hàzaspàr a vègnapokon. :)
 #133121  Szerző: kukac
 
Pasa írta:Az a baj, hogy ha nem írnál semmi hülyeséget és hazugságot, akkor nem lenne témád. A cirkuszt is imádod, unatkoznál nélküle, ezért megint beszóltál nekem... :x
- mi az hogy "beszóltál nekem", miért kicsoda vagy te? az a baj hogy ha nem hazudoznál össze vissza akkor nem tudnád kielégíteni a kisebbrendűségi komplexusodat. hogy a "hozzád közelálló" stílust folytassam: te "szóltál be", amikor úgy akartad beállítani a helyzetet mintha én hazudoznék, holott te cigányoztál és ebből indult ki az egész. ezt persze már legszívesebben tagadnád és ez eléggé gerinctelen megoldás, de mit is várjunk ezek után...
 #133118  Szerző: Glenn
 
Az a baj, hogy ha nem írnál semmi hülyeséget és hazugságot, akkor nem lenne témád. A cirkuszt is imádod, unatkoznál nélküle, ezért megint beszóltál nekem... :x
 #133103  Szerző: kukac
 
@pasa: mondod te hazudvan sajat magadnak is, de en is rad hagyom...
 #133095  Szerző: Glenn
 
kukac írta:...
Megint összehordtál pár butaságot és valótlanságot, de mivel nem vicces és unom is már, így rádhagyom...
:ayfkm:
 #133075  Szerző: kukac
 
@pasa: "Az a baj, hogy folyton csúsztatsz. Néha nem
tudom eldönteni, hogy direkt mondasz
valótlanságot, vagy valóban nem emlékszel." - ezt en is elmondhatnam rolad!
"Én nem mondtam, hogy anyáztál, ellenkezőleg,
te állítottad ezt rólam." -nem allitottam ilyet, csak annyit mondtam hogy ha most ketszer leanyazol, akkor em fogok ra reagalni! Nem is mondtam hogy te anyaztal volna - akkor most ki csusztat?!
"Azt se mondtam, hogy szidtad a családom,
egyszerűen csak emlegetted itt, ahol nem
kéne." -mert akkor hogy kene?
"A munkámmal sem kéne foglalkoznod, mert ha
a szakmai kompetenciádról értekezek, az itt
helyénvaló. Ez rádiós fórum, nem pedig taxis." -rendben, en tisztelem a tiedet, ha te is az enyemet. Sajnos nem ez volt a tapasztalatom veled kapcsolatban, de fatylat ra!
"Nem te írtál rasszista, megosztó
megjegyzéseket? Én sem." - az egesz onnan indult hogy "ciganybunozeseztel", ha ez nem rasszizmus akkor semmi. "Én semmilyen áldozat nem vagyok. Szerintem
nem mondtam ilyesmit sem." -nem mondtal, de nem is allitottam hogy mondtal volna. Amit allitottam az az hogy ugy allitod be magad es ez nagy kulonbseg.
 #133071  Szerző: Glenn
 
kukac írta:csak a tenyek kedveert: soha nem anyaztalak, nem szidtam a csaladod (csak rakerdeztem - jogosan - hogy mit szol hozza a fiad hogy igy beszelsz nyilvanosan), a munkad is csak azert merult fel miutan te ketsegbevontad a szakmai kompetenciamat! Nem en kezdtem a vitat, nem en irtam rasszista, megoszto megjegyzeseket - a reakciom lehet hogy markansabb mint a tobbsege (hamar a forum moderacio nem lep ezekre), de az nem megy hogy te ugy allitod be a dolgot mintha te artatlan aldozat lennel! Ezt meg hozza kellett tennem...
Az a baj, hogy folyton csúsztatsz. Néha nem tudom eldönteni, hogy direkt mondasz valótlanságot, vagy valóban nem emlékszel.
Én nem mondtam, hogy anyáztál, ellenkezőleg, te állítottad ezt rólam.
Azt se mondtam, hogy szidtad a családom, egyszerűen csak emlegetted itt, ahol nem kéne.
A munkámmal sem kéne foglalkoznod, mert ha a szakmai kompetenciádról értekezek, az itt helyénvaló. Ez rádiós fórum, nem pedig taxis.
Nem te írtál rasszista, megosztó megjegyzéseket? Én sem.
Én semmilyen áldozat nem vagyok. Szerintem nem mondtam ilyesmit sem.
:o
 #133045  Szerző: kukac
 
@pasa: "Én anyádba egyszer sem küldtelek, nem
vagyok olyan mélyen, mint te. Sőt, a pofakönyv
profilodból sem idézgetnék, ha meg is találnám
(de nem érdekel). Én csak személyes
érintettség okán válaszoltam neked mindig, de
sosem kezdeményeztem. Ez ezután is így
lesz. Amint úgy szólsz hozzám, hogy nem
mocskolódsz, nem veszed a szádra a
családomat, nem foglalkozol a munkámmal,
rögtön vége is lesz ennek a rétestésztának.
Csak ennyi kell, csak rajtad múlik.
(u.i.: sokan sajnálnák, tuti )" - csak a tenyek kedveert: soha nem anyaztalak, nem szidtam a csaladod (csak rakerdeztem - jogosan - hogy mit szol hozza a fiad hogy igy beszelsz nyilvanosan), a munkad is csak azert merult fel miutan te ketsegbevontad a szakmai kompetenciamat! Nem en kezdtem a vitat, nem en irtam rasszista, megoszto megjegyzeseket - a reakciom lehet hogy markansabb mint a tobbsege (hamar a forum moderacio nem lep ezekre), de az nem megy hogy te ugy allitod be a dolgot mintha te artatlan aldozat lennel! Ezt meg hozza kellett tennem...
 #133036  Szerző: Glenn
 
kukac írta:Pasa told le a köteleződet, írjál bele vastagon mindent amit még hozzá akarsz tenni a dologhoz, küldj el anyámba kétszer, nem fogok visszaszólni... egészségetekre!...
Még mielőtt ehhez a kommenthez értem (és átrágtam magam az újabb regényeden), eldöntöttem, hogy mindössze egy mondatot fogok rád pazarolni. Na nem a tárhelyet sajnálom, egyszerűen látható, hogy képtelen vagy már nemcsak az értelmes beszélgetésre, hanem a vitára is. De picit több mondat lesz ez, sorry.
Én anyádba egyszer sem küldtelek, nem vagyok olyan mélyen, mint te. Sőt, a pofakönyv profilodból sem idézgetnék, ha meg is találnám (de nem érdekel). Én csak személyes érintettség okán válaszoltam neked mindig, de sosem kezdeményeztem. Ez ezután is így lesz. Amint úgy szólsz hozzám, hogy nem mocskolódsz, nem veszed a szádra a családomat, nem foglalkozol a munkámmal, rögtön vége is lesz ennek a rétestésztának. Csak ennyi kell, csak rajtad múlik. :stare:
(u.i.: sokan sajnálnák, tuti :) )
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26