RADIOSITE Fórum

  • Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz

 #134159  Szerző: jimmer
 
Sajna 2008-ban befejezték a gyártását ennek a típusnak. Mi amikor megrendeltük, még volt alkatrész hozzá, így összeraktak egyet, viszont az előlapot már külön le kellett gyártaniuk, késett is bő másfél hónapot a rádió indulásához képest, de legalább kaptunk kedvezményt. Kár érte, nagyon jó cucc, úgy tudom van egy újabb változata, de hogy milyen néven, azt nem tudom. Annó még a Digipro-tól vettük, azóta az a cég már megszűnt, de úgy tudom, Murányi Jani is árulta annó, csak ő jóval drágábban. Digipro-tól antenna+adó+kábel megvolt 730 e Ft-ból, ugyanez Murányitól 950 e Ft-ba fájt volna.. nem mindegy :D
 #134157  Szerző: jimmer
 
kedves joe,

a luxfunk retro show és blackmix átvehető műsorok, az nmhh reporterben is úgy van jelölve mint NEM saját készítésű műsorszám. Máskor is jelezték már, hogy terjedéskor nehezen de kivehető volt az adás. Ha jól emlékszem BP mellől és valahol Hódmezővásárhely környékéről. Mi nem pályázati pénzből vet kókány adóval és noname antennával adunk mint sok kisköz, ráadásul normális adásproci van ami jól be is van állítva, így én nem hasonlítanám az átlag közösségi rádiókhoz. Egyébként 10em. tetejéről, Aldena 270 fokban adó antennával, H-1000 koax-al és Steretool-al, valamint egy Sirio 2.5-ös adóval megy a cucc, irányban pedig Csongrád-Tiszaalpár felé megy a legtöbb.

üdv
 #134128  Szerző: joe
 
szemilan írta:
joe írta:Ez a Rádió Smile? - http://enjoe.ucoz.hu/_ld/2/299_899u.mp3 - ha igen :yes: :yes: :yes: - egy százasra vagyok km-ben Kiskunfélegyházától. Joe
Szia!

Kérlek, legközelebb az ilyen jellegű hozzászólásokat a DX topicba tedd.

Köszönöm.
Aztán mi a kifogás a hozzászólásom ellen? - a topic témája a
Rádió Smile - Kiskunfélegyháza - 89.9 MHz
a felvételemen ez az adó hallható csak épp egy webrádió adását relézi. És itt egy kérdés, ez mennyire elfogadott - mármint a hatóságok által - hogy egy kk. egy másik "tartalom szolgáltató" élő adását veszi át? - továbbá, egy észrevétel - túl jól szól az ERP max. 10W - nem gondoljátok?
 #134127  Szerző: Csongii
 
szemilan írta:
Szia!

Kérlek, legközelebb az ilyen jellegű hozzászólásokat a DX topicba tedd.

Köszönöm.
Gondolom ott kevesebben válaszolnának, itt pedig Viktor valószínűleg járni fog és megválaszolja a kérdést. :yeah:
 #134126  Szerző: szemilan
 
joe írta:Ez a Rádió Smile? - http://enjoe.ucoz.hu/_ld/2/299_899u.mp3 - ha igen :yes: :yes: :yes: - egy százasra vagyok km-ben Kiskunfélegyházától. Joe
Szia!

Kérlek, legközelebb az ilyen jellegű hozzászólásokat a DX topicba tedd.

Köszönöm.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41