RADIOSITE Fórum

  • Dühöngő

 #138450  Szerző: Glenn
 
szemilan írta:Na nehogy már egy dolgozni és élni vágyó embert hasonlítgassunk egy életét megunt öngyilkossal......
Ez igaz, félreérthető voltam...
Közben azon gondolkoztam, hogy vannak pl. a szexboltok, ahol szintén teljes árnyékolás vagy sötétítés van, mégsem hallottam róla, hogy bármelyiket kirabolták volna. Vajon miért csak a trafikok vonzóak?
 #138437  Szerző: djlacee
 
Szerintem a sötétítés totál értelmetlen, sokkal több kárt okoznak azok, akik mondjuk egy kocsma előtt tömegben füstölögnek ott, ahol kiskorúak is járkálhatnak (közterület)
 #138435  Szerző: szemilan
 
Na nehogy már egy dolgozni és élni vágyó embert hasonlítgassunk egy életét megunt öngyilkossal......

Egyébként Adminnak igaza van, nem sokan mentek volna segíteni. (senki, és tisztelet a kivételnek) Viszont, ha nem lenne sötétítés, és be lehetne látni az üzletbe, az némileg visszatartó erő lehet. (más áruházakat is kirabolnak, de a dohányboltok kifejezett célpontok lettek)
Pasa írta:
Attis írta:Igen, a fóliás ablak a hibás... Meg TI (te)!! Akik ezt a szar törvényt lenyomtátok a torkunkon.
Értem a felháborodásodat, de egy trafikos haláláért nehogymár a kormányt tedd felelőssé. A törvény szar, a sötétítés hülyeség, de a 2010 előtt történtek miatt sokkal többen lettek öngyilkosok. Az nem bánt?
Lesz olyan, hogy gondolkozol is, mielőtt írsz, vagy örökre marad ez a "mocskosfidesz" mentalitásod? Igazi fradista keménymagos stílus (ti. mocskosújpest)... :gülü:
 #138432  Szerző: markfelt
 
hát nem tudom, szerintem a sötétítéssel nincs gond. jobban fel kéne hívni a figyelmet arra, hogy be van kamerázva az egész és biztonsági kassza van.
egyébként lehet tippelni, hány járókelő menne be segíteni, ha egy gyökér kést szorítana az eladó torkához...
 #138428  Szerző: LuciFerko
 
Egy lány halálából ne csináljunk már pártpolitikai ügyet. :gülü:
 #138426  Szerző: Glenn
 
Attis írta:Igen, a fóliás ablak a hibás... Meg TI (te)!! Akik ezt a szar törvényt lenyomtátok a torkunkon.
Értem a felháborodásodat, de egy trafikos haláláért nehogymár a kormányt tedd felelőssé. A törvény szar, a sötétítés hülyeség, de a 2010 előtt történtek miatt sokkal többen lettek öngyilkosok. Az nem bánt?
Lesz olyan, hogy gondolkozol is, mielőtt írsz, vagy örökre marad ez a "mocskosfidesz" mentalitásod? Igazi fradista keménymagos stílus (ti. mocskosújpest)... :gülü:
 #138418  Szerző: Attis
 
Ide írom, mert borzasztóan bosszant a dolog.
Tudom, minden médium ezzel foglalkozik. Talán nem is b*szná ennyire a csőröm, ha nem itt történt volna.
Ki volt az a f*szkalap, aki ezt a szálybak*rt trafiktörvényt egyáltalán megálmodta? Mire volt jó ez az egész? Azon kívül, hogy a haveroknak átjátszották a bizniszt? Ki találta ki, hogy elsötétített üvegek mögött dolgozzanak védtelen emberek? Miért volt baj, hogy a Tesco-ban, Spar-ban egy rolós állványról árulták a cigit? Nagyobb baj, hogy egy gyerek lát egy szofis vagy multis cigisdobozt, mint dohányzó szülőket, embereket?
Egy vezető kormánypárti politikus (mellesleg az egész baromság egyik megalkotója) azt kommunikálja, hogy amennyiben kiderül, hogy tényleg a sötétített ablakok a "hibásak", akkor hajlandóak módosítani a törvényt.
Igen, a fóliás ablak a hibás... Meg TI (te)!! Akik ezt a szar törvényt lenyomtátok a torkunkon.

R.I.P.
 #138247  Szerző: Csongii
 
Huu az elég durva. :S
 #138245  Szerző: szemilan
 
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26