RADIOSITE Fórum

  • All In PartyRadio

 #133281  Szerző: zoo
 
Ma és tegnap délelőtt is szolgáltatáskiesés volt. Tegnap órákon át mix ment "Technikai szünet, hamarosan folytatjuk adásunkat!" dalcímmel. Gyakoriak a hibák.
 #133177  Szerző: zoo
 
samsung írta:Legjobb online rádió.Szignálok 10/10,zenék 10/10,élő közvetítések,rohadt jó mixek.Veri az összes ilyen kategóriájú rádiót,a Face,Stereo nyomába se ér ennek a rádiónak.Több hete hallgatom mar,és úgy érzem magam mint anno a Rise.nál,hogy teljesen ráfüggtem.Tudnak ezek a szegediek:)Remélem 1x lehet őket hallani FM-en és akár több műsor lesz:)
A szignálok tőlem csak 8-at kapnak. Valamenyik nyári zenés szignálban a csobogást/jégkocka hangot még kibírom, de a pezsgő reklám büntet. 3x van alákeverve a pohárba öntés hangja. Fülesen keresztül annyira tömény élmény, hogy a reklám végére már hugyozok. :smoke: (A többi tényleg korrekt!)
 #132719  Szerző: Wolfman
 
noartist írta:
samsung írta:Legjobb online rádió.Szignálok 10/10,zenék 10/10,élő közvetítések,rohadt jó mixek.Veri az összes ilyen kategóriájú rádiót,a Face,Stereo nyomába se ér ennek a rádiónak.Több hete hallgatom mar,és úgy érzem magam mint anno a Rise.nál,hogy teljesen ráfüggtem.Tudnak ezek a szegediek:)Remélem 1x lehet őket hallani FM-en és akár több műsor lesz:)
Már hiányoztál.
FM nem lesz, ezt már hangsúlyozták többször.
Az a baj, hogy ha szeretnék, akkor se kerülnének FM-re.
 #132715  Szerző: noartist
 
samsung írta:Legjobb online rádió.Szignálok 10/10,zenék 10/10,élő közvetítések,rohadt jó mixek.Veri az összes ilyen kategóriájú rádiót,a Face,Stereo nyomába se ér ennek a rádiónak.Több hete hallgatom mar,és úgy érzem magam mint anno a Rise.nál,hogy teljesen ráfüggtem.Tudnak ezek a szegediek:)Remélem 1x lehet őket hallani FM-en és akár több műsor lesz:)
Már hiányoztál.
FM nem lesz, ezt már hangsúlyozták többször.
 #132707  Szerző: samsung
 
Legjobb online rádió.Szignálok 10/10,zenék 10/10,élő közvetítések,rohadt jó mixek.Veri az összes ilyen kategóriájú rádiót,a Face,Stereo nyomába se ér ennek a rádiónak.Több hete hallgatom mar,és úgy érzem magam mint anno a Rise.nál,hogy teljesen ráfüggtem.Tudnak ezek a szegediek:)Remélem 1x lehet őket hallani FM-en és akár több műsor lesz:)
 #132360  Szerző: noartist
 
Netrádiós viszonylatban ez még mindig egy jó rádió,FM-en is el tudnám képzelni.
Mondjuk a 96 hallgató nem túl sok,turbózni kéne valahogy...
 #125577  Szerző: IstvánB
 
Sok dal nem is 2013as ^^

Amúgy kicsit hasonlít Dj DNS-re, aki 12 percbe épes volt ennyi számot betenni. Na az már katyvasz a javából.
 #125575  Szerző: asimov
 
Kb. mint a FTA kereskedelmi tvcsatornákon leadott filmek :)
noartist írta:100 dal 60 percben? :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9