RADIOSITE Fórum

  • Megszűnt rádiók

 #138636  Szerző: egon2
 
Pasa írta:Hát még amikor csak németül szólt! Egyetlen zeneforrás volt akkoriban, na és a műsorvezetők. Pl. Bochkor is ott kezdte. Nekem megvan az 1986-os első szezonvégi műsorzárás, amiben Bocsi németül búcsúzik. :yes:
A youtube-on ezt találtam,Danubius Rádió müsorkezdés 1988-ban:https://www.youtube.com/watch?v=9irmMLUHWLQ
 #137549  Szerző: Glenn
 
Hát még amikor csak németül szólt! Egyetlen zeneforrás volt akkoriban, na és a műsorvezetők. Pl. Bochkor is ott kezdte. Nekem megvan az 1986-os első szezonvégi műsorzárás, amiben Bocsi németül búcsúzik. :yes:
 #137473  Szerző: markfelt
 
vannak alfórumok, ahol csak az admin/modi nyithat topicot, vannak, ahol mindenki.

itt most nem mindenki. de nyitok rádió 11-eset.
 #137470  Szerző: djlacee
 
Kép
bár lehet csak azért, mert moderátor vagyok?
 #137450  Szerző: Glenn
 
Most látom, tovább butult ez a fórum. Már új téma sem nyitható sajnos.
Akkor ideírom, hogy nincs topikja Magyarország első magánrádiójának. 1989-ben indult az FM 70,63 MHz-en a Rádió 11, Gazdagrétről 50 wattal. Szegeden is többször megfogták. Nekem van egy 90 perces felvételem róla kazettán.
 #130684  Szerző: egon2
 
Lehet,hoggy rosszul emlékszem,de nekem ugy rémlik,hogy a Sláger Rádió az indulása után (1998.Febr.16)jó pár évvel késöbb kapott egy Debreceni frekvenciát is.De ezt a frekvenciát a Sláger Rádió wikipediás oldalán a frekvenciák felsorolásánál nem találom.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15